• 100 m2
  • 4 personen
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Appartement

  • Niet op een vakantiepark

  • Bij de natuur

  • Wifi

  • TV

  • DVD speler

  • Radio

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Kinderstoel

  • Laptopvriendelijk

Algemeen

Appartement Sauerland (DE-35088-18) is gelegen in Battenberg, Sauerland en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Appartement Sauerland een oppervlakte van 100 m² en telt het 3 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.

Omschrijving

Dit vakantiehuis heeft 3 slaapkamers en is geschikt voor 5 personen, ideaal voor een gezin met kinderen. Het is gelegen in de vakantieregio Ederbergland, in het district Waldeck-Frankenberg, grenzend aan Nationaal Park Kellerwald Edersee.

In de omgeving van Battenberg kan je zwemmen, tennissen, wandelen, mountainbiken en een spa bezoeken. Populaire bestemmingen in de omgeving zijn Winterberg (30 km), de Edersee (50 km), Nationaal park Kellerwald (35 km), Frankenberg (15 km) en het wildpark Dodenau (5 km).

Deze accommodatie bevindt zich midden in het oude centrum van Battenberg met een prachtig uitzicht op Neuburg en het Edertal. Het appartement biedt met een woonoppervlakte van 100 m² genoeg ruimte en is modern en compleet ingericht. De woonkeuken heeft een vaatwasser en er is een parkeerplaats beschikbaar. Er is WiFi in het huis en er zijn maximaal 2 huisdieren toegestaan.

Indeling

Op de 1e etage: (woonkamer(TV(satelliet), DVD-speler), woonkeuken(eettafel, radio, fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling, pads), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel), toilet, toilet, overloop)

verwarming(CV), parking, kinderstoel

Afstanden

500 m Levensmiddelen
500 m Restaurant
500 m Centrum
500 m Bos
500 m Bank
700 m Openbaar vervoer
1 km Overdekt zwembad
1 km Zwembad
1 km Dokter
2.5 km Rivier
3.485 km Lengte skipistes
5 km Langlaufen
10 km Skilift

Locatie

op 18.1 km afstand
Skigebied Snow World Züschen

Hoogte skigebied

626 m - 782 m

Skiliften

0
0
4

Pistes - 3 km

Makkelijk
2 km
Gemiddeld
1 km

Langlaufen - 27 km

27 km
Afstanden zijn hemelsbreed, controleer zelf de reisafstand.
Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

februari 2025

Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in dit appartement! De locatie was perfect voor onze skivakantie, op slechts een klein eindje rijden van Winterberg. Het appartement zelf was ruim en goed uitgerust, waardoor je je er helemaal thuis voelde. Ook onze hond genoot van de wandelingen in het nabijgelegen bos!

augustus 2020

Mooi huis. Leuke omgeving, wel steil. Verhuurders waren erg vriendelijk.

maart 2019

Zeer ruim appartement, heerlijke bedden, van alle gemakken voorzien, niet heel modern/sfeervol ingericht, vriendelijke eigenaar.

februari 2018

Groot appartement, met veel verschillende kamers, mooi schoon. Leuke attentie op tafel bij aankomst en spelletjes aanwezig. Gelegen aan de hoofdstraat maar rustig gelegen. Helemaal top!

februari 2018

Was een goed huisje en vriendelijke mensen! Heel goede bedden. was een half uurtje rijden naar winterberg maar dat stoorde niet.

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

x beoordelingen1 beoordeling

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal