Prachtig appartement met 3 slaapkamers in het centrum van Parijs
Paris, Zuid Alpen, Frankrijk
Appartement SENTIER (FR-75002-178) is gelegen in Paris, Zuid Alpen en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Appartement SENTIER een oppervlakte van 101 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Prachtig ruim appartement met 3 slaapkamers gelegen in het hart van de hoofdstad
De woonkamer, woonkamer, tv-bank geeft toegang tot een zeer functionele open keuken en een gezellige eethoek voor 8 personen
Het gebied staat vol met winkels, cafés, restaurants en supermarkten
Mijn warme, moderne, lichte, smaakvol ingerichte en volledig uitgeruste accommodatie biedt u een ideaal verblijf met familie of vrienden.
Op de 1e etage: (woonkamer(1-pers. slaapbank, TV), open keuken(eettafel, waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, Wine glasses), slaapkamer(Queen Bed), slaapkamer met badkamer(douche, Queen Bed), slaapkamer met badkamer(douche, Queen Bed), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), toilet)
, , , , , , EHBO-post, wasmachine, verwarming, strijkijzer, haardroger, Handdoeken/beddengoed (incl.), , , Carbon monoxide detector, Downtown, Room-darkening shades, Shower gel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Wakker worden voelde hier gewoon goed, vooral met alle voorzieningen binnen handbereik. De indeling van de keuken maakte koken gemakkelijk terwijl we de omgeving verkenden.
Er zijn veel cafés in de omgeving waar de parfaits een snel café vormen.
Na een dag vol ontdekkingen genoten we 's avonds van de comfortabele bank met televisie.
Voor een zakenreis had dit appartement alles wat ik nodig had. De locatie is fantastisch en dankzij de complete keuken bespaarde ik geld op maaltijden in vergelijking met elke keer uit eten gaan.
Goede prijs-kwaliteitverhouding. Het is goed uitgerust en de nabijheid van winkels hielp de kosten laag te houden.
Deze plek was ideaal voor een korte stedentrip. Schoon, handig gelegen en dicht bij winkels, met een prettige sfeer.
Het verblijf hier tijdens het thuiswerken is fantastisch. De snelle internetverbinding en de eigen werkplek maken het makkelijk om werk en vrije tijd in balans te houden.
Het appartement was perfect voor ons gezin. We genoten van de ruime woonkamer en hoe makkelijk het was om samen te koken.
Wat een gezellige sfeer midden in de stad!
Een fijne plek als je op zoek bent naar een centrale maar betaalbare locatie. Alles wat we nodig hadden was gemakkelijk bereikbaar.
De locatie is uitstekend en zeer dicht bij talrijke eetgelegenheden,
Ons verblijf was uitstekend! Het huis was onberispelijk schoon en gelegen in het hart van de stad, De eigenaar was uiterst behulpzaam en reageerde snel op onze vragen, We raden deze plek ten zeerste aan!
Het appartement lag op een fantastische locatie om de stad te voet te verkennen. Mijn gezin en ik waren erg tevreden over de accommodatie en hadden alles wat we nodig hadden tijdens ons verblijf. Het was absoluut perfect!
Het appartement had veel geweldige voorzieningen, maar er is ook ruimte voor verbetering, De locatie was fenomenaal, The 2ième is een levendige, authentieke, niet-toeristische wijk die erg centraal ligt ten opzichte van alle leuke dingen/metro's, De bedden waren erg comfortabel, Het was geweldig om meer dan één badkamer en douche te hebben, De keuken had voldoende servies en bestek en er was genoeg ruimte in de koelkast, Het personeel was erg behulpzaam en vriendelijk, Er waren echter ook verschillende nadelen aan het appartement, Er was geen natuurlijk licht, met slechts een paar ramen die uitkeken op een binnenplaats, waardoor het appartement erg donker was, De lichten in het appartement waren erg fel en fluorescerend, wat onaangenaam was, Er was geen kast, kapstok of ergens om jassen op te hangen, wat een probleem was in november toen we stapels jassen, sjaals, enz. hadden, De keuken was slecht uitgerust om te koken, zonder zout, peper, olie of handdoeken, Er was geen vaatwasser en de gootsteen was erg hoog, waardoor het moeilijk was om de afwas te doen, Het fornuis was defect en er was geen zeep in de badkamers, alleen kleine flesjes body wash, De verwarming waren onbetrouwbaar en het personeel kon ze niet repareren. Ten slotte lagen er sigarettenpeuken op de vensterbanken,
Mooi comfortabel appartement dat goed overeenkomt met de beschrijving - mooi en schoon, De kamers zijn licht en de bedden zeer comfortabel, Zeer praktisch om 3 badkamers voor 3 slaapkamers te hebben, Het enige nadeel is dat de woonkamer erg donker is,
Bij aankomst in ons oorspronkelijke appartement hadden we last van schimmel, maar Michael en Johanna hebben ons snel naar een ander appartement met een extra slaapkamer en badkamer verhuisd. Ons verblijf was fantastisch.
De accommodatie was goed, in een uitstekende omgeving, de gastheren zijn erg aardig en initiëren de communicatie, een groot en ruim appartement, een zeer aangenaam gebouw,
Instructies voor inschrijving claires, Espace magnifiquement conçu, nouvellement rénové, très spacieux à Paris, ce qui est assez rare, Convient confortablement à 6-8 personnes, Avoir 3 salles de bains et 2 toilettes est extrêmement utile, Emplacement fantastique, à seulement 5 minuten van de straat Montorgueil, de nombreux cafés en formidabelen restaurants, entourés d'épiceries en de bakkers, Pourtant, zeer rustig een fois que vous êtes à l'intérieur de l'appartement - c'est zeldzaam in Parijs, dans d'autres endroits, vous entendez soit les voisins à l'étage, soit le bruit des rues en bas, Appartement onberispelijke propre, draps et serviettes frais, Hautement recommandé,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links