Appartement SAINTONGE 61 N1

Appartement in de Marais met airconditioning

Paris, Southern Alps, Frankrijk

  • 6 personen
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdiervrij

  • Appartement

  • Niet op een vakantiepark

  • TV

  • Airco

  • Ligbad

  • Vaatwasser

  • Vriezer

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

Algemeen

Appartement SAINTONGE 61 N1 (FR-75003-102) is gelegen in Paris, Southern Alps en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder beschikt Appartement SAINTONGE 61 N1 over 2 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Ontdek ons Sublieme en nieuwe appartement in het hart van de Marais (volledig gerenoveerd in april 2024)
Onze chique en elegante accommodatie, gerenoveerd door een gerenommeerde architect, biedt hoogwaardige en moderne faciliteiten. Het is ideaal voor een succesvol verblijf in Parijs met familie of vrienden.
U zult genieten van de combinatie van moderniteit en Parijse charme die onze accommodatie biedt, dankzij de uitrusting en de originele parketvloer.

Indeling

Op de 2e etage: (woonkamer(1-pers. slaapbank, TV), keuken(eettafel, kachel, waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, , , Baking sheet, Coffee, Wine glasses), slaapkamer(Queen Bed), slaapkamer(Queen Bed), badkamer(ligbad, haardroger, , , ), badkamer(douche), toilet)

, , , , EHBO-post, eettafel, kachel, verwarming, airconditioning, strijkijzer, , , , Baking sheet, Carbon monoxide detector, Cleaning products, Coffee, Downtown, Wine glasses

Afstanden

0 m Lengte skipistes

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

december 2024

Wees voorzichtig met de borg die niet verschuldigd is - Prachtig appartement en prachtige locatie

november 2024

Een prachtig appartement, gelegen in een uitstekende buurt van Parijs, perfect, altijd beschikbaar om onze vragen te beantwoorden,

november 2024

De studio is zeer aangenaam, volledig in overeenstemming met de beschrijving en foto's, de gastheren zijn zeer beschikbaar en responsief, het gebouw is erg rustig, de locatie nabij de metro en het centrum van de Marais is ideaal, we hebben een uitstekend verblijf gehad!

november 2024

Fantastisch appartement op een uitstekende locatie

oktober 2024

We hebben een geweldige ervaring gehad bij Studioprestige, De accommodatie was brandschoon, prachtig ingericht en precies zoals afgebeeld op de foto's, De studio was ruim met royale badkamers, slaapkamers en voldoende kastruimte, De locatie was perfect, op slechts een paar blokken van verschillende metrostations, waardoor het gemakkelijk was om door Parijs te reizen, Bij het inchecken kregen we de verkeerde code voor het sleutelkastje, Dit werd echter snel opgelost omdat ze binnen enkele minuten op mijn bericht reageerden met een nieuwe code die wel werkte, Tijdens ons verblijf was er een lekkage van de unit erboven die in onze badkamer sijpelde, Ik heb Studioprestige onmiddellijk op de hoogte gebracht en ze verzekerden me dat ze het zouden oplossen zodra we vertrokken, Hoewel het lek ernstiger werd en het water dat op de vloer verzamelde enigszins vervelend was op de laatste dag van ons verblijf, begrepen we dat het niet hun schuld was en dat ze hun best deden om het probleem op te lossen, Het was veel comfortabeler om in een groot appartement als dit te verblijven dan in een kleine hotelkamer, Over het algemeen hebben we een geweldige tijd gehad en zouden we Studioprestige ten zeerste aanbevelen,

oktober 2024

Uitstekend verblijf! De accommodatie komt overeen met de foto's en de inrichting is zeer aangenaam, de locatie is perfect voor een verblijf in Parijs, dicht bij de Place de la République (5 minuten lopen) en de Marais, ik was ook zeer tevreden over het reactievermogen en de uitwisselingen met Studioprestige, ik zou niet aarzelen om deze accommodatie opnieuw te boeken voor een toekomstig verblijf,

september 2024

Dit was een prettige ervaring,

september 2024

Al met al was het een behoorlijk verblijf gezien de prijs. Hoewel we van tevoren wisten dat er maar één toilet in het appartement was, was het voor een groep van vier onhandiger dan we hadden verwacht. De badkamer was piepklein en er ontbrak een prullenbak en handdoek om de handen af te drogen. De locatie was echter vrij goed, omdat het dicht bij talloze bars en cafés lag.

augustus 2024

Dit appartement is fantastisch en heeft een geweldige ligging. Het heeft onze reis naar Parijs nog onvergetelijker gemaakt. Ik raad het ten zeerste aan!

Appartement in de Marais met airconditioning

Appartement SAINTONGE 61 N1

Paris, Southern Alps, Frankrijk

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

12 beoordelingen

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal