Vakantieappartement met 2 slaapkamers
Zingst, Ostsee, Duitsland
Vakantieappartement met 2 slaapkamers (DE-18374-653) is gelegen in Zingst, Ostsee en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft Vakantieappartement met 2 slaapkamers een oppervlakte van 59 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Geniet van heerlijke en onvergetelijke dagen in ons vakantieappartement StorchenSuite.
U verblijft in de lichte zolder (2e verdieping), in de prachtige vakantiesuite van 59 m².
Villa Seeluft ligt in het hart van Zingst, aan de Hafenstraße, op ongeveer 5 minuten lopen van de charmante haven van Zingst en op minder dan 10 minuten lopen van het strand aan de Oostzee en de pier. Geniet van de rust van Zingst en de centrale ligging met talloze winkels, restaurants en fietsverhuur in de buurt.
Uw vakantieappartement is modern en comfortabel ingericht. Het beschikt over digitale flatscreen-tv's in de woon- en slaapruimte, veel ramen, een mooie slaapkamer, een slaapbank (slaapgedeelte 200x180 cm) in de woonkamer en een volledig uitgeruste keuken.
Het balkon is ingericht met moderne zitmeubelen. De nieuwe en zeer aantrekkelijke badkamer is eveneens modern en ruim.
Het gebouw biedt een grote, moderne, goed verlichte en afsluitbare fietsenstalling.
: , . ... , . We kijken ernaar uit u binnenkort te mogen verwelkomen in uw persoonlijke vakantiesuite.
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links