Vakantieappartement met 2 slaapkamers
Kappeln, Ostsee, Duitsland
Vakantieappartement met 2 slaapkamers (DE-24376-495) is gelegen in Kappeln, Ostsee en geschikt voor maximaal 5 personen. Verder heeft Vakantieappartement met 2 slaapkamers een oppervlakte van 76 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals open haard, koelkast met vriesvak, wasmachine, vaatwasser en sauna heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Ons liefdevol ingerichte vakantieappartement met twee slaapkamers bevindt zich op de eerste verdieping van het huis, vlakbij het water.
Het appartement biedt een open woon-, eet- en keukenruimte met alles wat u zich maar kunt wensen voor een perfecte vakantie. Vanuit de hal stapt u het lichte appartement binnen, waar een bank met tv, een eettafel voor vier personen, een goed uitgeruste keuken en een ruim dakterras op u wachten.
De rugvriendelijke matrassen in beide slaapkamers zorgen voor een goede nachtrust. De hoofdslaapkamer heeft een boxspringbed van 180 x 200 cm met een eenpersoonsmatras. De tweede slaapkamer heeft twee eenpersoons boxspringbedden van 90 x 200 cm, die indien nodig tegen elkaar geschoven kunnen worden.
De exclusieve badkamer is voorzien van een bubbelbad en een infraroodsauna. Ook een föhn en een vergrootspiegel zijn aanwezig.
Het dakterras heeft een houten vlonder, twee comfortabele ligstoelen en een tafel met vier stoelen. Op het tweede terras bij de trap vindt u twee comfortabele houten stoelen/ligstoelen.
U kunt uw auto direct voor het huis parkeren.
Houd er rekening mee dat er mogelijk nog bouwwerkzaamheden in de omgeving plaatsvinden. We houden u graag op de hoogte van de actuele situatie.
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links