Appartement in Les Deux Alpes met Uitzicht
Les Deux Alpes, Noord Alpen, Frankrijk
Appartement LES DEUX ALPES Neige et Soleil -A38P (FR-38860-405) is gelegen in Les Deux Alpes, Noord Alpen en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Appartement LES DEUX ALPES Neige et Soleil -A38P een oppervlakte van 62 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dit ruime en gezinsvriendelijke appartement is de perfecte uitvalsbasis voor uw verblijf in Les Deux Alpes. Het appartement biedt plaats aan maximaal 8 personen en beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers, waardoor er voldoende ruimte is voor zowel ontspanning als avontuur. U heeft toegang tot het zwembad en wifi, wat zorgt voor een comfortabele leefruimte voor een onvergetelijke vakantie. Huisdieren zijn welkom, dus u kunt uw trouwe viervoeter meenemen. De woonkamer biedt veel ruimte en is voorzien van een comfortabele bank om na een dag op de piste te ontspannen.
Dit appartement ligt in het hart van Les Deux Alpes, op loopafstand van lokale bezienswaardigheden en voorzieningen. Het resort is gemakkelijk bereikbaar, met diverse cafés, restaurants en winkels in de buurt. Voor outdoorliefhebbers ligt het skigebied op korte afstand en de schilderachtige uitzichten van het resort, waaronder die op de Vénéon-vallei en het uitkijkpunt Ecrins, vormen een prachtig decor voor uw vakantie. Openbaar vervoer, zoals bussen en shuttles, is gemakkelijk bereikbaar om de omgeving te verkennen.
Het appartement is volledig uitgerust met alle essentiële voorzieningen voor een comfortabel verblijf. De keuken is voorzien van alle benodigde apparatuur om maaltijden te bereiden en de badkamers zijn uitgerust met moderne armaturen. Of u nu liever zelf dineert of geniet van de lokale keuken, het appartement biedt de ideale omgeving voor uw gezinsvakantie. Dankzij de toplocatie en de doordachte voorzieningen is deze accommodatie perfect voor een ontspannen en plezierige vakantie.
Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen), zithoek), open keuken(kookplaat(keramisch), waterkoker, broodrooster, espresso apparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, ), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed(80 x 200 cm), 1-pers. bed(80 x 200 cm)), hut(stapelbed(90 x 190 cm), stapelbed(90 x 190 cm)), badkamer(douche, toilet), badkamer(douche), toilet, speelkamer, fitnessruimte, Internettoegang, sauna, balkon, parking, Mountain view)
Pistes - 158 km
MakkelijkLanglaufen - 28 km
Pistes - 104 km
MakkelijkPistes - 7 km
MakkelijkLanglaufen - 0 km
Pistes - 7 km
MakkelijkPistes - 4 km
MakkelijkBeoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De nachten waren rustig en het inchecken verliep vlot. De bedden waren comfortabel, waardoor we een heerlijk verblijf hadden.
We hadden ruim voldoende plek voor iedereen en vonden het fijn dat er twee badkamers waren. Op loopafstand van het hoofdplein en goede Wi-Fi voor onze groepsgesprekken.
We hebben genoten van de knusse sfeer voor twee personen, met comfortabele bedden en een balkon waar we 's middags van de zon konden genieten.
Kleine details zoals een espressomachine hebben de ochtenden hier aangenamer gemaakt.
Ik zou zonder aarzeling opnieuw boeken. Ruim met genoeg plek voor ons allemaal en de toegang tot het zwembad was een fijne bonus na het skiën. De locatie maakte het gemakkelijk om snel bij winkels en pistes te komen.
Drie nachten verbleven zonder klachten over comfort of locatie. De prijs voelde passend bij wat we kregen , plek voor acht personen, een redelijke parkeergelegenheid en toegang tot het zwembad in de buurt. Badkamers modern met goede waterdruk, alles was netjes en functioneel.
Het inchecken verliep snel en gemakkelijk. Dankzij de snelle internetverbinding kon ik werken terwijl mijn partner zonder problemen kookte in de goed uitgeruste keuken.
Veel keukengerei aanwezig waardoor maaltijden makkelijk te bereiden waren.
We zochten een goed onderhouden accommodatie dicht bij de skiliften, en deze was perfect.
De lage oorlog is praktisch met bushaltestellen in de toekomst, maar frisdrank kan alle kanten op gaan. Die Küche war gut ausgestattet für einfache Mahlzeiten.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links