Prachtig appartement met 3 slaapkamers in het centrum van Parijs
Paris, Zuid Alpen, Frankrijk
Appartement STRASBOURG 1 (FR-75010-88) is gelegen in Paris, Zuid Alpen en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Appartement STRASBOURG 1 een oppervlakte van 101 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Welkom in ons fantastische appartement in het hart van Parijs
We zijn verheugd om ons appartement te presenteren, perfect gelegen aan de Grands Boulevards, op slechts een steenworp afstand van het Musée Grévin. Dit charmante, smaakvol ingerichte, ruime, lichte, gezinsvriendelijke en volledig uitgeruste appartement biedt u een uitzonderlijke ervaring in het hart van het Parijse leven en is ideaal voor stellen, gezinnen of vrienden (6 slaapplaatsen).
Op de 1e etage: (keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, elektrische kookplaten, , Baking sheet, Coffee, Wine glasses), woon/eetkamer(Internettoegang, TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger, Handdoeken inbegrepen, ), badkamer(douche, wastafel, Handdoeken inbegrepen, ), toilet)
, , , , EHBO-post, TV, eettafel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, wasdroger, wasmachine, verwarming, strijkijzer, haardroger, crib(free), , , , , , , Baking sheet, Carbon monoxide detector, Coffee, Downtown, Shower gel, Wine glasses
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Kleine details, zoals wijnglazen in de kast, maakten de avonden bijzonder.
Geweldige locatie en een gezellige sfeer, ik vond het fantastisch!
Een praktische plek voor een weekendje Parijs; ik vond de centrale ligging erg prettig. Gemakkelijke toegang tot cafés en winkels in de buurt.
Ons gezin heeft het ontzettend naar zijn zin gehad! Het babybedje zorgde ervoor dat we ons helemaal thuis voelden terwijl we samen de stad verkenden.
Als soloreiziger vond ik het erg prettig dat alles op loopafstand was. Daardoor was ik heel makkelijk overal te komen.
Het was prettig om hier op afstand te werken; de eettafel was perfect voor mijn laptop. De voorzieningen waren uitstekend en maakten mijn verblijf zeer comfortabel.
De kamer was ruim en had veel natuurlijk licht. Vanuit hier was het makkelijk om Parijs te verkennen, en het ligt ook dicht bij veel bezienswaardigheden!
We hebben genoten van ons verblijf hier; het appartement was precies wat we als stel nodig hadden. Schoon en licht, met alles wat we nodig hadden.
Dit appartement was perfect voor mijn zakenreis. Snelle wifi en een goede werkplek maakten thuiswerken erg prettig.
Ik verbleef hier vijf nachten tijdens mijn bezoek aan Parijs. De keuken was van alle gemakken voorzien om maaltijden te bereiden, wat ideaal was na lange dagen. De woonkamer was zeer comfortabel en uitnodigend, perfect om te ontspannen na het bezichtigen van de stad.
Nous avons avoné notre séjour dans cet appartement récemment renové! Tout était mis à jour, propre et exactement comme sur les photos, L'emplacement is juste dans le centre-ville du théâtre avec une vie nocturne active, Nous nous sommes sentis en sécurité et confortables dans l'appartement, mais y avait beaucoup de bruit de la ville (verkeer, gens constanten) qui pouvait être entendu dans le salon avant en la chambre avant, Si vous avez des slaapzalen, faites-les-les prendre l'un des twee chambres arrière! L'appartement is à quelques pas d'un accès métro qui a rendu la visite de tous les sites extreem pratique, Vous pouvez également marcher net de nombreux restaurants en tijdschriften, Il y a une épicerie pratique juste en face de la rue, Il nous a fallu omgeving 25 minuten voor marcher jusqu "au Louvre depuis l"appartement, Nous avons adoré notre séjour à Paris!
Ruim en goed ingericht appartement voor een gezin of een groep vrienden van 6 personen. Gelegen in de theaterwijk en in de onmiddellijke nabijheid van een metrostation met verschillende lijnen, biedt het gemakkelijke toegang tot vele Parijse bezienswaardigheden. Er moet echter worden opgemerkt dat de ligging aan de Boulevard de Strasbourg een van de kamers behoorlijk luidruchtig maakt. De mogelijkheid om bagage af te geven in de Studioprestige-kantoren vóór de inchecktijd of na het uitchecken is merkbaar zeer goed ontvangen,
Het appartement was prachtig met zijn oude houten vloer en veel natuurlijk licht in de woonkamer. De buurt is vol leven en de metro is handig dichtbij. Hoewel de slaapkamer aan de hoofdstraat lawaaierig kan zijn, zijn de andere twee rustig. Over het algemeen was het een aangenaam verblijf.
Ondanks dat we tijdens ons verblijf een aantal problemen tegenkwamen, reageerde Studio Prestige zeer snel en deden hun best om de problemen op te lossen. Het appartement was ruim en we hebben een comfortabele ervaring gehad. Al met al hebben we een geweldig verblijf gehad.
Uiterst snel en behulpzaam, onberispelijk en gemakkelijk bereikbaar
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit prachtige appartement, gelegen in een geweldig deel van de stad. De metro stopt vlak naast de deur, dus we konden ons heel gemakkelijk verplaatsen. Het personeel was erg behulpzaam en liet ons zelfs onze bagage bij hun kantoor afgeven terwijl we wachtten om in te checken. Ze zorgden er zelfs voor dat we eerder in onze kamer konden. Al met al hebben we een geweldige ervaring gehad!
Het appartement is uitstekend en zoals geadverteerd!!! Reacties op berichten zijn erg snel!! Ik raad het zonder aarzeling aan
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links