Vakantiehuis met zwembad
Ste-Eulalie en Born, Côte Atlantique, Frankrijk
Vakantiehuis Maison Austine (FR-40200-15) is gelegen in Ste-Eulalie en Born, Côte Atlantique en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Vakantiehuis Maison Austine een oppervlakte van 140 m² en telt het 5 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals een omheinde tuin, zwembad, open haard, WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit gezellige, vrijstaande vakantiehuis is voorzien van een prachtige inrichting en een privézwembad. Het heeft een rustige ligging en is ideaal voor vakanties met familie of vrienden.
Het prachtige strand van Mimizan ligt op ongeveer 10 km afstand en je kunt er de vakantiedagen ontspannen spenderen aan het water. Het huis is gelegen tussen twee meren: het Etang d'Aureilhan en het Etang de Biscarosse, waar zich tevens een watersportcentrum bevindt. Op 5 minuten lopen vind je een winkel, een tennisbaan, een goed restaurant, een jeu de boules baan en een speeltuin. In de directe omgeving bevindt zich tevens een golfbaan en een avonturenpark.
Naast haar elegante inrichting is het vakantiehuis voorzien van een omheinde tuin rondom. Ontspan met je favoriete boek bij de open haard of bereid een heerlijk gerecht in de goed uitgeruste keuken. Op het terras kun je de dag in stijl afsluiten met een drankje naar keuze.
Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), open haard, DVD-speler, radio, CD-speler), open keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel), sanitaire ruimte(douche, toilet, wasmachine), toilet)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. vouwbed, stapelbed))
verwarming(CV), terras(privé), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, omheind, 7 x 3 m., geopend van Mei t/m Okt), kinderbed, kinderstoel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het huis zag er prima verzorgd en schoon uit. meubilair wel verouderd, maar wel kenmerkend voor de franse stijl. Omgeving was prima voor ons gezin met kinderen en kleinkinderen. Het zwembad is prima, maar alleen niet afsluitbaar / omheind. Met kleide kinderen is dat wel opletten geblazen. Tweede toilet was kapot en zou gemaakt worden, maar dat is niet meer gebeurd tijdens onze vakantie. Boven is het bij erg warm weer behoorlijk benauwd. Wel zijn er ventilatoren aanwezig. Al met al een prima accommodatie.
Alles was naar verwachting, de FH was zeer goed uitgerust en alles was in orde.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links