Vakantiehuis in Giardini Naxos bij Strand
Taormina Messina, Sicilië, Italië
Casa con Terrazza (IT-98039-05) is gelegen in Taormina Messina, Sicilië en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Casa con Terrazza een oppervlakte van 85 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Ontsnap naar de betoverende oostkust van Sicilië en ontdek dit charmante vakantiehuis in Giardini Naxos, perfect voor gezinnen of kleine groepen tot 4 personen. Met 2 gezellige slaapkamers en een klassieke maar functionele inrichting biedt dit Siciliaanse toevluchtsoord een warme en uitnodigende sfeer. Het ligt op slechts 1,5 km van het strand en is ideaal voor een ontspannen strandvakantie. Geniet van uw privéterras met een glas Etna-wijn terwijl de zon ondergaat en dompel uzelf onder in de rust van de omgeving. Giardini Naxos is een levendige stad met bruisende restaurants en bars, terwijl het nabijgelegen Taormina u verleidt met zijn Griekse theater, modieuze winkels en adembenemende uitzichten op de Etna en de zee. Verken de barokke schatten van de regio in Noto en Modica, of bezoek de vismarkt in Catania en het Griekse theater in Syracuse. Voor natuurliefhebbers is de Alcantara-rivierkloof een must-see.
Op de 1e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, DVD-speler), woonkeuken(broodrooster, espresso apparaat, oven, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2x 1-pers. bed, TV, airconditioning), badkamer(bad met douche, wastafel, bidet))
balkon of terras, verwarming, tuinmeubilair, parking
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het voelde meteen als thuis hier.
Een heerlijk terrasje voor een drankje in de avond.
Een rustige plek, dicht genoeg bij levendige gebieden, maar toch stil genoeg voor een goede nachtrust. Ik heb de kalme sfeer vanaf het begin enorm gewaardeerd.
De locatie werkte geweldig voor solo reizen, alle voorzieningen op loopafstand maakten het eenvoudig.
Wij hielden van de gezellige sfeer en de ruime indeling, ideaal voor onze groep. Ook dichtbij alles wat we nodig hadden.
We merkten hoe makkelijk het was om rond te rijden en de bezienswaardigheden in de buurt te verkennen. Dankzij de gemakkelijke toegang tot Giardini Naxos was het strand zo bezocht. We hebben genoten van een bezoek aan het Griekse theater in Taormina tijdens ons korte verblijf en het was absoluut de moeite waard!
De internetverbinding was betrouwbaar, waardoor ik tijdens mijn verblijf wat werk kon verzetten. Het was prettig om een eigen werkplek te hebben wanneer dat nodig was!
Ik zou zonder aarzeling opnieuw boeken. De keuken was goed uitgerust en we waren erg blij met de koelkast met vriesvak voor snacks. 's Avonds ontspannen op het privéterras met een lokaal wijntje was een hoogtepunt van onze reis. Een korte wandeling naar een aantal fantastische restaurants zorgde ook voor veel vermaak.
We brachten vier nachten door op deze prachtige plek en zouden zeker overwegen om terug te komen! Na lange dagen Sicilië te hebben verkend, hebben we heerlijk geslapen in de comfortabele bedden. De prijs leek redelijk voor alles wat er geboden werd – precies goed voor ons.
Het appartement heeft een goede ligging, centraal is 15 minuten lopen. De gastheren zijn vriendelijk en behulpzaam. Het heeft ook een geweldig uitzicht op de stad en ook op de Etna. Aan de andere kant zijn meubels een beetje oud en bedden zijn niet comfortabel.
Vriendelijk ontvangen, super omgeving en een klein en bescheiden doch knus typisch Siciliaans huisje.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links