Rustige ontsnapping in de Dordogne
Gavaudun, Dordogne, Frankrijk
Domaine de Gavaudun - Maisonnette du Lot (FR-47150-03) is gelegen in Gavaudun, Dordogne en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Domaine de Gavaudun - Maisonnette du Lot een oppervlakte van 33 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi, wasmachine, tafeltennistafel en wasdroger heeft dit chalet alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Welkom in uw gezellige, landelijke verblijf in Gavaudun! Deze charmante maisonnette van 32 m² is ideaal voor 2 tot 4 gasten en is ontworpen voor rust, romantiek of een moment van bezinning. Met een tweepersoonsslaapkamer, een comfortabele woonkamer met een tweepersoonsslaapbank en een goed uitgeruste kitchenette is dit de perfecte schuilplaats voor stellen of kleine gezinnen. Via de tuindeuren bereikt u een overdekt privéterras – uw nieuwe favoriete plek voor een kopje koffie in de ochtend of een wijntje in de avond onder de sterrenhemel.
Gelegen op gelijke afstand van Bergerac, Sarlat en Cahors (elk slechts 60 km), bevindt u zich in het hart van de mooiste natuurschatten van de Dordogne. Ontdek de hondvriendelijke wandelpaden naar het nabijgelegen Château de Gavaudun, of maak een ontspannende wandeling rond de vijver en de gemeenschappelijke tuinen. In de omgeving worden regelmatig weekendmarkten en openluchtevenementen georganiseerd, waar honden, mits aangelijnd, welkom zijn. Met twee maneges op het terrein kunnen paardenliefhebbers (en nieuwsgierige honden) zelfs genieten van een wandeling over de rustige paden in de paddock.
Na een dag vol avontuur kunt u genieten van lokale lekkernijen in het nabijgelegen Monflanquin of Fumel. Veel cafés en bistro's bieden huisdiervriendelijke terrassen waar u kunt genieten van foie gras, truffelgerechten en lokale wijnen terwijl uw trouwe viervoeter ontspant aan uw voeten. Of bezoek een lokale boerenmarkt – perfect om picknickspullen en een paar lekkernijen voor uw trouwe viervoeter te kopen.
Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, radio, CD-speler, tuindeuren), keuken(fornuis(2 kookplaten), combimagnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(gedeeld met andere gasten, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, tafelvoetbal, biljart, fitnesstoestellen
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De ontvangst was zeer vriendelijk met een uitgebreide uitleg inclusief informatiemap. Het huisje zelf leek een tijdje niet gebruikt (niet heel schoon en muffige geur) maar de ligging was prachtig.
Het park op zich is mooi Huisje niet zo mooi dan vind ik de prijs toch nog hoog
Prachtige omgeving en dito voorzieningen. Eén (dik) minpunt betreffen de waanzinnig hoge kosten die voor Wifi betaald dienen te worden. Dat kan echt niet.
Een kort verblijf zeer ontspannend en rustig 35 hectare van het gebied dat is perfect
Een uitstekende plek om tot rust te komen op een prettig kleinschalig park.
Wij hebben onze vakantie in dit domein als aangenaam ervaren, waarbij vooral de omgeving en het rustige karakter enorme voordelen zijn voor potentieel geïnteresseerden (vooral het feit dat kinderen hier ongestoord kunnen rondlopen, dat er geen lawaaierige wegen in de buurt zijn en dat de huisjes niet té dicht bijeen staan, stemden ons gelukkig). Toch benadrukken we ook dat het comfort van de woningen zeer rudimentair is en dat het ook niet enorm proper was (typisch Frans), en dat de woning meent geschikt te zijn voor 4 mensen, maar dat dit niet aan te raden is. De slaapbank kan maximaal gebruikt worden door 1 of 2 kinderen, zeker geen volwassenen. Over het algemeen is de infrastructuur (behalve het zwembad) verouderd, al is het de intentie van de eigenaars om dat in de volgende jaren stelselmatig verder te moderniseren.
Als je houd van natuur en rust ben je hier op het juiste adres, je hondjes mogen ook mee en worden even hartelijk onthaald als de baasjes een groot pluspunt voor hondeliefhebbers! Voor ons een gezellige vakantie met onze viervoeters. Een aanrader!
Een warm, competent en professionele managers van de Domaine de Gavaudan. Een discrete maar effectief. Een kennis van het land dat bewoners. Een echte traktatie op een superbe.Michel en Marie-Christine
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links