Huisdiervriendelijke villa in de Dordogne
Gavaudun, Dordogne, Frankrijk
Villa Domaine de Gavaudun - Maison Guyenne (FR-47150-04) is gelegen in Gavaudun, Dordogne en geschikt voor maximaal 7 personen. Verder heeft Villa Domaine de Gavaudun - Maison Guyenne een oppervlakte van 63 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi, wasmachine, tafeltennistafel, wasdroger en vaatwasser heeft dit villa alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Ruime villa op het platteland voor gezinnen en vrienden
Welkom in uw ideale vakantiehuis in Gavaudun! Deze maisonnette van 55 m² is perfect voor 5 tot 7 gasten en biedt alles wat u nodig heeft voor een ontspannen vakantie. Met een gezellige woonkamer, een volledig uitgeruste keuken en twee slaapkamers (waaronder een stapelbed voor de kinderen) is het een geweldige plek voor gezinnen of vrienden die samen reizen. Geniet 's ochtends van een kopje koffie of 's avonds van een wijntje op het overdekte privéterras, of ontspan in de weelderige gemeenschappelijke tuin met uitzicht op het landschap van de Dordogne.
Natuur, kastelen en huisdiervriendelijke avonturen
Gelegen in een rustige omgeving en op slechts 60 km van Bergerac, Sarlat en Cahors, bevindt deze villa zich in het hart van een van de mooiste regio's van Frankrijk. Neem uw hond mee - er is genoeg ruimte om rond te dwalen! De nabijgelegen wandelpaden rond Château de Gavaudun zijn perfect voor lange wandelingen. Het ruime terrein beschikt over een vijver, tennisbanen en een huisdiervriendelijke sfeer. Lokale stallen organiseren zelfs af en toe gezinsvriendelijke evenementen waar honden ook welkom zijn.
Smaak van de streek & Dineren in de openlucht
Ga na een dagje verkennen naar het nabijgelegen Monflanquin of Fumel voor authentieke gerechten uit de Dordogne. Veel restaurants hebben terrassen waar huisdieren welkom zijn, zodat u kunt genieten van foie gras, truffelpasta of lokale wijnen terwijl uw trouwe viervoeter lekker aan uw zijde ligt. Mis de wekelijkse markten niet – ideaal voor picknickspullen en ambachtelijke hondensnacks!
Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, stereo-installatie, tuindeuren), keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, stapelbed), badkamer(douche, wastafel), toilet(toilet))
2x paardenstalling(op hetzelfde terrein), wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), feesten, recepties(125 m2), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, trampoline, vijver, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd), 2x zwembad(gedeeld met andere gasten, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm)), 2x tennisbaan, jeu de boules baan, speeltoestellen, 2x tafeltennistafel, tafelvoetbal, biljart, fitnesstoestellen
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
een mooi groene domaine met veel wandelmogelijkheden en kastelen in de buurt. Voor kinderen is er niet zoveel te doen
De huisbaas van het park is erg vriendelijk en organiseert van alles gedurende de week voor de gasten. Je bent vrij om hieraan mee te doen. De winkels zijn wat veraf. Het is geen gebied voor shoppende meiden. Het huisje zelf was groot genoeg voor 4 personen maar we zagen hier geen 7 personen twee weken lang logeren.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links