Ruim huis direct aan de moezel in leuk dorpje
Burgen, Rheinland-Pfalz, Duitsland
Vakantiehuis Burgen (DE.56332.01) is gelegen in Burgen, Rheinland-Pfalz en geschikt voor maximaal 10 personen. Verder heeft Vakantiehuis Burgen een oppervlakte van 177 m² en telt het 5 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Stel je voor, je kijkt uit het raam, daar stroomt de Moezel en daarachter groene heuvels vol druiven en daarbovenop een burcht, idyllischer wordt het niet. Dit mooie uitzicht geniet je hier elke dag van. Het huis zelf is bijzonder ruim van opzet. De ruimtes zijn allemaal met smaak ingericht. En het huis is compleet met alles wat je maar nodig hebt. Vanaf het huis loop je zo het dorpje in of je loopt naar het "strand" aan de Moezel. Voor het huis is een eigen terras en parking. Wat een locatie!
In Burgen mag een bezoek aan de kerk met het beroemde altaar niet ontbreken. Je stapt de St.-Servatiuskerk binnen en staat oog in oog met een indrukwekkend laatgotisch altaar dat tot de mooiste van de Moezelstreek wordt gerekend. Terwijl je er rustig rondkijkt, voel je hoe geschiedenis en vakmanschap hier samenkomen.
In de regio rond Burgen valt er elke dag iets nieuws te beleven. Je wandelt in een klein uur naar het sprookjesachtige Burg Eltz, een van de mooiste kastelen van Duitsland, verscholen in het groen. Langs de Moezel volg je de Moselsteig of stap je op de fiets voor een tocht over de Moselradweg, met onderweg steeds uitzicht op wijngaarden en pittoreske dorpjes.
Vrijwel voor de deur kun je op de boot stappen naar Koblenz, een prachtige stad waar de Moezel en Rijn samenkomen. Voor het mooiste uitzicht op Koblenz neem je de kabelbaan naar vesting Ehrenbreitstein
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links