Sublieme flat Le Marais met airconditioning
Paris, Zuid Alpen, Frankrijk
Appartement FDL-ELISABETH-RDC-2 (FR-75003-203) is gelegen in Paris, Zuid Alpen en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Appartement FDL-ELISABETH-RDC-2 een oppervlakte van 80 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine en wasdroger heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Prachtig appartement met airconditioning – elegantie en comfort in het hart van Parijs
Een oase van rust op een toplocatie
Ontdek dit prachtige appartement van 80 m², ideaal gelegen in een levendige en gewilde buurt. Ervaar de charme van Parijs terwijl u geniet van een verfijnd, volledig uitgerust interieur voor een onvergetelijk verblijf.
, , , woonkamer(1-pers. slaapbank), keuken, slaapkamer(2-pers.king size bed), slaapkamer(2-pers.king size bed), badkamer, badkamer, EHBO-post, TV, kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koelkast, wasdroger, wasmachine, verwarming, airconditioning, strijkijzer, haardroger, , , , , , Carbon monoxide detector, Long term stays allowed
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een prima keuze voor iedereen die comfort wil zonder de bank te plunderen.
Een prima koffiezetapparaat en voldoende kookbenodigdheden aanwezig.
Vergeleken met andere budgetaccommodaties die ik in Parijs heb gehad, springt deze er echt uit. Het appartement voelt meer als thuis met een complete keuken en wasmachine. Bovendien is de ligging midden in het hart van de stad ideaal om alles te voet te verkennen.
Schone ruimte, comfortabel bed, airconditioning werkte goed.
Ik verbleef hier voor een zakenreis en het was erg handig. Het appartement had alles wat ik nodig had voor een productief verblijf.
Ons gezin heeft het hier fantastisch gehad! Na overdag de lokale bezienswaardigheden te hebben bezocht, kwamen we terug en ontspanden we op de tweepersoons slaapbank of genoten we samen van maaltijden aan de eettafel. De kinderen vonden het ook heerlijk om hun eigen plekje in de woonkamer te hebben.
Midden in het hart van Parijs is dit appartement echt een koopje. Met alle essentiële voorzieningen zoals airconditioning en een koelkast voelde ik me zeer comfortabel tijdens mijn verblijf van een week. Alles werkte gewoon perfect samen.
Ik vond deze plek geweldig! Het is er zo gezellig en we voelden ons er meteen thuis, iets wat ik erg waardeer als ik op reis ben.
Deze plek is echt geweldig om op afstand te werken. Het appartement heeft een aparte werkruimte waardoor ik mijn taken makkelijk kon uitvoeren terwijl ik van de Parijse sfeer genoot. Ik vond het heerlijk hoe ruim en comfortabel alles aanvoelde, vooral het grote tweepersoonsbed (kingsize). Het is absoluut een gezellige plek om werk en plezier te combineren.
Dit appartement was perfect voor ons weekendje weg. De ligging vlakbij populaire plekken maakte het makkelijk om de omgeving te verkennen, en de accommodatie was erg gastvrij.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links