Appartement aan Lago Maggiore met tuin
Feriolo di Baveno, Italiaanse Meren, Italië
Vakantiehuis Van Gogh 2 (IT-28831-242) is gelegen in Feriolo di Baveno, Italiaanse Meren en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft Vakantiehuis Van Gogh 2 een oppervlakte van 50 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Italië. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit leuke appartement aan het Lago Maggiore beschikt over een aantrekkelijke, goed ingerichte tuin waar u de dag kunt beginnen met een smakelijk ontbijt. Het is een ideale optie voor een ontspannen vakantie met uw partner. Het Lago Maggiore is omgeven door gezellige dorpjes met leuke winkels, restaurants en terrassen. Er zijn verschillende zwemstranden en u kunt ook verschillende watersporten beoefenen. De centra van Baveno, Stresa en Verbania liggen in de buurt en het dichtstbijzijnde restaurant ligt op maximaal 2 km van de accommodatie. Het verblijf heeft een open keuken met vaatwasser.
Parterre: (woonkamer(zithoek), open keuken(kookplaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wastafel), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet))
tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, geopend van Jun t/m Aug)
Pistes - 7 km
MakkelijkLanglaufen - 0 km
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Schoon, niet lawaaierig, met een kleine voortuin om te zitten en te ontbijten. Het is een geweldige plek om te ontspannen, en het strand en de restaurants liggen op loopafstand. De bootwerf is vlakbij. Heel fijn!
De ontbijtsetting in de tuin was prachtig. Het was een geweldige manier om elke dag te beginnen.
Dat het zo dicht bij het meer was, was een groot pluspunt. We genoten van avondwandelingen langs de oever,
We hebben genoten van de rust van de omgeving. Het was de perfecte achtergrond voor een romantisch uitje.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links