Vakantiehuis La Queue du Loup (FR-84110-48) is gelegen in Buisson, Provence/Côte d'Azur en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Vakantiehuis La Queue du Loup een oppervlakte van 60 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Een mooi vakantiehuis met 2 slaapkamers. Deze vakantiewoning is geschikt voor 4 personen: ideaal voor een gezin, vrienden of reizende stellen. Het huis kenmerkt zich door de blauwe luiken, die typerend zijn voor de regio.
De woning is gelegen in het prachtige Provençaalse dorp Buisson en ligt hoog op een heuvel. Daardoor heeft het een prachtig uitzicht op de vallei van de Aygues. De woning ligt op 7 km van de dorpen Séguret en Vaison-la-Romaine met kleurrijke gevels, wallen, pittoreske steegjes en bloemrijke balkons. Ook zal je zeker genieten van al het moois dat deze streek te bieden heeft.
Het zwembad kan tegen extra betaling verwarmd worden. Huisdieren graag van tevoren aangeven.
Parterre: (keuken(waterkoker, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, eettafel, DVD-speler), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel), toilet(toilet))
carport, terras(overdekt), tuin(1000 m2), tuinmeubilair, BBQ, ligstoelen, parasol, zwembad(privé, wateralarm, 8 x 4 m.)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De blauwe luiken zijn ondertussen veranderd in olijf groen. Voor wie van rust houdt, de perfecte plek. En toch dicht bij mooie bezienswaardigheden in de buurt. Buiten het huisje een dikke 10. Fijne stoelen, heerlijk zwembad, genoeg zon en schaduw plekken. Binnen wat gedateerd meubilair. En de douche cabine met douche gordijn kan wel een upgrade gebruiken. Maar wij hebben genoten, heerlijk weer, mooie omgeving, aardige gastheer.
Een charmant vakantiehuis waar u zich helemaal kunt terugtrekken. De inrichting geeft een heerlijke Franse sfeer en de tuin is een rustige plek om te ontspannen. De ligging vlak bij de rivier L'Ouvèze zorgde voor fijne avondwandelingen. Wij komen zeker terug!
Heerlijke plek, stil, mooi, fijn huis en heerlijk zwembad. Hele vriendelijke eigenaar die direct te hulp schiet als er wat is. Aanrader!
Klein maar fijn. Perfect in orde. Zeer rustig gelegen. Dicht bij Vaison-la-Romaine (boodschappen). Enig minpuntje: de deksels passen niet op de kookpotten.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links