Villa Alegria Cavtat - One Bedroom Apartment with Balcony and Sea View (Apartment A) (HR-00072-84) is gelegen in Cavtat, Dalmatië en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Villa Alegria Cavtat - One Bedroom Apartment with Balcony and Sea View (Apartment A) een oppervlakte van 55 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Kroatië. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Villa Alegria Cavtat is self catering accommodation located in Cavtat. Private parking is also provided.
The swimming pool is available from May - October
Common furnished terrace, seasonal outdoor swimming pool which includes a Jacuzzi are provided.
Luggage storage is possible prior check in and after check out so the guests can explore the city a bit more before departure.
This beautiful one bedroom apartment features free wifi, air condition, flat screen TV and SAT TV, so as fully equipped kitchen with oven, refrigerator, microwave, water kettle, toaster, coffee machine, dishwasher and dining area, as well as sitting area with sofa. Apartment also consists of private bathroom with bathtub, laundry washing machine and hair dryer.
Guests can enjoy their staying on balcony with outdoor furniture.
This one bedroom apartment can comfortably accommodate up to 4 persons.
Cavtat is a town situated approximately 20 km south of Dubrovnik and also near Dubrovnik international airport. It boasts amazing beaches, hotels, restaurants and all amenities needed for comfortable holiday. The Cavtat area is most attractive due to Mediterranean vegetation which covers the whole area. Another advantage is unpolluted sea and a very attractive mixture of old and new architecture. Due to the property's excellent location guests can find everything they need for a pleasant stay in approximately 400 meters range. The nearest restaurant is 400 meters away, while the closest grocery store can be found in 270 meters range. The famous Cavtat promenade is 1 km away from the property, where you can find a lots of restaurants, coffees, ATM's as well as banks, post office, pharmacy, open market and souvenir shops.
The nearest bus stop is 400 meters away with buses passing by frequently (Cavtat-Dubrovnik). Dubrovnik Airport is 5 km away from the property, while Dubrovnik main bus station and ferry port are 21 km away.
Op de 3e etage: (woonkamer(TV, zithoek), keuken(eettafel, kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), woon/slaapkamer(2-pers. slaapbank), slaapkamer(twijfelaar), badkamer)
toilet, ligbad, ledikant, hottub, wasmachine, airconditioning, terras, BBQ, parking, zwembad, kinderstoel, strijkijzer, haardroger
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Deze plek heeft alles wat je nodig hebt voor een kort verblijf. De airconditioning hield ons koel en de eigen badkamer was schoon en goed onderhouden. Al met al een goede keuze.
De keuken was goed uitgerust met apparatuur. We gebruikten elke dag de magnetron en de broodrooster, wat het ontbijt gemakkelijk maakte. De eetkamer was comfortabel voor onze maaltijden.
Het appartement met één slaapkamer was perfect voor ons uitje. Het uitzicht op zee vanaf het balkon was adembenemend, vooral tijdens zonsondergang. We genoten er elke dag van onze ochtendkoffie.
Alles was zoals beschreven, de airconditioning werkte goed en het tuinmeubilair op het balkon was comfortabel, een fijne plek om te ontspannen,
Dit appartement was een geweldige deal, de privéparkeerplaats was een groot pluspunt en de locatie was rustig maar dichtbij alles wat we wilden zien,
Ik vond het erg fijn dat er een wasmachine in het appartement aanwezig was. Dat maakte het inpakken voor onze reis een stuk makkelijker. En de föhn was een fijne bonus!
Het balkon was een hoogtepunt voor ons, we brachten veel tijd buiten door en genoten van de frisse lucht en het uitzicht, het droeg echt bij aan onze ervaring,
We hebben een heerlijk verblijf gehad, Het bad in de badkamer was perfect om te ontspannen na een dagje uit, De algehele indeling van het appartement voelde ruim en uitnodigend aan,
We hebben een geweldige tijd gehad in dit prachtige pand. Het uitzicht was adembenemend. Het zwembad was heerlijk - schoon en we hadden het vaak alleen. Het appartement was ruim en schoon met airconditioning. De gastheer was erg behulpzaam en vriendelijk.
We hebben een geweldige tijd gehad in dit prachtige pand. Het uitzicht was adembenemend. Het zwembad was heerlijk - schoon en we hadden het vaak alleen. Het appartement was ruim en schoon met airconditioning. De gastheer was erg behulpzaam en vriendelijk.
Ruim appartement met een mooi zwembadHet ruime appartement met uitzicht, het zwembad, goede parkeergelegenheid en de vriendelijke eigenaar,
Ruim appartement met een mooi zwembadHet ruime appartement met uitzicht, het zwembad, goede parkeergelegenheid en de vriendelijke eigenaar,
Schoon, comfortabel en goed gelegen, We vonden alles wat we nodig hadden op loopafstand, inclusief geweldige restaurants en winkels, Het personeel was zeer behulpzaam en maakte ons verblijf aangenaam, Geen klachten!
Fantastisch uitzicht, prachtige zonsondergangen vanaf het balkon, Alles was brandschoon, Pero was erg vriendelijk en behulpzaam,
Fantastisch uitzicht, prachtige zonsondergangen vanaf het balkon, Alles was brandschoon, Pero was erg vriendelijk en behulpzaam,
Warm en vriendelijk welkom, \nKleine welkomstdrankje, \nRuim en comfortabel appartement op 2 stappen van de haven,\nBedankt
Warm en vriendelijk welkom, \nKleine welkomstdrankje, \nRuim en comfortabel appartement op 2 stappen van de haven,\nBedankt
Ontspannend, goede restaurants, zwemmen in de zeeLocatie, uitzicht⦠zwembad, grootte van het pand, vriendelijke eigenaar
Ontspannend, goede restaurants, zwemmen in de zeeLocatie, uitzicht⦠zwembad, grootte van het pand, vriendelijke eigenaar
Geweldige vakantie hier - vond het geweldig - van plan om volgend jaar terug te komen. Het uitzicht was adembenemend en het zwembad was heerlijk.
Geweldige vakantie hier - vond het geweldig - van plan om volgend jaar terug te komen. Het uitzicht was adembenemend en het zwembad was heerlijk.
Ik ben nog niet eerder op zo'n mooie plek geweest, de kamers en rondom het huis zijn prachtig, de eigenaar is een aardige gast, ik kan het alleen maar aanbevelen, groeten, Het is een mega, prachtige plek, alles
Ik ben nog niet eerder op zo'n mooie plek geweest, de kamers en rondom het huis zijn prachtig, de eigenaar is een aardige gast, ik kan het alleen maar aanbevelen, groeten, Het is een mega-mooie plek, alles
Wederom een heerlijk verblijf, een geweldige accommodatie met alles wat we als groep nodig hadden, een mooi zwembad en een fantastisch uitzicht, zeer schoon en goed onderhouden,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links