Villa in Vidauban bij Sainte Maxime Strand
Vidauban, Provence/Côte d'Azur, Frankrijk
Villa Le Rey (FR-83550-08) is gelegen in Vidauban, Provence/Côte d'Azur en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Villa Le Rey een oppervlakte van 150 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, wasmachine, tafeltennistafel, wasdroger en vaatwasser heeft dit villa alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Deze prachtige en moderne villa ligt verscholen in de bossen vlakbij het pittoreske dorpje Vidauban. Ideaal voor gezinnen of groepen vrienden. De villa biedt rust en privacy, maar ligt toch dicht bij charmante dorpjes zoals Lorgues, Salernes en Aups. Elke dag is er wel een nieuwe lokale markt waar u verse Provençaalse producten kunt proeven en kopen.
Binnen slechts 30 minuten bereikt u de witte stranden van Sainte Maxime, Fréjus en Saint-Raphaël. Rijdend tussen wijngaarden en wijnkastelen biedt de schilderachtige schoonheid een perfecte balans tussen levendigheid en rust. Vlakbij belooft het Vidauban Waterpark buitenplezier en verfrissende activiteiten voor alle leeftijden.
De villa zelf is ruim en baadt in natuurlijk licht. Geniet van het privézwembad, de ligstoelen en een grote tuin met een jeu de boulesbaan. Het overdekte terras is perfect voor gezamenlijke maaltijden en de volledig uitgeruste keuken biedt directe toegang tot de buitenlucht. Binnen biedt de woonkamer een gezellige loungehoek met een flatscreen-tv en de comfortabele slaapkamers zorgen voor een goede nachtrust.
Parterre: (zitkamer(TV, DVD-speler, spelcomputer, stereo-installatie), keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel), toilet, berging(koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine))
koffiezetapparaat, bad of douche, verwarming, terras(privé, overdekt), tuin, tuinmeubilair, ligbedden, parking, ligstoelen, zwembad(privé, verwarmbaar, wateralarm, 8 x 4 m.), jeu de boules baan, tafeltennistafel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
We voelden ons meteen thuis in de ruime villa. We vonden het heerlijk om met z'n allen buiten op het terras van de maaltijden te kunnen genieten.
Een charmante omgeving vlakbij dorpjes met verse markten in de buurt! De ideale plek om te ontspannen na een dagtrip.
Ik kwam laat aan en was verrast hoe snel alles ging. De woonkamer was licht en de keuken was van alle gemakken voorzien. Perfect voor een kort verblijf!
Ik lette op kleine details zoals de goed uitgeruste keuken, waardoor koken een plezier werd. De omgeving rond het zwembad zag er prachtig uit en nodigde uit tot ontspanning.
De kamer was comfortabel en van alle nodige voorzieningen voorzien, met een goede waterdruk in de douche en comfortabele bedden. Voor de prijs biedt deze accommodatie een goede prijs-kwaliteitverhouding voor gezinnen of groepen.
Ik heb Vidauban op eigen houtje verkend en me prima vermaakt. Dankzij de ligging van de villa was het makkelijk om rond te reizen en lokale markten te ontdekken!
Het privézwembad zag er fantastisch uit! We hebben heerlijk ontspannen.
De Wi-Fi-verbindingsoorlog in de Ordnung kan een kleine klus zijn of een probleem opleveren. Leuk om die optie te hebben terwijl je op zo'n mooie plek verblijft.
De ruimte voor twee personen was ideaal voor ons; we vonden het vooral fijn om elke ochtend samen op het terras te kunnen ontbijten. De ontspannen sfeer hielp ons om weer op te laden.
Ik had een goede nachtrust nodig voordat ik naar het strand ging, en die heb ik gekregen. De airconditioning werkte prima en hield alles koel terwijl ik vredig sliep.
Leuk huis, alles aanwezig, rustige buurt. Wel jammer dat beddengoed zelf moet voorzien worden of nog extra bijbetaald moet worden. Ons verblijf was wel top!
Luxury villa naar the sea
Wat veel muggen Maar de wijn maakt veel goed🤭
We konden vroeger inchecken wat enorm aangenaam was. In het huisje is alles aanwezig voor een heerlijk verblijf. In de nabije omgeving vind je supermarkten, bakkers, restaurants zowel eenvoudige brasseries als sterrestaurants.
De aankomst was heel goed georganiseerd. De accommodatie was erg goed, behalve de tv die alleen Nederlandstalig was. De omgeving is erg goed en erg rustig.
We werden goed ontvangen en konden reeds binnen om 14u Alles verliep vlot Mooi huis en mooi zwembad in rustige omgeving, niet zo ver van de kust ( Saint Tropez, Saint Maxime, Fréjus ( 30 minuten met de auto) Alles was er aanwezig om een TOP vakantie te beleven. I
Het huis is modern en alles is gelijkvloers. Kamers hebben airco. Keuken zeker in orde. Alles aanwezig, niets gemist. De grote ramen aan de living en keuken naar het terras zijn een mooi verlengstuk in de zomer. Het zwembad was proper en aangenaam. Ligging is rustig en perceel is groot genoeg en ligt open. Zeker een aanbeveling waardig ! Ideaal voor uitstapjes kuststreek.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links