Rustig appartement voor 5 in Murat-le-Quaire
Murat-le-Quaire, Auvergne, Frankrijk
Appartement Le Joy - 10min des pistes - 5 pers (FR-63150-36) is gelegen in Murat-le-Quaire, Auvergne en geschikt voor maximaal 5 personen. Verder heeft Appartement Le Joy - 10min des pistes - 5 pers een oppervlakte van 45 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Le Joy, gelegen in Murat-le-Quaire, op slechts enkele minuten van La Bourboule, is een gezellig appartement dat is ontworpen voor maximaal vijf gasten die op zoek zijn naar rust en gemakkelijke toegang tot avonturen in de bergen. De rustige ligging biedt een verfrissende ontsnapping, terwijl u toch dicht bij de skipistes en wandelpaden bent.
Binnen beschikt het elegante appartement met uitzicht op de bergen over een gezellige woon- en eetkamer met een tweepersoonsslaapbank, een tv en een eettafel - ideaal voor ontspannen avonden na het verkennen van de Sancy-regio. De volledig uitgeruste keuken maakt het gemakkelijk om zelf te koken, terwijl de slaapgelegenheid comfort biedt in een compacte slaapkamer met een tweepersoonsbed en een opklapbaar eenpersoonsbed - voor gezinnen of kleine groepen. De badkamer is modern en praktisch, en de verwarming zorgt voor warmte tijdens de koudere maanden.
Omgeven door natuur biedt de accommodatie een rustige woonomgeving met een aangenaam balkon, ideaal om in de zon koffie te drinken, de frisse lucht in te ademen of het omringende landschap te bewonderen. De toegankelijke parkeergelegenheid en de gemakkelijke toegang tot nabijgelegen steden bieden veel gemak. Het is bijzonder geschikt voor gasten die met outdooruitrusting reizen.
Met skigebieden op korte rijafstand en de thermale baden van La Bourboule in de buurt, kunnen gasten genieten van het beste van zowel actief toerisme als spa-ontspanning. Le Joy biedt een evenwichtig verblijf dat de rust van het platteland combineert met de nabijheid van de attracties van het Massif du Sancy, die het hele jaar door te bezoeken zijn.
woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, balkon), keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, koelkast, ), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed, Mountain view), badkamer(douche, haardroger), ledikant, balkon, verwarming(CV), parking, kinderstoel
Pistes - 59 km
MakkelijkLanglaufen - 6 km
Hoogte skigebied
1384 m - 1701 mSkiliften
0
0 Pistes - 13 km
MakkelijkLanglaufen - 0 km
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ik voelde me hier helemaal op mijn gemak. Rustige avonden op het balkon waren precies wat we nodig hadden na onze avonturen.
Goede prijs-kwaliteitverhouding. We kregen alles wat we nodig hadden, keuken, tv en een gezellige sfeer zonder ons financieel uit te putten.
Uitzicht op de bergen direct vanaf het balkon - wat kun je nog meer wensen?
De snelle toegang tot de skipistes maakte onze reis extra spannend! Een ideale plek voor wintersportliefhebbers zoals wij.
Een heerlijk appartement met een huiselijke sfeer waardoor je je er snel thuis voelt.
Wi-Fi was voldoende om wat werk te verzetten, de verbinding was uitstekend.
Genoeg ruimte voor onze groep! De keuken maakte het makkelijk om na een lange dag samen te koken.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links