Casa di Marta

Vakantiehuis in Valenzatico met tuin

Valenzatico (PT), Toscane/Elba, Italië

  • 120 m2
  • 5 personen
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis

  • Niet op een vakantiepark

  • TV

  • Airco

  • Privé zwembad

  • Oven

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Zwembad

  • Buiten zwembad

  • Elektrisch oplaadpunt

Algemeen

Casa di Marta (IT-51039-10) is gelegen in Valenzatico (PT), Toscane/Elba en geschikt voor maximaal 5 personen. Verder heeft Casa di Marta een oppervlakte van 120 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.

Omschrijving

Welkom in dit prachtige, moderne en elegante vakantiehuis in Valenzatico, een uitnodigend toevluchtsoord, ontworpen voor comfort en ontspanning. Ideaal voor maximaal 5 gasten, biedt het huis een licht, smaakvol ingericht interieur dat een warme en rustgevende sfeer creëert. Op de begane grond vindt u een gezellige woonkamer met tv en zithoek, een stijlvolle eetkamer, perfect voor gezamenlijke maaltijden, en een volledig uitgeruste keuken met kookplaat, oven, afzuigkap en koel-vriescombinatie. Een moderne badkamer met douche, wastafel, toilet en bidet completeert deze verdieping. Airconditioning zorgt voor comfort gedurende uw hele verblijf.

Boven bieden drie serene slaapkamers rustige nachten: één met een tweepersoonsbed, één met twee eenpersoonsbedden en nog een eenpersoonskamer, ideaal voor gezinnen of groepen vrienden. Een tweede badkamer met douche, wastafel, toilet en bidet zorgt voor extra comfort, en airconditioning op deze verdieping houdt de slaapvertrekken koel in de zomer.

Buiten schittert de woning werkelijk. Een prachtige privétuin omringt het huis, met volop ruimte om te ontspannen, te lezen of te genieten van de zon. Het privézwembad, geopend van juni tot september, nodigt u uit om af te koelen op warme Toscaanse dagen, terwijl het gemeubileerde terras perfect is voor een ontbijtje in de buitenlucht of een drankje in de avond. Privéparkeergelegenheid en een laadpaal voor elektrische auto's zorgen voor gemak en functionaliteit.

Valenzatico is perfect gelegen om de schoonheid van Toscane te verkennen. Bezoek het nabijgelegen Quarrata, slenter door de historische straten van Pistoia of maak een dagtocht naar Florence, Lucca en Prato. Omringd door wijngaarden, olijfbomen en charmante lokale trattoria's biedt de omgeving een rijke cultuur, een heerlijke keuken en schilderachtige landschappen.

Indeling

Parterre: (woonkamer(TV, zithoek), eetkamer(eettafel), keuken(kookplaat, afzuigkap, oven, koel-/vriescombinatie, wastafel), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), Internettoegang, Parkeerplaats, Parkeerplaats, airconditioning)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), airconditioning)

patio, tuin(privé), tuinmeubilair, parking, zwembad(privé, buiten, geopend van Jun t/m Sep), Oplaadpaal voor elektrische auto’s

Afstanden

0 m Lengte skipistes
100 m Centrum

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

april 2026

Een eenvoudige en comfortabele verblijf, De koelkast-vriescombinatie was handig om onze drankjes koud te houden, en de keuken had alles wat we nodig hadden, De airconditioning werkte goed tijdens ons bezoek,

april 2026

Over het algemeen een solide keuze voor een vakantiehuis, De accommodatie is goed uitgerust en de locatie is geweldig om de Toscaanse regio te verkennen, Het zwembad was een leuke bonus tijdens ons verblijf,

maart 2026

Deze accommodatie was precies wat we nodig hadden voor onze familievakantie. De keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden gemakkelijk was. De eetkamer was ruim genoeg voor ons allemaal om samen te dineren en de airconditioning zorgde voor een aangename temperatuur.

februari 2026

We waren erg blij met het gemak van het laadstation voor elektrische auto's; het maakte onze reis een stuk gemakkelijker. Het terras was een heerlijke plek om te ontbijten en we genoten ervan om buiten van onze koffie te genieten, omringd door de prachtige tuin.

februari 2026

We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis in Valenzatico! Het privézwembad was een hoogtepunt, perfect om af te koelen na het verkennen van het prachtige Toscaanse platteland. De tuin was ook prachtig en bood een serene plek om te ontspannen met een goed boek.

januari 2026

Dit vakantiehuis is een pareltje! De buitenruimte is fantastisch en we hebben veel tijd doorgebracht bij het zwembad. De eettafel op het terras was perfect voor diners onder de sterrenhemel.

januari 2026

De accommodatie is prachtig ingericht en zeer schoon. Het tweepersoonsbed was comfortabel en de kinderen hebben genoten van hun eenpersoonsbedden in de andere kamer. De tweede badkamer boven was ook een grote opluchting voor ons gezin.

december 2025

Een heerlijke plek om te ontspannen! De woonkamer was gezellig en we hebben 's avonds heerlijk tv gekeken. De slaapkamers boven waren rustig en comfortabel, wat zorgde voor een goede nachtrust. Het bidet in de badkamer was ook een fijne toevoeging.

december 2025

We waren dol op het elegante ontwerp van het huis. De zithoek in de woonkamer was perfect voor spelletjesavonden met het gezin. Het tuinmeubilair was een heerlijke aanvulling om buiten te ontspannen.

november 2025

De locatie in Valenzatico is perfect om Toscane te verkennen. We maakten dagtripjes naar Florence en Pistoia en het was heerlijk om terug te keren naar een comfortabel huis met een zwembad om in te ontspannen.

Vakantiehuis in Valenzatico met tuin

Casa di Marta

Valenzatico (PT), Toscane/Elba, Italië

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4,6

10 beoordelingen

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal