Vakantieappartement met 1 slaapkamer
Schleswig, Ostsee, Duitsland
Vakantieappartement met 1 slaapkamer (DE-24837-41) is gelegen in Schleswig, Ostsee en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft Vakantieappartement met 1 slaapkamer een oppervlakte van 68 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Ons vakantieappartement ligt in het hart van het historische vissersdorp Holm.
Het huis is gebouwd rond 1900 en is de afgelopen drie jaar volledig gerenoveerd.
Het appartement bevindt zich op de bovenverdieping van het historische bakstenen huis. Het heeft een eigen ingang via een buitentrap en een klein dakterras. Er is een parkeerplaats direct voor het huis. Fietsen kunnen er ook gestald worden (niet gestald).
Het onlangs gerenoveerde vakantieappartement in Holm biedt voldoende ruimte voor twee personen. Alle ramen zijn voorzien van plisségordijnen en de slaapkamer heeft ook verduisterende gordijnen. In elke kamer zijn horren geplaatst.
De woonkamer is voorzien van een grote flatscreen-tv. De keuken is ook zeer goed uitgerust met een inductiekookplaat, pyrolytische oven, vaatwasser en nog veel meer.
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links