Op de 2e etage: (open keuken(kookplaat, magnetron, koel-/vriescombinatie, wastafel), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), wasmachine, airconditioning, terras(privé))
parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, geopend van Mei t/m Sep)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ruim vakantiehuis met alle essentiële voorzieningen, Keuken heeft alles wat je nodig hebt om een snack te bereiden, Airconditioning is een levensredder tijdens de hitte, Plus, huisdieren zijn welkom—grote W!
De schoonmaak van het appartement liet veel te wensen over, ik moest een schone doek kopen omdat de meegeleverde vies was, samen met ammoniak om alles weer op orde te krijgen, De 60 euro waren gerechtvaardigd door het werk van mijn vrouw, Afgezien van dit ongemak, hebben we het goed gehad
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links