Parterre: (hal(, ), keuken(kookplaat, oven, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(, TV, TV, eettafel), guest toilet(, toilet, wastafel), drying room(, wasdroger, wasmachine, strijkplank, strijkijzer, Droogkamer))
Op de 1e etage: (slaapkamer(, , 2-pers. bed, verwarming), slaapkamer(, , 2-pers. bed), badkamer(, toilet, ligbad, douche, wastafel))
, , , veranda(tuinmeubilair, ligbedden), Internettoegang, Internettoegang, EHBO-post, wasdroger, wasmachine, balkon(tuinmeubilair, zonneluifel), verwarming, tuin(Ligweide, ligbedden), strijkplank, strijkijzer, Droogkamer, parkeren (betalend)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ik heb echt genoten van mijn verblijf in Dolphinwatch House. De plek was supergezellig en had alles wat we nodig hadden. Het was rustig gelegen, maar dichtbij genoeg om Kylemore Abbey en Connemara National Park te bezoeken. De gastheer en gastvrouw waren vriendelijk en gastvrij, waardoor we ons thuis voelden. Ik zou zeker terugkomen!
Dolphinwatch House was een leuke verrassing. Het huis was ruim en prachtig ingericht, waardoor het echt voelde als een tweede thuis. Wij waardeerden vooral de gezellige zitkamer, waar we onze avonden doorbrachten na een dagje het prachtige nabijgelegen Connemara National Park te hebben verkend. De gastheer en gastvrouw waren ontzettend gastvrij en gaven ons een aantal geweldige lokale tips, waardoor ons verblijf nog aangenamer werd. Bent u op zoek naar een oase van rust? Dan is dit de ideale plek.
We hebben een heerlijk verblijf gehad in Dolphinwatch House. De inrichting was charmant en huiselijk, waardoor het een echt toevluchtsoord was. De eigenaren waren ongelooflijk vriendelijk en behulpzaam en gaven geweldige tips voor lokale attracties zoals Kylemore Abbey.
Geweldige ruimte, perfect voor gezinnen of groepsuitjes, schoon en van alle gemakken voorzien. Ook een rustige omgeving, dus je kunt er prima slapen. De nabijgelegen Aasleagh Falls zijn een must-see!
Dolphinwatch House heeft een geweldige sfeer! Supergezellig en ruim, perfect voor een ontspannen avond na het verkennen van Connemara National Park. De inrichting is uniek en de gastheer en gastvrouw zijn supervriendelijk. Ik zou hier zeker nog een keer verblijven!
We genoten van onze tijd in Dolphinwatch House! Het was handig gelegen nabij verschillende attracties, en de gastheren waren gastvrij en behulpzaam, Het enige nadeel was het weer, maar we hebben toch een geweldige tijd gehad!
Dolphinwatch House was een heerlijke verrassing! De ruimtelijkheid van de woning maakte het perfect voor onze familievakantie, De locatie was sereen, waardoor we echt konden ontspannen en van de natuur konden genieten, We verkenden het nabijgelegen Connemara National Park, dat slechts een korte rit verderop lag
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links