Vakantiehuis Maison de vacances Le Thor (FR-84250-04) is gelegen in Le Thor, Südfrankreich en geschikt voor maximaal 12 personen. Verder heeft Vakantiehuis Maison de vacances Le Thor een oppervlakte van 300 m² en telt het 6 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, open haard, WiFi, wasmachine, tafeltennistafel en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dit charmante vakantiehuis in Le Thor is omgeven door groen en biedt een rustige omgeving voor een ontspannen vakantie met familie of vrienden. Neem een duik in het privézwembad, kom tot rust op het schaduwrijke terras of verken de omliggende natuur per fiets – er zijn er twee beschikbaar voor gasten.
De villa beschikt over een volledig uitgeruste keuken, een barbecue en comfortabele buitenruimtes, waaronder een tuin en een speelplaats. Binnen kunnen kinderen zich vermaken met tafelvoetbal en tafeltennis, terwijl volwassenen kunnen ontspannen in de gezellige leefruimtes. Gezinnen zijn welkom, er is een kinderstoel en een kinderbedje aanwezig. Het huis is huisdiervriendelijk en maximaal 2 huisdieren zijn gratis toegestaan.
Winkels en restaurants liggen op slechts 2 km afstand, tennisbanen op 3 km en een golfbaan op slechts 10 km afstand. Of u nu op zoek bent naar ontspanning of juist wat activiteit, dit huis biedt de perfecte balans tussen comfort en landelijke charme in Zuid-Frankrijk.
Parterre: (woonkamer(TV(geen Nederlandse zender(s)), zithoek, DVD-speler), eetkamer(eettafel), woonkeuken(TV(geen Nederlandse zender(s)), open haard, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche(aangepast voor invalide), toilet), badkamer(ligbad, douche, toilet))
Poolhouse: (toilet, oven, douche(buiten))
wasmachine, verwarming, airconditioning, terras, tuin(> 1000 m2), BBQ(gas), BBQ(houtskool), parking, zwembad(privé, omheind, 10 x 5 m.), speeltoestellen, tafeltennistafel, tafelvoetbal, fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderbed, kinderstoel, kinderstoel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Heel mooi huis en heel vriendelijke eigenaars. Een echte aanrader.
Aankomst prima. Jammer dat de ontvangers geen Engels spreken en alleen maar Frans. Huis is mooi masr zeker niet rolstoelafhankelijk. Gelukkig kan ik nog een stapje zitten anders had ik een hele week niet naar het toilet gekund. Een heel groot minpunt. Omgeving. Door corona niet de toeristenplekken kunnen bezoeken. De omgeving is wel prachtig
Een groot en mooi huis met veel plaats en toch alles handig bij elkaar. De tuin is zeer groot, maar kan wel wat snoeiwerk gebruiken. De hoge bomen geven vrij veel schaduw aan het zwembad.
Zeer welkom door de eigenaar en het personeel dat is toegewezen aan de schoonmaak.
De aankomst was heel hartelijk. Het huis zelf is mooi en groot. Ook,de tuis was zeer groot zodat de honden zich konden uitleven. Het was niet super proper en sommige dingen (douche, wc...) zijn een beetje verouderd. Het zwembad is veilig afsluitbaar voor kindjes. Het is heel fijn buiten te eten 's morgens en 's avonds. Le thor zelf logt heel centraal, je bent snel in Avignon, Les Baux, de Ventoux... jammer dat het huisje zelf iets buiten het centrum logt, zodat je met de auto naar de bakker of winkel moet omdat deze te ver zijn om te voet of met de fiets te doen.
We hebben het huis twee weken gehuurd. De ontvangst was aardig. Behalve de masterbedroom zijn de slaapkamers vrij klein. De omgeving is heel goed. Groot stuk grasland erbij. Voldoende schaduw. Geen airco/ventilatoren, matige douches (behalve de buitendouche waar we ons haar maar gingen wassen), deur ene diepvries was stuk en in de andere smolten de ijsjes, plastic hoezen op de matrassen wat te warm is (neem zelf dikke moltons mee). De bedden waren wat hard, maar wel goed. Geen horren, zelfs geen haak om je eigen klamboe aan op te hangen, wel veel (tijger)muggen. Het zwembad werd twee weken niet schoongemaakt en was de tweede week dus troebel. deur wasmachine liep op zijn laatste benen (moest met een schaar open en met hard duwen en tillen dicht). Het huis is echt mooi, zwembad lekker groot, fijne tafeltennistafel, goede jeu de boules, groot grasveld en de keuken is goed ingericht, fijne grote pannen etc. Ze zeggen dat er fietsen bij zijn, maar dan moet je wel zelf een doos gereedschap, banden en een pomp meenemen, dus beter je eigen fiets mee. Er staan zo'n beetje 10 (meest kleine) fietsen die je thuis zou afdanken. Kortom een mooi groot huis, maar het is duur voor geen echt grote luxe.
de aankomst was goed, mooie omgeving en op het eerste zicht een mooi huis.
Fantastisch huis, geweldige ligging! Een aanrader.
Wij beleefden een topvakantie in dit huis. Zeer grote tuin, groot zwembad, eetplaats in de schaduw, volledig uitgeruste keuken,... alles wat we nodig hadden voor een geslaagde vakantie was aanwezig. We hebben vele uren buiten doorgebracht. Ook de omgeving is zeer mooi, ga zeker eens naar Gordes, Roussillion, Avignon,... allemaal zeer vlot en makkelijk bereikbaar. En wat is er beter dan na een vermoeiende rondwandel-dag in het zwembad te duiken!
Vakantie om de 60e verjaardag te vieren met kids, liefjes en kleinkids. Ontvangst door eigenaars: héél sympatiek! Wijn, cola, bier stonden koel! Alles om onmiddellijk te starten was aanwezig: kruiden, poetsgerief, .. We hebben genoten van de geweldige BBQ faciliteiten, het zalig koel terras,de LITERS rosé! Groot en klein heeft zich kunnen uitleven: zonnen, lezen, plonsen, pingpongen, KUBB spelen, visjes vangen in de Sorgue, verse eitjes eten en SUPPORTEREN van de RODE DUIVELS op de grote TV!
In een woord een schitterend huis. De ontvangst was heel vriendelijk, goede uitleg en we kregen 2 flessen wijn. Iedere dag zaten we rond de grote tafel onder de boom, heel gezellig. Het zwembad was helemaal omheind en daar waren we erg blij mee. We hebben genoten van de grote tuin en vooral van het zwembad. De eigenaar woont vlakbij en als er iets is, dan is hij snel aanwezig om het op te lossen. De omgeving heeft veel leuke dorpjes en stadjes. Het is echt een top huis.
Dit huis is helemaal naar ons zin! Het eetgedeelte buiten is prachtig ingericht met fijne meubels. Ik ben helemaal gelukkig met deze woning!
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links