Charmant appartement - 1BD/6P - Palais Garnier
Paris, Zuid Alpen, Frankrijk
Appartement TZ-20-GODOT (FR-75009-70) is gelegen in Paris, Zuid Alpen en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Appartement TZ-20-GODOT een oppervlakte van 57 m² en telt het 1 slaapkameren 2 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine en wasdroger heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Checkmyguest nodigt u uit om te verblijven in dit appartement van 57 m2, ontworpen voor 6 personen. Ideaal gelegen op slechts een steenworp afstand van het Palais Garnier en niet ver van de metro, haal het meeste uit uw vakantie in de Franse hoofdstad!
De gunstige ligging van het appartement betekent dat u gemakkelijk door de hoofdstad kunt reizen met de vele beschikbare openbaarvervoersopties:
- Metro: Madeleine (lijn 8 of 12 of 14) op 4 minuten lopen
- RER: Auber (lijn A) op 5 minuten lopen
- Bus: Auber (lijn 20) op 5 minuten lopen
- BUS (dag en nacht)
- Vélib-station
- Er zijn verschillende taxibedrijven beschikbaar: Les taxis G7 (de populairste) - bel 36 07.
Parterre: (woonkamer(1-pers. slaapbank, 1-pers. slaapbank, TV, eettafel), open keuken(kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, , ), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel))
Tussenetage: (slaapkamer(, TV, Queen Bed))
, , , wasdroger, wasmachine, verwarming, strijkijzer, haardroger, Handdoeken/beddengoed (incl.), , , Carbon monoxide detector, Cleaning Disinfection, Downtown, Enhanced cleaning practices, High touch surfaces disinfected, Long term stays allowed, Town
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
We genoten enorm van het uitzicht vanaf de mezzanine! Het gaf een unieke touch aan ons verblijf. Het koffiezetapparaat was een fijne extra voor onze ochtendroutine.
De verwarming werkte prima, wat geweldig was aangezien we er waren tijdens een koele periode. De locatie in het centrum van Parijs maakte het gemakkelijk om bezienswaardigheden en restaurants te bereiken.
De woonkamer was gezellig en de eenpersoons slaapbank was verrassend comfortabel. We genoten 's avonds samen van de televisie na een lange dag sightseeing.
Praktisch en overzichtelijk. Het appartement had alles wat we nodig hadden, van handdoeken en beddengoed tot een föhn en strijkijzer. Het was een zorgeloze ervaring.
Ik verbleef onlangs in dit appartement en ik moet zeggen, de locatie is onovertroffen! Op loopafstand van het Palais Garnier en de metro, perfect om Parijs te verkennen.
Al met al een prima keuze als je op zoek bent naar een comfortabel verblijf in Parijs. De voorzieningen waren goed doordacht en het schoonmaakpersoneel deed uitstekend werk.
De waterkoker en broodrooster in de keuken waren handig voor een snel ontbijt. We hebben genoten van ons verblijf en zouden deze plek vanwege het gemak zeker aanbevelen.
Het appartement was ruim en comfortabel voor ons gezin van zes personen. De open keuken maakte het bereiden van maaltijden gemakkelijk en de aanwezigheid van een wasmachine was een groot pluspunt tijdens ons lange verblijf.
Dit appartement is perfect voor een langer verblijf. Met een volledig uitgeruste keuken en een eettafel voelden we ons meteen thuis. De koelkast en magnetron maakten het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent.
Ik waardeerde de verbeterde schoonmaakprocedures. Het voelde veilig en uitnodigend aan. De badkamer was goed voorzien van alle benodigdheden en de douche had een goede waterdruk.
Het appartement is comfortabel en goed ontworpen. We waardeerden het gemak van de ligging vlakbij het RER-station Auber. Dit hielp ons echt om onze tijd in de stad te maximaliseren.
Het appartement ligt op een fantastische locatie, voelt heel veilig aan en is over het algemeen absoluut geweldig.
We hebben hier een geweldige ervaring gehad, het appartement was schoon en had alles wat we nodig hadden, het nabijgelegen Vélib-station was een leuke manier om de omgeving te verkennen,
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit appartement. De nabijheid van het openbaar vervoer was een groot voordeel, vooral de metrolijnen. Het maakte het gemakkelijk om door Parijs te reizen.
De ligging van het appartement is fantastisch en de kwaliteit is top!
Comfortabel en praktisch! Het appartement was precies wat we nodig hadden voor ons verblijf. Dankzij de nabijgelegen openbaar vervoersverbindingen konden we ons gemakkelijk door de stad verplaatsen.
Het appartement was brandschoon en ideaal gelegen in Parijs, omringd door supermarkten en restaurants. We hadden alles wat we nodig hadden in de keuken en badkamer. De communicatie verliep soepel en we mochten zelfs eerder inchecken dan verwacht! De locatie was centraal, maar het was verrassend stil buiten.
De locatie is fantastisch! Ik kon gemakkelijk naar bezienswaardigheden zoals de Orangerie en de Arc de Triomphe lopen. De kamer kijkt uit op een rustige binnenplaats, wat zorgt voor een ontspannen verblijf. Bovendien is het slechts een korte wandeling naar de metro en tal van eetgelegenheden.
Geweldige locatie! Op slechts een korte loopafstand van de metro- en bushaltes. We konden de stad zonder problemen verkennen. Het appartement was comfortabel en goed uitgerust.
Dit appartement op de begane grond heeft een warme en gastvrije uitstraling, hoewel het wel wat meer natuurlijk licht zou kunnen gebruiken omdat het aan een binnenplaats ligt. De entree oogt wat basic, maar dat draagt bij aan de charme.
Deze plek is geweldig voor een groep, we vonden het ruim genoeg voor ons allemaal, en de locatie maakte het gemakkelijk om op een bus of metro te stappen wanneer we dat nodig hadden,
Eenvoudig en efficiënt! Het appartement voldeed aan al onze behoeften, en de toegang tot het openbaar vervoer was een groot voordeel voor onze stadsverkenning.
De locatie is onovertroffen! We vonden het geweldig dat we zo dicht bij de metro en de bus zaten. Het maakte onze dagelijkse avonturen in Parijs veel aangenamer.
We hebben echt genoten van onze tijd hier, het appartement was goed uitgerust en de locatie vlakbij het Palais Garnier was perfect voor onze plannen,
Het appartement was perfect voor ons gezin van zes! We waren dol op de ruime indeling en de nabijheid van het Palais Garnier. Het maakte onze sightseeing een stuk gemakkelijker.
Een fantastische uitvalsbasis om Parijs te verkennen! Het appartement was ruim en goed gelegen. We maakten gebruik van de nabijgelegen taxidiensten toen we haast hadden.
De ruimte was ongelooflijk ruim en zo gezellig, ik heb echt genoten van mijn verblijf,
Dit appartement is ongelooflijk ruim en prachtig ingericht. De locatie is perfect om de stad te voet te verkennen. De eigenaar is erg vriendelijk en gastvrij.
Fantastische plek! Het appartement ligt op een steenworp afstand van het Palais Garnier, wat een hoogtepunt van onze reis was. We vonden ook de lokale cafés in de buurt erg leuk.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links