• 4 personen
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Appartement

  • Niet op een vakantiepark

  • In appartementencomplex

  • Bij het centrum

  • Wifi

  • TV

  • Wasmachine

  • Wasdroger

  • Lift

  • Magnetron

  • Terras

  • Balkon

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Zwembad

  • Overdekt zwembad

  • Omheinde tuin

Algemeen

Appartement Le Domaine de la Corniche (FR1636.601.2) is gelegen in Auberville, Normandië en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder beschikt Appartement Le Domaine de la Corniche over 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals een omheinde tuin, zwembad, WiFi, wasmachine en wasdroger heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Binnen
"Le Domaine de la Corniche", appartement 2-kamers 27 tot 33 m2. Licht, doelmatig ingericht: woon-/slaapkamer met 1 2-pers divanbed, eettafel en TV. 1 kamer met 1 2-pers bed (160 cm). Kookhoek (2 keramische glas kookplaten, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Elektrische verwarming. Balkon of terras. Balkonmeubilair. Niet rokers woning. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders, brandblusser. Buiten / omgeving
Vakantiecomplex "Le Domaine de la Corniche", van 3 verdiepingen, bouwjaar 2012. 110 appartementen in de woning. Aan de rand van de plaats, 650 m van het centrum van Auberville, 3.6 km van het centrum van Villers-sur-Mer, 1 km van zee. Voor medegebruik: terrein 20.000 m2 (omheind), weide, overdekt zwembad (seizoensgebonden beschikbaarheid: 20.Jun. - 01.Okt.). Hot tub, jeu de boules. In het complex: Internet (WiFi) (alles incl.), lift, wasmachine, droger (voor medegebruik, extra). Broodjesservice en ontbijt op verzoek (extra). Parkeerplaats (beperkt aantal). Winkel 3.6 km, zandstrand "Villers-sur-Mer" 3.6 km. Autovrij vakantiepark. De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. De huurobjecten kunnen wb. Woonoppervlak, kamerindeling verschillen.

Afstanden

0 m Lengte skipistes
650 m Centrum
1 km Zee
3.6 km Strand

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

oktober 2022

Wifi is erg goed maar: de kamervloer was niet zo schoon, de elektrische kookplaat werkte niet, de kitranden van de douche waren erg zwart, op de bedbank kon je niet lang zitten, het bed had een kuil. Het was herfst, door de ligging kwam er geen zonnestraal in het appartement. De verwarming kon nog niet aan waardoor het in het appartement vochtig en koud werd. Voor een korte tijd wellicht OK; voor onze twee weken niet geschikt.

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

x beoordelingen1 beoordeling

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal