Appartement in Plagne 1800 bij Paradiski
Macot La Plagne, Zuid Alpen, Frankrijk
Appartement Le Diamant des Neiges-A26P (FR-73210-270) is gelegen in Macot La Plagne, Zuid Alpen en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Appartement Le Diamant des Neiges-A26P een oppervlakte van 51 m² en telt het 1 slaapkameren 2 badkamers. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dit gezellige appartement ligt in het serene Plagne 1800 en biedt een perfect toevluchtsoord voor maximaal 6 gasten. Gelegen in het hart van La Plagne, geniet u van directe toegang tot het uitgestrekte skigebied Paradiski, met meer dan 425 km aan gemarkeerde pistes en tal van off-piste opties, waaronder de iconische Bellecôte-top.
De rustige omgeving van het appartement biedt een perfecte balans tussen comfort en ontspanning, waardoor het een ideale keuze is voor degenen die op zoek zijn naar een vredige vakantie. Plagne 1800, bekend als "het nest van La Plagne", biedt de perfecte cocon voor gezinnen, met gemakkelijke toegang tot de pistes en het hele Paradiski-gebied.
Na een spannende dag op de piste kunt u ontspannen in de gezellige sfeer van het dorp, met zijn uitnodigende bars en restaurants, perfect voor familie of vrienden om samen van een gezellig moment te genieten. En mis de unieke kans niet om de enige bobslee- en skeletonbaan van Frankrijk te ervaren, exclusief voor La Plagne! Of u nu hier bent om te skiën of gewoon om te genieten van de pittoreske alpenomgeving, dit appartement biedt alles wat u nodig hebt voor een onvergetelijke bergvakantie.
woonkamer(2-pers. slaapbank(140 x 200 cm), TV(flatscreen), zithoek), open keuken(kookplaat(keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, ), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), douche, toilet), hut(stapelbed(90 x 190 cm)), badkamer(douche), toilet(toilet), Internettoegang, ledikant, balkon, parking, kinderstoel, Mountain view
Pistes - 230 km
MakkelijkLanglaufen - 4 km
Pistes - 208 km
MakkelijkPistes - 58 km
MakkelijkPistes - 56 km
MakkelijkPistes - 35 km
MakkelijkPistes - 25 km
MakkelijkLanglaufen - 11 km
Pistes - 4 km
MakkelijkHoogte skigebied
1558 m - 1992 mSkiliften
0
0 Langlaufen - 18 km
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
We got here late yet check-in took only moments. There was enough room for six people inside with seating plus a balcony facing mountains. Sharing between the double bed and sofa bed downstairs worked well while kids enjoyed their bedroom upstairs in this chalet. Close proximity to Paradiski let us start early every day on skis without wasting time on lifts or shuttles.
The place wasn’t fancy but had everything essential you need for ski stays and felt quite snug.
Voor iedereen die op reis betrouwbare wifi en een fijne werkplek zoekt, kan ik deze plek van harte aanbevelen. De internetverbinding werkte prima voor videogesprekken, terwijl anderen zich ontspanden met tv of een boek in de woonkamer. Koken was eenvoudig, aangezien alle apparaten naar behoren functioneerden.
De comfortabele bedden zorgden ervoor dat we na lange uren skiën heerlijk konden uitrusten. Het inchecken verliep vlot en zonder problemen, en er was zelfs een kinderbedje en een kinderstoel beschikbaar voor ons kindje.
Deze rustige plek was precies wat ik nodig had na lange skidagen. Het uitzicht vanaf het balkon was prachtig en het tweepersoonsbed zeer uitnodigend.
Doordat we direct toegang hadden tot de skipistes, was alles zo makkelijk en plezierig!
A calm setting that gave exactly what is necessary without any complications.
Het was makkelijk om zelfstandig van het appartement naar de skipistes te komen, zonder problemen.
We had restful nights before our trip here. The bunk beds worked perfectly for the kids, and having a dishwasher saved us time. The small kitchen included all we needed like a coffee maker. Parking was simpler than other places nearby.
Er was een ruime keuze aan keukenbenodigdheden en gezellige hoekjes, waardoor het ideaal was voor een ontspannen skivakantie.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links