Maisonnette vakantieappartement, Dierhagen
Dierhagen, Ostsee, Duitsland
Maisonette Ferienwohnung - Strandhotel Fischland (DE-18347-89) is gelegen in Dierhagen, Ostsee en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Maisonette Ferienwohnung - Strandhotel Fischland een oppervlakte van 65 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, koelkast met vriesvak en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
De stijlvol ingerichte woon- en slaapkamer met kitchenette biedt ruimte voor een eigen eethoek. Eén slaapkamer bevindt zich als aparte ruimte op de woonverdieping. De douche of het bad is direct vanuit de entree te bereiken. De tweede slaapkamer met eigen badkamer bevindt zich op de zolderverdieping en is bereikbaar via een trap in de woonkamer.
De prijs is inclusief internettoegang in het hele hotel en gratis parkeren. De 4.500 m² grote wellness- en sparuimte met zwembad, saunacomplex en grote fitnessruimte is tegen betaling te gebruiken: het zwembad en de sauna kosten € 20 per persoon/dag en de fitnessruimte € 15 per persoon/dag. Dagelijkse activiteiten zoals yoga, aquafitness en rugfitness maken het programma compleet. Tijdens de schoolvakanties is er een gevarieerd kinderopvangprogramma voor kinderen. Bij een verblijf van 7 dagen of langer is de linnenwissel inbegrepen; een extra tussentijdse schoonmaakbeurt met linnenwissel kan ter plaatse worden geboekt voor € 150.
Op de 1e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak), elektrische kookplaten), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet, haardroger))
Zolder: (galerij slaapkamer(2-pers. bed, TV), badkamer(wastafel, toilet))
sauna(gedeeld met andere gasten), balkon, terras, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten), fitnesstoestellen(gedeeld met andere gasten), Waspakket inbegrepen
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Na een lange rit was de rustige omgeving precies wat ik nodig had. De woonkamer liep mooi over in een klein keukentje met eetplek waardoor snelle maaltijden makkelijk waren. Boven voelde de zolderkamer privé en knus aan, terwijl de badkamer bij binnenkomst handig was na aankomst. Een korte avondwandeling naar het terras sloot mijn eerste dag aangenaam af.
De badkamer direct bij de ingang was erg handig en maakte het verblijf aangenaam.
Rustige locatie met overal in het pand goed onderhouden details.
Ik zocht een schone plek om uit te rusten na het wandelen, deze locatie bood precies dat met een rustige en vriendelijke sfeer.
Werkreis, twee nachten. De wifi was sterk genoeg om me probleemloos verbonden te houden. In de kitchenette kon ik snel wat eten tussen de telefoongesprekken door. Parkeren was inbegrepen, wat me elke ochtend tijd bespaarde.
Het bed in de aparte slaapkamer was erg comfortabel en zorgde ervoor dat ik goed sliep. Het inchecken verliep snel en probleemloos en er was parkeergelegenheid op loopafstand.
Er waren dagelijks tal van gratis parkeerplaatsen beschikbaar en de internetverbinding werkte betrouwbaar in het hele hotel.
Ik kwam na middernacht aan, de kamer was klaar en rustig. De twee aparte slaapkamers gaven me voldoende ruimte om me uit te strekken, in tegenstelling tot andere accommodaties waar ik de laatste tijd heb verbleven. De douche bij de ingang was erg handig, vooral als je vroeg op pad gaat. Het vriendelijke personeel zorgde ervoor dat het inchecken van begin tot eind soepel en prettig verliep.
Zou hier zonder twijfel opnieuw boeken. Voor twee personen vonden we de indeling ideaal: een comfortabele slaapkamer op begane grond en nog een rustige kamer bovenin. Fijn dat er gratis parkeergelegenheid was én betrouwbaar internet voor ontspannen momenten.
Alle kamers lagen op één verdieping, dus ik kon me gemakkelijk zelf bewegen. De trap naar de slaapkamer op zolder was makkelijk te gebruiken.
Parkeren vlak voor de deur was handig. De douche bij de ingang werkte goed en droeg bij aan mijn comfort tijdens mijn verblijf.
Het inchecken verliep vlot en de aanwezigheid van wasfaciliteiten zorgde ervoor dat onze groep zich snel thuis voelde. De ruime woon- en slaapkamers waren ideaal om te ontspannen of samen tijd door te brengen.
Een kort weekendje weg hierheen, de kitchenette maakte het makkelijk om even snel iets te eten te halen en het balkon was perfect voor een kopje koffie in de ochtend.
De knusse slaapkamer op zolder voelde als een klein toevluchtsoord.
Ik voelde me meteen thuis in de open keuken en kon heerlijk ontspannen op het terras na een lange dag buiten.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links