• 39 m2
  • 4 personen
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Huisdieren toegestaan

  • Appartement

  • Landelijk

  • Op een vakantiepark

  • Bij een golfbaan

  • Aan een meer

  • Aan het water

  • TV

  • Airco

  • Bar

  • Koelkast met vriesvak

  • Tuinmeubilair

  • Zwembad

Algemeen

Appartement Residence Eden, Peschiera-bilo (IGS02374-CYB) is gelegen in Peschiera, Italiaanse Meren en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Appartement Residence Eden, Peschiera-bilo een oppervlakte van 39 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.

Omschrijving

Ideale bestemming voor gezinnen: in een rustige, zeer groene omgeving, midden op de golfbaan Golf Club Paradiso del Garda, voorzien van uitgebreide sportfaciliteiten en niet ver van Peschiera. Een groot zwembad met poolbar maakt het aanbod compleet. Het complex bestaat uit vier gebouwen met elk twee verdiepingen, daarnaast is er een minimarkt (alleen online met bezorgservice) voor kleine aankopen. Bovendien kunt u als gast van Residence Eden gebruikmaken van de faciliteiten van het Parc Hotel (500 m verderop), waaronder een binnenzwembad en WiFi, evenals de garage van het hotel (afhankelijk van beschikbaarheid), restaurants, een bar, het wellness- en sportcentrum. Een gratis pendelbus brengt u ook naar Peschiera.

Peschiera is zeker de meest karakteristieke plaats aan het Gardameer, gelegen aan de vlakke zuidoever, omgeven door zachte weiden en bossen. Het stadscentrum bestaat uit drie bebouwde en bewoonde eilanden, gelegen waar het Gardameer uitmondt in de Mincio. De beste manier om de stad te ontdekken, is door een wandeling te maken door de stervormige oude stad, die zich uitstrekt over een van de eilanden en wordt bekroond door het machtige fort.

Voor het systeem geldt het volgende:
- 173 woningen
- 4 gebouwen
- Receptie, café, minimarkt en bar in het Parc Hotel
- WIFI bij de receptie van het Parc Hotel
- Parkeerplaatsen
- Gemeenschappelijk buitenzwembad van 1100 vierkante meter (geopend van begin mei tot eind september, afhankelijk van het weer), glijbaan, poolbar, ligstoelen, parasols
- Kinderzwembad 500 m² (geopend van begin mei tot eind september, afhankelijk van het weer), ligstoelen, parasols
- Wellness in het Parc Hotel (tegen betaling)
- Wasmachine en droger bij Golf Residence, ongeveer 800m, ter plaatse te betalen
- 18-holes golfbaan (tegen betaling)
- Basketbal op 500 m van het hotel
- Wellness-oase op 500 m van het hotel
- Fitnesscentrum op 500 m van het hotel
- Beachvolleybal op 500 m van het hotel
- Skatepark op 500 m van het hotel
- Minigolf op 500 m van het hotel

Animatie:
- Zacht animatieprogramma: vanaf ongeveer begin april

Indeling

woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(satelliet, duitse zender(s))), kitchenette(kookplaat(4 kookplaten, elektrisch), koelkast), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet), Waterglijbaan, bar, balkon of terras, verwarming, airconditioning, tuinmeubilair, ligbedden, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), geopend van Mei t/m Sep)

Afstanden

0 m Lengte skipistes
500 m Golfbaan
2 km Centrum
2 km Meer
3 km Station
27 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

oktober 2019

Geweldige faciliteit met shuttlebus naar Peschiera, je kunt ook vanuit Peschiera met de gratis shuttlebus naar het winkelcentrum komen, zelfs zonder auto ben je mobiel!

oktober 2017

De inventaris van het appartement was meer dan armoedig! De fauteuils in de woonkamer waren meer dan versleten!!! De muren in en rond de badkamer waren helemaal vochtig, aangezien de douchecabine volledig lek was, was er schimmel rond de douchecabine!!! Over het algemeen waren de muren erg vies en de kitchenette op veel plaatsen vervallen en beschadigd, maar het grootste probleem is?

augustus 2017

Wij gaan al jaren naar Italie en zijn er nu 3x per jaar en altijd bij Residenz Eden Wij zijn zeer tevreden,

juli 2017

Een pluim voor het animatieteam ter plaatse,

september 2016

Tot nu toe is alles in orde, ik voelde de spiralen in het bed, het personeel was erg aardig,

augustus 2016

We waren zeer tevreden met alles, speciaal pluspunt: de gratis shuttlebus per uur naar Peschiera en terug,

juli 2016

Vuile bank, receptiepersoneel in het Hotel Parc Hotel (late aankomst) nogal kortaf, over het algemeen goed, goed afgerond aanbod, prachtige zwembaden van het hotel, een hoogtepunt was de gladiatorenshow met tal van extra's in Romeinse kostuums,

mei 2016

Boekingsproces geweldig!!!! Een pluim voor Tui Wolters!!!!!! 100% klanttevredenheid,

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

x beoordelingen1 beoordeling

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal