Vakantiehuis La Garrigue

De garrigue, prachtig huis met zwembad

Pierrerue, Languedoc-Roussillon, Frankrijk

  • 140 m2
  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdieren toegestaan

  • Vakantiehuis

  • Landelijk

  • Niet op een vakantiepark

  • Vrijstaand

  • Wifi

  • TV

  • Open haard

  • Airco

  • Privé zwembad

  • Wasmachine

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

  • Tuin

  • Zwembad

  • Laptopvriendelijk

Algemeen

Vakantiehuis La Garrigue (FR-34360-46) is gelegen in Pierrerue, Languedoc-Roussillon en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Vakantiehuis La Garrigue een oppervlakte van 140 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, open haard, WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.

Omschrijving

Dit vredige vakantiehuis in Pierrerue, gelegen boven de wijngaarden en glooiende heuvels van de Hérault, biedt een adembenemend uitzicht op de serene schoonheid van de natuur. Ideaal voor gezinnen of groepen vrienden, biedt dit vakantiehuis plaats aan maximaal zes personen in een comfortabele en rustige omgeving, waar comfort gecombineerd wordt met authentieke zuidelijke charme. Het hoofdhuis van 100 m² bestaat uit twee uitnodigende slaapkamers, een lichte woonkamer met grote ramen en een volledig uitgeruste keuken die uitkomt op een ruim terras met uitzicht over de vallei. Hier kunt u uitgebreid dineren, genieten van een glas lokale wijn of simpelweg het veranderende licht op het landschap bewonderen. Beneden het terras bevindt zich een appartement van 40 m² dat de nodige privacy biedt voor twee personen, met een eigen slaapkamer, badkamer en zithoek, evenals een magnetron en koelkast. Het smaakvol ingerichte interieur is voorzien van een espressomachine en een gezellige eethoek, perfect om samen momenten te delen.

Buiten nodigt een privézwembad (geopend van april tot oktober) u uit om te ontspannen in de zuidelijke zon. De tuin en de omliggende heuvels zijn perfect voor rustige wandelingen of een barbecue in de avond. In de buurt kunt u de markten van Saint-Chinian, de historische straten van Béziers of de schilderachtige wandelpaden van het Regionaal Natuurpark Haut-Languedoc verkennen. Wijnliefhebbers kunnen lokale wijngaarden bezoeken en de beste wijnen uit de Languedoc proeven, terwijl de mediterrane stranden op slechts een half uurtje rijden liggen.

Houd er rekening mee dat barbecueën niet is toegestaan en dat het terrein niet omheind is.

Indeling

Parterre: (kitchenette(magnetron, koelkast), woon/eetkamer(TV, eettafel), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm)), badkamer(douche, toilet))

Op de 1e etage: (woonkamer(TV, open haard), eetkamer(eettafel), keuken(fornuis, koffiezetapparaat(espresso), oven, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm)), badkamer(bad of douche), toilet, wasmachine, airconditioning)

wastafel, tuin, parking, zwembad(privé, geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt)

Afstanden

0 m Lengte skipistes
3 km Restaurant
3 km Tennisbaan
40 km Zee

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

augustus 2026

Korte tussenstop: De keuken was van alle gemakken voorzien en het zwembad zag er uitnodigend uit tijdens ons verblijf.

augustus 2026

De wifi was voldoende voor e-mails en eenvoudig internetgebruik. Een rustige plek voor iedereen die een ontspannen sfeer op prijs stelt.

juli 2026

Ik had een schone plek nodig voor een korte pauze. De keuken had goede basisvoorzieningen en het appartement eronder was handig voor wat privacy.

juli 2026

De kamers waren ruim en aangenaam licht dankzij de grote ramen. Ze waren degelijk ingericht voor een ontspannen verblijf te midden van de wijngaarden in een prettige sfeer.

juni 2026

Rustige ochtenden met vogelgezang en avonden die gloeien. Het uitzicht vanaf het terras zorgde ervoor dat elk moment langzaam en ontspannen aanvoelde.

juni 2026

Het inchecken verliep vlot en de comfortabele bedden zorgden ervoor dat we goed sliepen na onze wandelingen rond Béziers en het bezoek aan de nabijgelegen wijngaarden.

mei 2026

Wij hebben met zes personen een heerlijke vakantie gehad in La Garrigue. Het huis is comfortabel, sfeervol en van alle gemakken voorzien inclusief een goed werkende airco. Ook de keuken is zeer compleet ingericht. Het ruime terras met het prachtige uitzicht en altijd een aangenaam briesje was onze favoriete plek. Het bijbehorende nieuwe appartement maakt het huis lekker ruim voor 6 personen. Het zwembad met schaduwplekken maakt het compleet. Een heerlijke, rustige plek om vakantie te vieren, we komen hier graag nog eens terug!

mei 2026

We vonden genoeg plek voor ons zessen. Makkelijk om te bewegen en het zwembad zorgde voor plezier tijdens warme dagen.

april 2026

Het zwembad, het uitzicht over de vallei en de ruime opzet maakten ontspannen eenvoudig en aangenaam.

april 2026

Onze familievakantie duurde vijf dagen. Parkeren was makkelijk, dus het bezoeken van lokale markten verliep soepel. We vonden het heerlijk om na lange wandelingen in de buurt met een glas wijn op het terras te zitten.

maart 2026

We verbleven in het appartement beneden, knus voor twee personen met een eigen badkamer en 's nachts rustig. De open haard zorgde voor warmte tijdens koele avonden.

De garrigue, prachtig huis met zwembad

Vakantiehuis La Garrigue

Pierrerue, Languedoc-Roussillon, Frankrijk

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4,7

12 beoordelingen

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal