Appartement FH-26-POUSSIN-2 (FR-75016-77) is gelegen in Paris, Southern Alps en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft Appartement FH-26-POUSSIN-2 een oppervlakte van 18 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak en wasmachine heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Checkmyguest biedt u dit intieme appartement van 18 m² in de gewilde wijk Auteuil, in het hart van het 16e arrondissement van Parijs. Uitgerust met één slaapkamer en een groot aantal voorzieningen, combineert deze ruimte op subtiele wijze comfort, finesse en functionaliteit. Gelegen op slechts een steenworp afstand van het Bois de Boulogne en de Seine, biedt het een unieke woonomgeving voor onvergetelijke verblijven in de Lichtstad.
Parterre: (woonkamer(TV), keuken(kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koelkast, ), slaapkamer(, 2-pers. bed), badkamer(douche, toilet, haardroger, Handdoeken/beddengoed (incl.), ))
, , , EHBO-post, Speeltuin, wasmachine, verwarming, strijkijzer, , , Carbon monoxide detector, Enhanced cleaning practices, Long term stays allowed, Room-darkening shades
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ik vond de gezellige sfeer van het appartement geweldig. Het is klein maar heeft veel karakter, waardoor het een unieke plek is om te verblijven.
De intieme grootte van het appartement zorgde ervoor dat het voelde als een thuis ver van huis, ik zou zeker terugkomen,
De slaapkamer was comfortabel en ik genoot ervan om wakker te worden met de Parijse sfeer. Het is een kleine ruimte, maar hij is goed ontworpen.
Ik heb hier een uitstekende ervaring gehad, het appartement is goed gelegen en biedt een comfortabel verblijf in het hart van Parijs,
Ik vond het appartement zeer functioneel. Het had alle benodigde voorzieningen, waardoor mijn verblijf comfortabel en probleemloos was.
Ik heb een prettig verblijf gehad in dit intieme appartement. De indeling is efficiënt en ik waardeerde de aandacht voor detail in de inrichting.
De service was uitstekend en het incheckproces verliep soepel. Ik voelde me welkom vanaf het moment dat ik aankwam.
Ik heb genoten van mijn tijd hier, het appartement is goed uitgerust en de locatie in het 16e arrondissement is geweldig om Parijs te verkennen,
Geweldige locatie! Op korte loopafstand van het Bois de Boulogne. De buurt voelt veilig aan en heeft een fijne lokale sfeer.
De locatie is ideaal voor natuurliefhebbers, dicht bij het Bois de Boulogne liggen was een hoogtepunt van mijn reis,
Dit appartement is een geweldige keuze voor iedereen die Parijs wil ervaren als een local. De buurt heeft veel te bieden,
De smaakvolle inrichting draagt bij aan de charme van het appartement. Het is een heerlijke plek om te ontspannen na een dag in de buitenlucht.
Dit appartement is perfect voor individuele reizigers of stellen. De aangeboden voorzieningen maakten mijn verblijf zeer comfortabel.
Dit appartement was geweldig! De locatie had niet beter gekund: alles wat ik nodig had, was op loopafstand. Het bed was ongelooflijk comfortabel, waardoor het een geweldige keuze was voor zowel korte als lange verblijven.
Ik waardeerde de netheid en de doordachte voorzieningen die werden geboden, het maakte mijn verblijf zeer aangenaam,
De wijk Auteuil is charmant en dit appartement past er perfect bij. Het is een rustige buurt, perfect om te ontspannen na een dagje sightseeing.
Een heerlijk klein appartement! Het is intiem en heeft alles wat je nodig hebt voor een kort verblijf. De parken in de buurt zijn een leuke extra.
Het appartement in Auteuil is een verborgen parel! Het is knus maar stijlvol, perfect voor een romantisch uitje. De nabijheid van de Seine is een groot pluspunt.
Deze plek is een geweldige uitvalsbasis om Parijs te verkennen. De nabijgelegen Seine biedt een prachtig uitzicht, vooral bij zonsondergang,
Ik hield van de locatie van het appartement
Het interieur was net zo netjes als in een zakelijk hotel, met comfortabele bedden en uitstekende schoonmaak. Het leek krap voor twee personen, dus het zou comfortabeler kunnen zijn voor één persoon.
Het appartement is goed gelegen en komt overeen met de beschrijving, schoon en stijlvol ingericht,,,
Een onberispelijke administratie van begin tot eind
Airbnb wordt beheerd door een platform dat erop stond extra te betalen voor vroeg inchecken. De instructies voor het ophalen van de sleutels en het inchecken waren echter heel duidelijk, met foto's om verwarring te voorkomen. De accommodatie was op de foto's aangenaam en adequaat. was geen prullenbak, geen zeep, geen koffie, maar voldoende wc-papier, De accommodatie was zeer comfortabel met de mogelijkheid om je was te doen (vergeet je eigen product niet mee te nemen), Uitstekende locatie, TV's zijn ook leuk als regent, dankzij de verscheidenheid aan kanalen, De douche was een paleis waardig, Het enige dat nodig was, was een kleine ruimte om te werken, ik raad het aan!
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links