Villa in Grimaud met zwembad

Villa in Grimaud met zwembad

Grimaud, Provence/Côte d'Azur, Frankrijk

  • 142 m2
  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Huisdiervrij

  • Villa

  • Niet op een vakantiepark

  • TV

  • Open haard

  • Airco

  • Ligbad

  • Wasmachine

  • Wasdroger

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

  • Terras

  • Balkon

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Zwembad

Algemeen

Villa in Grimaud met zwembad (FR-83310-433) is gelegen in Grimaud, Provence/Côte d'Azur en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Villa in Grimaud met zwembad een oppervlakte van 142 m² en telt het 3 slaapkamersen 3 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, open haard, koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit villa alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Onze vakantiewoning is gelegen in het privélandgoed Domaine de la Bergerie, op slechts een korte wandeling van het historische dorp Grimaud met zijn pittoreske straatjes. Vanuit ons huis kunt u gemakkelijk naar de bakker, de traditionele Pâtisserie du Château met terras en theesalon, een kiosk, diverse kleine restaurants en wijnbarretjes, evenals een dokterspraktijk, de apotheek en het postkantoor lopen. Vanuit onze mediterrane tuin met volwassen bomen kunt u genieten van een prachtig uitzicht op het middeleeuwse kasteel van Grimaud en het Massif des Maures.

Het pand staat op een groot perceel (1200 m²) met een zwembad (50 m², maximale diepte 1,80 m), een jeu de boulesbaan onder schaduwrijke eikenbomen, verschillende gazons met ligstoelen en een terras op het zuiden (70 m²).

Saint-Tropez, beroemd om zijn grote jachthaven en het strand van Pampelonne, het grootste zandstrand aan de Franse Rivièra, ligt op slechts 10 km afstand, en de andere stranden van de Golf van Saint-Tropez zijn met de auto in korte tijd te bereiken.

De villa biedt plaats aan maximaal 6 personen in 3 slaapkamers (alle met eigen badkamer) en is voorzien van terracotta vloeren.

Op de begane grond vindt u de lichte woonkamer met een comfortabele zithoek bij de open haard en een antieke Provençaalse eettafel.

Vanuit de woonkamer heeft u direct toegang tot het terras met zijn prachtige, meer dan 100 jaar oude olijfbomen. Aan de tuintafel kunnen comfortabel minimaal 6 personen zitten. Zes rieten fauteuils nodigen uit om te ontspannen met een glas rosé…

Er is ook een gasbarbecue aanwezig (let op: open vuur is in het hele departement Var van juni tot en met september ten strengste verboden!).

Verder is er op de begane grond een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een slaapkamer met een tweepersoonsbed en directe toegang tot het zwembad, een kleine studeerkamer en een wasruimte met een wasmachine, droger en een extra koelkast/vriezer.

De keuken biedt een prachtig uitzicht op de tuin.

Op de eerste verdieping bevindt zich een ruime slaapkamer met een tweepersoonsbed (queensize), een klein bureau, een televisie en een balkon met uitzicht op het kasteel en de omgeving.

Afstanden

0 m Lengte skipistes
500 m Restaurant
500 m Centrum
500 m Dokter
90 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Villa in Grimaud met zwembad

Villa in Grimaud met zwembad

Grimaud, Provence/Côte d'Azur, Frankrijk

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

1,0

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal