Résidence Casa d'Orinaju 3 (FR-20232-05) is gelegen in Oletta, Corsica en geschikt voor maximaal 10 personen. Verder heeft Résidence Casa d'Orinaju 3 een oppervlakte van 83 m² en telt het 4 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Ruim comfort voor grote groepen
Ontdek de charme van het Corsicaanse leven in dit lichte appartement met airconditioning in Oletta, perfect voor gezinnen of groepen tot 10 personen. Met vier ruime slaapkamers (waaronder een kamer met twee eenpersoonsbedden), een comfortabel uitschuifbed in de woonkamer en een stijlvolle badkamer met inloopdouche, heeft iedereen ruimte om te ontspannen. De moderne kitchenette is voorzien van een keramische kookplaat, combimagnetron, koelkast en vaatwasser – alles wat u nodig heeft voor een gemakkelijke vakantiemaaltijd. Stap naar buiten op uw privéterras, compleet met tuinmeubilair, en geniet van de mediterrane sfeer.
Corsicaanse charme voor de deur
Gelegen in de rustige Résidence Casa d'Orinaju, is dit appartement ideaal gelegen op slechts enkele minuten van het pittoreske stadje Saint-Florent. Breng uw dagen door met het verkennen van de gouden stranden van de Agriates-woestijn, dwaal door oude heuveldorpjes of geniet van lokale wijnen in nabijgelegen wijngaarden. Of u nu van natuur, cultuur of ontspanning aan de kust houdt, Oletta plaatst u dicht bij alles en biedt tegelijkertijd een rustige plek om op te laden.
Smaken die de moeite waard zijn om voor te reizen
Van vers gevangen vis tot pizza's uit de houtoven en Corsicaanse specialiteiten zoals wild zwijnstoofpot, de nabijgelegen restaurants bieden voor ieder wat wils. Ga naar de waterkant in Saint-Florent voor een romantisch diner, of koop ingrediënten van de lokale markt en geniet van een zelfgemaakt feestmaal op uw terras. Hier wordt elke maaltijd onderdeel van uw Corsicaanse avontuur.
kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine, koelkast), woon/slaapkamer(2-pers. onderschuifbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, toilet), airconditioning, terras, tuinmeubilair
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Wat een fantastische vondst! Het appartement was prachtig ingericht en had een warme sfeer. We vonden het heerlijk om 's ochtends op het terras te zitten met een kopje koffie en te genieten van de rustige omgeving.
Een goede keuze voor een familievakantie, Genoeg ruimte, en de kinderen vonden het nabijgelegen Western Park geweldig, De gastheren waren ook erg meegaand,
Om aan de behoeften van iedereen te voldoen, raden wij de comfortabele accommodatie aan. De locatie is een geweldige plek om te verblijven bij de dierentuin van Corsica en andere attracties, die zich dicht bij de rivier bevinden!
Een geweldige retraite met alle benodigdheden, De WiFi was betrouwbaar en we waardeerden de rustige sfeer voor ontspanning
Het appartement was ruim maar kon wel wat vernieuwing gebruiken. Desondanks hebben we genoten van onze tijd en de rustige omgeving zorgde voor een ontspannen vakantie.
Wat een geweldige ervaring! Het appartement was gezellig en we waardeerden de uitgebreide decoraties. De nabijgelegen jachthaven was een leuke plek om te wandelen.
Over het algemeen hebben we een heerlijk verblijf gehad. Het appartement was schoon en goed onderhouden. Het lag dicht bij de stranden en bezienswaardigheden, wat het een handige keuze maakt!
De ruimtelijkheid van het appartement was een aangename verrassing, we hadden alles wat we nodig hadden en de wifi was een geweldige aanvulling voor het plannen van onze dagelijkse avonturen,
Het zomerappartement in Oletta was een geweldige plek om te ontspannen! Het had alle voorzieningen die je nodig had en was gelegen in een rustige omgeving, perfect om te ontspannen,
Wij hebben genoten van ons verblijf! Het appartement was ruim en schoon en de wifi was betrouwbaar. Bovendien was het maar een klein stukje rijden naar Plage de la Roya, waar u heerlijk van het strand kon genieten.
Een charmante plek waar ik me thuis voelde. De locatie was rustig, maar toch dichtbij bezienswaardigheden zoals restaurant La Sassa. Ik zou zeker terugkomen!
Dit verblijf was precies wat we nodig hadden. De locatie bood ons de mogelijkheid om zowel de stranden als het lokale plein te verkennen. De gastheren gaven geweldige tips voor restaurants in de buurt!
Schoon, comfortabel en goed gelegen. Geen enkele klacht. De Burger King in de buurt was een pluspunt voor een snelle maaltijd!
Over het algemeen een prettige ervaring, Het appartement was goed uitgerust en we hadden geen problemen tijdens ons verblijf, Het was fijn om te ontspannen in een rustige omgeving, weg van de drukte
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links