Villas T3 duplex

Familievilla in Porto-Vecchio

Porto Vecchio, Corsica, Frankrijk

  • 55 m2
  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Huisdieren toegestaan

  • Villa

  • Niet op een vakantiepark

  • Vrijstaand

  • TV

  • Airco

  • Ligbad

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Magnetron

  • Terras

  • Tuinmeubilair

  • Barbecue

  • Kinderstoel

Algemeen

Villas T3 duplex (FR-20137-109) is gelegen in Porto Vecchio, Corsica en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Villas T3 duplex een oppervlakte van 55 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.

Omschrijving

Stel je een plek voor waar iedereen direct tot rust komt - vrienden die samen ontbijten op het terras, kinderen die spetteren in het zwembad, middagen doorbrengen met dobberen tussen de zee en een zonovergoten terras. Dat is het dagelijkse ritme van U Paviddonu, een ontspannen toevluchtsoord aan de kust net buiten Porto-Vecchio.

De villa biedt comfortabel plaats aan 4 gasten, met een gezellige woonkamer met een bank, tv en eettafel, en een keuken die is uitgerust voor alles van een eenvoudige lunch tot een diner in mediterrane stijl. De slaapindeling bestaat uit twee tweepersoonsslaapkamers plus een schone gedeelde badkamer met alle benodigdheden en een toilet. Met airconditioning, wifi, zonlicht in elke kamer en gratis parkeergelegenheid is de praktische kant van de vakantie al geregeld.

Voorbij uw voordeur creëert de residentie een eigen vakantie-universum - een groot gemeenschappelijk zwembad, een ruim houten terras, een restaurant en bar aan zee, en een privésteiger met unieke, directe toegang tot de zee. Van een ochtendduik tot een cocktail bij zonsondergang, het is de plek waar de dagen zich vormen.

Als u zin heeft om te verkennen, zijn enkele van Corsica's meest gevierde stranden – Palombaggia, Santa Giulia en Tamaricciu – gemakkelijk te bereiken. Boottochten, snorkelplekken en de levendige sfeer van Porto-Vecchio bieden volop mogelijkheden voor avontuur.

S Avonds kunt u samen met uw gezelschap genieten van een barbecue op het terras, ontspannen onder de sterrenhemel en de kalme zeebries de dag laten afsluiten. Hier worden de mooiste herinneringen niet gepland, maar ontstaan ze vanzelf.

Indeling

woonkamer(TV(kabel), zithoek), keuken(eettafel, kachel, waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, ), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, douche, wastafel), toilet(toilet), Internettoegang, douche(buiten), verwarming, airconditioning, terras, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, kinderstoel, haardroger, Droogkamer, Sea view

Afstanden

0 m Lengte skipistes

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

juni 2026

Ik zou iedereen die hier langskomt aanraden om hier te stoppen. De schone kamers zorgden ervoor dat we ons snel thuis voelden. Het zwembad is goed onderhouden en heerlijk om te ontspannen na een dagje de lokale stranden te hebben verkend.

juni 2026

Helemaal gezellige sfeer hier. Genoten van luie middagen bij het zwembad, gewoon in de zon zitten.

mei 2026

De parkeerplaats direct voor de deur maakte alles erg gemakkelijk. De wifi werkte goed en ik kon zonder problemen wat werk verzetten. Een zeer praktische opstelling.

mei 2026

Helemaal geweldig uitzicht vanaf het terras!

april 2026

Wat een gezellige plek voor vrienden. We hebben er elke ochtend heerlijk ontbeten op het terras.

april 2026

Vierdaagse gezinsvakantie. Goede prijs-kwaliteitverhouding met toegang tot nabijgelegen stranden en voldoende ruimte voor iedereen.

maart 2026

Vergeleken met eerdere verblijven is deze plek ruimer en voelt het meer ontspannen aan. De airconditioning was erg prettig op warme dagen.

maart 2026

Barbecueën op het terras is absoluut de moeite waard!

februari 2026

Beter dan verwacht voor deze prijsstelling. De slaapkamers waren comfortabel genoeg voor twee, en we vonden het fijn om onze eigen ruimte te hebben terwijl we toch dicht bij elkaar waren. Keuken had alles wat we nodig hadden om makkelijk avondeten te maken.

februari 2026

Ik maakte me zorgen over geluidsoverlast van andere gasten, maar dat viel mee. Het gedeelde zwembad was heerlijk om af te koelen en er is genoeg ruimte om te ontspannen na het zwemmen. De volledig uitgeruste keuken maakte het voor ons erg leuk om samen maaltijden te bereiden.

Familievilla in Porto-Vecchio

Villas T3 duplex

Porto Vecchio, Corsica, Frankrijk

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4,6

10 beoordelingen

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal