Appartement Typ X - Fewo Nr 726 im Seepark Sellin

Vakantieappartement in Sellin met balkon, hond toegestaan

Sellin, Ostsee, Duitsland

  • 52 m2
  • 4 personen
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Appartement

  • Op een vakantiepark

  • Aan een meer

  • Aan het water

  • Bij de zee

  • Bij een strand

  • TV

  • Wasmachine

  • Wasdroger

  • Fitnesstoestellen

  • Lift

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

  • Tafeltennistafel

  • Tafelvoetbal

  • Balkon

  • Tuinmeubilair

  • Fietsen beschikbaar

Algemeen

Appartement Typ X - Fewo Nr 726 im Seepark Sellin (DE-18586-31538) is gelegen in Sellin, Ostsee en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Appartement Typ X - Fewo Nr 726 im Seepark Sellin een oppervlakte van 52 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine, tafeltennistafel, wasdroger en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.

Omschrijving

Breng een ontspannen vakantie door in de Baltische badplaats Sellin en geniet van de bijzondere sfeer van het eiland Rügen. Het hoogwaardig ingerichte vakantieappartement in Haus Südperd is gelegen in het populaire Seepark Sellin en biedt 52 m² woonruimte voor maximaal vier personen. Hier vindt u moderne accommodatie voor stellen, kleine gezinnen of gasten die samen de Baltische kust willen verkennen.

Een extraatje is het dagelijkse gratis gebruik van het zwembad in het AHOI Water Park & Adventure World voor maximaal drie uur (met uitzondering van 29 juni tot en met 14 september 2026). Het vakantieappartement bevindt zich op de tweede verdieping van het complex.

De slaapkamer heeft een comfortabel tweepersoonsbed met verduisterende gordijnen. In de woonkamer staat een tweepersoons slaapbank voor extra gasten. De open keuken is volledig uitgerust met een oven, magnetron, vaatwasser, koffiezetmachine en broodrooster. Wifi en een eerste set bedlinnen zijn inbegrepen. De badkamer heeft een douche en er is ook een apart toilet.

U kunt heerlijk ontspannen op het zonnige balkon op het zuidwesten en genieten van de frisse zeelucht. Eén hond is welkom. Er is tevens een fietsenstalling en een kinderspeelplaats beschikbaar voor gasten.

Voor dit vakantieappartement wordt een borg van € 200,00 gevraagd. Deze borg wordt na vertrek en correcte overdracht van de woning terugbetaald.

Indeling

Op de 2e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank(140 x 190 cm), TV(flatscreen, smart TV), eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(flatscreen)), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet(wastafel, toilet))

wasdroger(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming(CV), fietsenberging(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, tafeltennistafel(gedeeld met andere gasten), tafelvoetbal(gedeeld met andere gasten), fitnesstoestellen(gedeeld met andere gasten), lift, fietsen beschikbaar(tegen betaling, op aanvraag), Handdoeken tegen betaling, Beddengoed inbegrepen, parkeren (betalend)

Afstanden

0 m Lengte skipistes
100 m Levensmiddelen
100 m Restaurant
200 m Fietsverhuur
300 m VVV
600 m Meer
800 m Zee
800 m Strand

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Vakantieappartement in Sellin met balkon, hond toegestaan

Appartement Typ X - Fewo Nr 726 im Seepark Sellin

Sellin, Ostsee, Duitsland

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4,0

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal