Sunset Bay Room - Double Room with Terrace and Partial Sea View
Dubrovnik, Dalmatië, Kroatië
Sunset Bay Room - Double Room with Terrace and Partial Sea View (HR-00070-74) is gelegen in Dubrovnik, Dalmatië en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft Sunset Bay Room - Double Room with Terrace and Partial Sea View een oppervlakte van 23 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Sunset Bay Room is situated in a quiet neighborhood near Dubrovnik's Main Bus Station and Ferry Port, connecting the mainland with various Dalmatian islands. Apartment's location is perfect for getting to know undiscovered areas of Dubrovnik and visiting Dubrovnik's breathtaking archipelago. Property offers a double room with free WiFi, fan and terrace with outdoor furniture and partial views of the Gruž and the Lapad Peninsula. Luggage storage is available before check in.
This double room with terrace is a perfect fit for up to two persons. It features WiFi, fan and flat-screen TV.
Spacious terrace with an outdoor seating area offers partial views of Gruž and Lapad Peninsula.
Ironing facilities is at guests' disposal.
Apartment's location is perfect for getting to know undiscovered areas of Dubrovnik and visiting Dubrovnik's breathtaking archipelago.
The nearest beach is 2.5 km away and can easily be reached by public transportation. A shop can be found 50 meters away. Guests can find a restaurant only 100 meters from the Sunset Bay Room.
Dubrovnik bus station and ferry port, connecting the mainland with various Dalmatian islands, are 5 minutes walk from the apartment, while Dubrovnik Airport is 21 km away.
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De kamer was knus, perfect voor een stel. Er was een fijne buitenruimte met een ventilator voor extra comfort.
Ik was erg onder de indruk van de service hier. Het personeel was behulpzaam met het geven van informatie over de omgeving en het aanbevelen van plekken om te bezoeken zonder de drukte van de toeristen.
Deze plek was ideaal voor een kort weekendje weg met vrienden. Doordat de bushaltes op loopafstand lagen, konden we heel gemakkelijk en zonder stress alles in Dubrovnik bekijken.
De kamer was eenvoudig maar charmant en had alles wat ik nodig had na lange dagen vol ontdekkingen. Ik heb 's avonds heerlijk ontspannen op het terras en de zonsondergang boven Gruž bewonderd.
Als er een oorlog gaande is, schätzte ich das grimmige WiFi-sowie die ruwe Nachbarschaft. Het is een goed idee, een van de beste mensen in Dubrovnik in zijn konzentrieren.
Prachtig uitzicht vanaf het terras, gemakkelijke toegang tot de bushalte en dicht bij restaurants en winkels.
Als je een beperkt budget hebt, is dit een prima keuze! Schone kamer met gemakkelijke toegang tot lokale winkels en openbaar vervoer.
Ons gezin heeft enorm genoten van ons verblijf in de Sunset Bay Room! We vonden de kamer ruim genoeg voor twee volwassenen en een kind, en dankzij de bushalte vlakbij konden we er gemakkelijk op uit trekken.
We vonden een leuk restaurantje in de buurt. De omgeving is ook gunstig gelegen voor een bezoek aan het strand.
We hebben enorm genoten van ons verblijf in de Sunset Bay Room. Het terras bood een prachtig uitzicht en de locatie was ideaal om Dubrovnik te verkennen.
Ik vond de kamer vrij praktisch. De kastruimte was voldoende en de flatscreen-tv zorgde voor wat vermaak tijdens de pauzes.
De tweepersoonskamer voldeed precies aan mijn wensen, de WiFi werkte goed en ik vond het fijn om een eigen badkamer te hebben. Geen klachten hierover!
Deze plek heeft een leuke, gastvrije sfeer. De handdoeken en het linnengoed waren fris en de badkamer was goed onderhouden. Ik voelde me er meteen thuis.
Over het algemeen een prettige ervaring. Het tuinmeubilair op het dek was een leuke toevoeging en de wifi maakte het gemakkelijk om verbonden te blijven.
Ik heb een heerlijk verblijf gehad in de tweepersoonskamer! Het terras was een fijne plek om van mijn ochtendkoffie te genieten en de WiFi was betrouwbaar, zodat ik mijn werk kon bijwerken. Zeker een aanrader!
Het terras was voor mij een hoogtepunt, ik vond het heerlijk om buiten te zitten met een boek, de kamer zelf was ruim en had een leuke sfeer,
Ik waardeerde de kleine dingen, zoals de strijkfaciliteiten en de koelkast, het maakte mijn verblijf comfortabeler, het bed was ook erg gezellig,
Fantastisch verblijf! Het tweepersoonsbed was supercomfortabel en ik vond het fijn dat er een waterkoker voor thee was. De locatie was ook handig.
De kamer was gezellig en had alles wat ik nodig had, De flatscreen-tv was een leuke toevoeging om 's avonds te ontspannen, Al met al een solide ervaring,
Sunset Bay Room is een echte sfeer! Het uitzicht vanaf het terras is adembenemend, perfect voor die zonsondergangfoto's. Superdicht bij de bus en de veerboot, dus je kunt Dubrovnik gemakkelijk verkennen. Bovendien is het gezellige interieur anders! Ik kan niet wachten om terug te komen.
Wat een heerlijke plek! Het terrasmeubilair maakte het perfect om te ontspannen na een lange dag. De eigen badkamer was schoon en van alle gemakken voorzien.
We hebben een heerlijke tijd gehad in de Sunset Bay Room. Het buitenterras was perfect om 's avonds te ontspannen, en de restaurants in de buurt boden heerlijke opties. Een geweldige plek voor stellen die willen ontspannen.
Rustige locatie, goed gelegen nabij de haven, het busstation en een Konzum-supermarkt, Warm welkom, Behulpzame en zeer attente gastvrouw, Familiale sfeer! â¤ï¸ð
Rustige locatie, goed gelegen nabij de haven, het busstation en een Konzum-supermarkt,\r\n\r\nWarm welkom, behulpzame en zeer attente gastvrouw, familiale sfeer! â¤ï¸ð
perfectDe gastheer is erg vriendelijk, Erg schoon, Het bed is ook comfortabel, Er is een bushalte net om de hoek van de accommodatie, dus het is geweldig om naar de oude stad te gaan, Het busstation is op loopafstand, Hoewel het ver van de oude stad was, was het een goede locatie voor mij,
perfectDe gastheer is erg vriendelijk, Erg schoon, Het bed is ook comfortabel, Er is een bushalte net om de hoek van de accommodatie, dus het is geweldig om naar de oude stad te gaan, Het busstation is op loopafstand, Hoewel het ver van de oude stad was, was het een goede locatie voor mij,
UitzonderlijkDe eigenaar is een geweldig persoon, zo'n aardige dame, zo vriendelijk en georganiseerd,
UitzonderlijkDe eigenaar is een geweldig persoon, zo'n aardige dame, zo vriendelijk en georganiseerd,
Het personeel was geweldig, zorgde goed voor ons en bood ons elke keer dat we in de accommodatie waren koffie en gebak aan,
Het personeel was geweldig, zorgde goed voor ons en bood ons elke keer dat we in de accommodatie waren koffie en gebak aan,
Ruime kamer met een comfortabel bed en uitstekende wifi, perfect om te ontspannen na het verkennen van Dubrovnik
Uitstekende prijs-kwaliteitverhoudingDe gastheer was erg aardig, de kamer was schoon en het uitzicht vanaf het terras was erg mooi. Bushalte dichtbij, net als een aantal restaurants. Er zijn meer restaurants aan de andere kant van de baai en de bus om in de oude stad te eten was een zeer korte rit.
Uitstekende prijs-kwaliteitverhoudingDe gastheer was erg aardig, de kamer was schoon en het uitzicht vanaf het terras was erg mooi. Bushalte dichtbij, net als een aantal restaurants. Er zijn meer restaurants aan de andere kant van de baai en de bus om in de oude stad te eten was een zeer korte rit.
Over het algemeen was het verblijf in Sunset Bay Room behoorlijk. De kamer was goed uitgerust en comfortabel, maar ik wou dat er een betere toegang tot het strand was. Toch is het maar een korte busrit verwijderd, wat het beheersbaar maakte.
Schone en gezellige accommodatie! De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. De locatie was ideaal voor het bezoeken van lokale attracties zoals Fort Lovrijenac en Pile Gate.
Ik heb hier een prettig verblijf gehad! De kamer was ruim en had goede wifi, wat ideaal was voor het plannen van onze dagelijkse uitstapjes. Het was ook fijn dat er een supermarkt in de buurt was voor snelle snacks.
Deze plek is een pareltje! Het buitenterras is fantastisch en we hebben er vele avonden doorgebracht met genieten van het gedeeltelijke uitzicht op zee. Het is een beetje een eindje rijden naar het strand, maar de busdienst is betrouwbaar en handig.
Mijn verblijf in de Sunset Bay Room was werkelijk verrukkelijk! Het terras met gedeeltelijk uitzicht op zee was de perfecte plek om van mijn ochtendkoffie te genieten. De kamer was schoon en gezellig, uitgerust met alles wat ik nodig had voor een ontspannen vakantie. Ik waardeerde de gunstige ligging, op slechts een korte loopafstand van het busstation en de veerhaven. Bovendien vond ik een gezellig restaurant op slechts 100 meter afstand voor het diner. Een echte aanrader voor iedereen die Dubrovnik wil verkennen!
Ik heb de ruimte in de kamer erg gewaardeerd. Er waren alle benodigdheden aanwezig, waaronder een ventilator en een flatscreen-tv. Het restaurant in de buurt was een bonus.
Comfortabele tweepersoonskamer met een heerlijk terras, perfect om te genieten van een kopje koffie met uitzicht
Leuke plek vlakbij busstation met prachtig uitzichtAlles was perfect
Leuke plek vlakbij busstation met prachtig uitzichtAlles was perfect
Schoon, ruim en de gastheren zijn supervriendelijk. Op slechts een korte loopafstand van het dichtstbijzijnde strand. Absoluut een geweldige plek om de verborgen pareltjes van Dubrovnik te ontdekken. Een 10/10 aanrader voor iedereen die aan de drukte wil ontsnappen.
Ik ben enigszins beperkt omdat ik er letterlijk alleen maar naartoe ging om te slapen. Mijn bus was extreem vertraagd en ik kwam om middernacht aan en vertrok rond 7 uur 's ochtends om de veerboot te halen. Maar ik zal erg bevooroordeeld zijn en deze accommodatie een 10,10 geven voor mijn gastheer die zichzelf om middernacht uit bed sleepte om mij te begroeten toen ik zo laat aankwam. Ze gaf niet eens aan dat ze geïrriteerd was dat ze zo laat op moest blijven. Ze liet me de kamer zien, vroeg me of ik iets had gegeten en bood me een banaan aan. Ze sprak niet veel Engels, dus ik begreep niet de helft van wat ze probeerde te zeggen, maar het was erg hartverwarmend om dit soort gastvrijheid te ontvangen. De locatie ligt vrij dicht bij het veerboot- en busstation, daarom had ik het gekozen. De kamer is ruim en er is een prachtige voortuin op de heuvel met uitzicht op de haven, wat prachtig was.
Ik ben enigszins beperkt omdat ik er letterlijk alleen maar naartoe ging om te slapen. Mijn bus was extreem vertraagd en ik kwam om middernacht aan en vertrok rond 7 uur 's ochtends om de veerboot te halen. Maar ik zal erg bevooroordeeld zijn en deze accommodatie een 10,10 geven voor mijn gastheer die zichzelf om middernacht uit bed sleepte om mij te begroeten toen ik zo laat aankwam. Ze gaf niet eens aan dat ze geïrriteerd was dat ze zo laat op moest blijven. Ze liet me de kamer zien, vroeg me of ik iets had gegeten en bood me een banaan aan. Ze sprak niet veel Engels, dus ik begreep niet de helft van wat ze probeerde te zeggen, maar het was erg hartverwarmend om dit soort gastvrijheid te ontvangen. De locatie ligt vrij dicht bij het veerboot- en busstation, daarom had ik het gekozen. De kamer is ruim en er is een prachtige voortuin op de heuvel met uitzicht op de haven, wat prachtig was.
Het uitzicht was erg mooi, De eigenaar was erg aardig, Ze gaf ons pruimen uit haar tuin, De kamer was erg schoon en ruim, helaas waren er een paar mieren op de vloer in de badkamer en slaapkamer, maar over het algemeen hadden we een erg prettig verblijf,
Het uitzicht was erg mooi, De eigenaar was erg aardig, Ze gaf ons pruimen uit haar tuin, De kamer was erg schoon en ruim, helaas waren er een paar mieren op de vloer in de badkamer en slaapkamer, maar over het algemeen hadden we een erg prettig verblijf,
De echte parel van de Adriatische Zee ligt in Dubrovnik en heet Maria met je ogen dicht, vriendelijkheid, discretie en beschikbaarheid maken het een zeer aangenaam verblijf, de kamer is ruim, zeer schoon, klein terras en tuin, ontspannende omgeving. ver van de drukte van de oude stad, op slechts 30 minuten lopen, openbaar vervoer 2 minuten, busstation 15 minuten lopen, zeer praktisch bij aankomst vanaf de luchthaven, geen ontbijt maar voorzien van een waterkoker en serviesgoed dat stelt u in staat uw ontbijt te maken en mee te nemen naar het terras, Maria spreekt geen Engels, maar met Google-vertaling is de uitwisseling mogelijk,\nRestaurants op 2 minuten afstand,
De echte parel van de Adriatische Zee ligt in Dubrovnik en heet Maria met je ogen dicht, vriendelijkheid, discretie en beschikbaarheid maken het een zeer aangenaam verblijf, de kamer is ruim, zeer schoon, klein terras en tuin, ontspannende omgeving. ver van de drukte van de oude stad, op slechts 30 minuten lopen, openbaar vervoer 2 minuten, busstation 15 minuten lopen, zeer praktisch bij aankomst vanaf de luchthaven, geen ontbijt maar voorzien van een waterkoker en serviesgoed dat stelt u in staat uw ontbijt te maken en mee te nemen naar het terras, Maria spreekt geen Engels, maar met Google-vertaling is de uitwisseling mogelijk,\nRestaurants op 2 minuten afstand,
Ik zou een verblijf in deze kleine bedsitter met een fantastisch uitzicht op de haven ten zeerste aanbevelen. Marija was erg behulpzaam en deed er alles aan om ons verblijf zo onvergetelijk mogelijk te maken. Ik had last van een beetje keelpijn door mijn sinussen en ze gaf me honing om dit te verzachten. Een gastvrijere en vriendelijkere plek is moeilijk ergens anders te vinden. De locatie was ideaal, dicht bij de veerhaven en er waren een aantal leuke restaurants in de buurt.
Ik zou een verblijf in deze kleine bedsitter met een fantastisch uitzicht op de haven ten zeerste aanbevelen. Marija was erg behulpzaam en deed er alles aan om ons verblijf zo onvergetelijk mogelijk te maken. Ik had last van een beetje keelpijn door mijn sinussen en ze gaf me honing om dit te verzachten. Een gastvrijere en vriendelijkere plek is moeilijk ergens anders te vinden. De locatie was ideaal, dicht bij de veerhaven en er waren een aantal leuke restaurants in de buurt.
De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en onze kamer was brandschoon. We vonden het geweldig hoe dicht het bij de belangrijkste bezienswaardigheden van Dubrovnik lag. Hoewel we niet veel tijd op het strand doorbrachten, was het dankzij de korte busrit gemakkelijk om van de zon te genieten.
De vriendelijkheid van onze gastheer, de locatie nabij het busstation
De vriendelijkheid van onze gastheer, de locatie nabij het busstation
De dame des huizes was erg aardig tegen ons. Het was allemaal perfect.
De dame des huizes was erg aardig tegen ons. Het was allemaal perfect.
Koppelð©ð¼ââ¤ï¸âð¨ð»Erg leuke plek met een aardige, schattige dame âºï¸ bed was erg comfortabel en de kamer is ruim ð
Koppelð©ð¼ââ¤ï¸âð¨ð»Erg leuke plek met een aardige, schattige dame âºï¸ bed was erg comfortabel en de kamer is ruim ð
Erg fijn verblijf in Dubrovnik! Comfortabel bed, leuke rustige straat, behulpzame gastheer
Erg fijn verblijf in Dubrovnik! Comfortabel bed, leuke rustige straat, behulpzame gastheer
Zeer aardige eigenaar, onze bus was extreem laat en ze verwelkomde ons nog steeds hartelijk midden in de nacht, locatie is goed, een beetje buiten maar rustiger, kamer was erg schoon,
Zeer aardige eigenaar, onze bus was extreem laat en ze verwelkomde ons nog steeds hartelijk midden in de nacht, locatie is goed, een beetje buiten maar rustiger, kamer was erg schoon,
Een geweldige plek met een geweldige gastvrouw. De plek was geweldig, heel dicht bij de pier, 5 minuten voor de excursie naar de Elaphite-eilanden en met veel sfeer 's nachts, er zijn bakkerij-restaurants en bars naast de deur, we liepen naar het centrum en het was 40 minuten, toen ontdekten we hoe goedkoop het is om met Uber te reizen en de volgende keren gebruikten we het, dus in 10 minuten ben je in het centrum voor 5 €, de eigenaar was supervriendelijk, ik moest de eerste nacht hoesten en zij liet mij liefje en jou achter © de volgende dag, medicijnen, ze maakte koffie en koekjes voor ons, de waarheid is dat ze er dol op was, we hielden van alles!
Een geweldige plek met een geweldige gastvrouw. De plek was geweldig, heel dicht bij de pier, 5 minuten voor de excursie naar de Elaphite-eilanden en met veel sfeer 's nachts, er zijn bakkerij-restaurants en bars naast de deur, we liepen naar het centrum en het was 40 minuten, toen ontdekten we hoe goedkoop het is om met Uber te reizen en de volgende keren gebruikten we het, dus in 10 minuten ben je in het centrum voor 5 €, de eigenaar was supervriendelijk, ik moest de eerste nacht hoesten en zij liet mij liefje en jou achter © de volgende dag, medicijnen, ze maakte koffie en koekjes voor ons, de waarheid is dat ze er dol op was, we hielden van alles!
De appartementen zijn erg gezellig, schoon, met uitzicht op de zee, zeer gemakkelijk te bereiken, vanaf het busstation 10 minuten lopen, naar de waterkant om alleen via de trappen naar beneden te gaan,
De appartementen zijn erg gezellig, schoon, met uitzicht op de zee, zeer gemakkelijk te bereiken, vanaf het busstation 10 minuten lopen, naar de waterkant om alleen via de trappen naar beneden te gaan,
Een klein hoekje van het paradijs,,,Een perfecte kamer die aan alle behoeften voldoet: een koelkast, stopcontacten, een groot, comfortabel bed, de rust, de kleine moestuin, het uitzicht, absolute netheid, ,,,en de vriendelijkheid van de gastvrouw wie biedt je koffie en chocolade aan, ik zal dit adres onthouden voor de toekomst,,,,omdat ik van deze eenvoud hield,
Een klein hoekje van het paradijs,,,Een perfecte kamer die aan alle behoeften voldoet: een koelkast, stopcontacten, een groot, comfortabel bed, de rust, de kleine moestuin, het uitzicht, absolute netheid, ,,,en de vriendelijkheid van de gastvrouw wie biedt je koffie en chocolade aan, ik zal dit adres onthouden voor de toekomst,,,,omdat ik van deze eenvoud hield,
Het was perfect ð\nDe locatie, geweldige locatie dicht bij restaurants en lokale winkels,\nGrootte van de kamer, ruime badkamer en kleedkamer,\nPrachtig uitzicht op de haven, \nWarme en schattige gastheer!\n Hartelijk dank aan haar voor haar welkom!
Het was perfect ð\nDe locatie, geweldige locatie dicht bij restaurants en lokale winkels,\nGrootte van de kamer, ruime badkamer en kleedkamer,\nPrachtig uitzicht op de haven, \nWarme en schattige gastheer!\n Hartelijk dank aan haar voor haar welkom!
Voor mij de ideale accommodatie voor Dubrovnik! De oudere dame verwelkomde mij hartelijk en open als gastheer en deed er alles aan om mijn verblijf in haar huis aangenaam te maken. Ondanks de aanzienlijke taalproblemen, konden we het toch “goed met elkaar vinden”. Het uitzicht vanaf mijn terras op het havenbassin was prachtig, vooral 's nachts! Bovendien kreeg ik vooraf eindelijk een nauwkeurige en gemakkelijk te begrijpen routebeschrijving van het busstation naar de accommodatie. Geen vervelende zoektochten, want er was een duidelijke uitleg. Ik kreeg ook de mogelijkheid om mijn bagage daar achter te laten na het uitchecken de dag van vertrek kan,
Voor mij de ideale accommodatie voor Dubrovnik! De oudere dame verwelkomde mij hartelijk en open als gastheer en deed er alles aan om mijn verblijf in haar huis aangenaam te maken. Ondanks de aanzienlijke taalproblemen, konden we het toch “goed met elkaar vinden”. Het uitzicht vanaf mijn terras op het havenbassin was prachtig, vooral 's nachts! Bovendien kreeg ik vooraf eindelijk een nauwkeurige en begrijpelijke beschrijving van de route van het busstation naar de accommodatie. Geen vervelende zoektocht, want er werd een duidelijke uitleg gegeven. Ik kreeg ook de mogelijkheid om mijn bagage daar achter te laten uitchecken op de dag van vertrek kan,
uitstekende gastheer, zeer gastvrij en vriendelijk, ook zeer behulpzaam, geweldig uitzicht op de zonsondergang vanuit de zithoek
uitstekende gastheer, zeer gastvrij en vriendelijk, ook zeer behulpzaam, geweldig uitzicht op de zonsondergang vanuit de zithoek
Zeer dicht bij de veerboot, 15 minuten met de bus van de oude stad,\nVriendelijke kamer met alles wat je nodig hebt,\nZeer gastvrije en zeer vriendelijke gastheer bood ons 's ochtends koffie aan en kleine gasten ¢teaux, We konden de bagage achterlaten en verzamel het later,
Zeer dicht bij de veerboot, 15 minuten met de bus van de oude stad,\nVriendelijke kamer met alles wat je nodig hebt,\nZeer gastvrije en zeer vriendelijke gastheer bood ons 's ochtends koffie aan en kleine gasten ¢teaux, We konden de bagage achterlaten en verzamel het later,
Geweldige keuzeJe krijgt het warmste welkom van Maria, ze gaf me zelfs wat groenten uit haar tuin die ze net had gekookt en een zeer welkom koud drankje, ook had ze kommen en bestek op de kamer, dus het was gemakkelijk om te ontbijten, geweldige locatie voor het busstation, het toeristeninformatiekantoor in de haven van Gruz (om een Dubrovnik-pas te kopen, zodat je gratis met de bus naar de stad kunt), IGRA Street Food (heerlijk eten en prijzen,,,, Trek je portemonnee niet in de oude stad), grote supermarkt bij het busstation, en buiten je kamer is een mooi terras met stoelen, ook een geweldige prijs,
Geweldige keuzeJe krijgt het warmste welkom van Maria, ze gaf me zelfs wat groenten uit haar tuin die ze net had gekookt en een zeer welkom koud drankje, ook had ze kommen en bestek op de kamer, dus het was gemakkelijk om te ontbijten, geweldige locatie voor het busstation, het toeristeninformatiekantoor in de haven van Gruz (om een Dubrovnik-pas te kopen, zodat je gratis met de bus naar de stad kunt), IGRA Street Food (heerlijk eten en prijzen,,,, Trek je portemonnee niet in de oude stad), grote supermarkt bij het busstation, en buiten je kamer is een mooi terras met stoelen, ook een geweldige prijs,
Perfect! De locatie is perfect, niet bergopwaarts vanaf de bushalte. Het biermerk Dubrovnik en veel restaurants liggen op loopafstand. Er zijn directe busverbindingen naar de oude stad. Op slechts 50 meter van de accommodatie kunt u een auto of scooter huren, mocht u dat willen. En de tante die de gastvrouw is, is een ongelooflijk warm persoon. Ze spreekt geen Engels, maar communiceert goed. Ze bood ons koffie en koekjes aan bij het inchecken.
Perfect! De locatie is perfect, niet bergopwaarts vanaf de bushalte. Het biermerk Dubrovnik en veel restaurants liggen op loopafstand. Er zijn directe busverbindingen naar de oude stad. Op slechts 50 meter van de accommodatie kunt u een auto of scooter huren, mocht u dat willen. En de tante die de gastvrouw is, is een ongelooflijk warm persoon. Ze spreekt geen Engels, maar communiceert goed. Ze bood ons koffie en koekjes aan bij het inchecken.
De beste keuze qua uitzicht en budget in Dubrovnikâï¸Het uitzicht was geweldig, we hebben er elke avond van genoten\nZeer aardige huishoudster, ze deed alsof we haar gasten waren, bood wat snacks aan uit haar keukenâºï¸\nBushalte vlakbij de accommodatie of u kunt in 30 minuten naar het centrum lopen
De beste keuze qua uitzicht en budget in Dubrovnikâï¸Het uitzicht was geweldig, we hebben er elke avond van genoten\nZeer aardige huishoudster, ze deed alsof we haar gasten waren, bood wat snacks aan uit haar keukenâºï¸\nBushalte vlakbij de accommodatie of u kunt in 30 minuten naar het centrum lopen
De gastvrouw is een super aardige dame, ze is erg aardig en behulpzaam. De plek is schoon en dicht bij de oude stad en de busstations. ðð
De gastvrouw is een super aardige dame, ze is erg aardig en behulpzaam. De plek is schoon en dicht bij de oude stad en de busstations. ðð
Aarzel niet om te boeken! Prachtige locatie, uitstekende comfortabele en schone accommodatie met een prachtig uitzicht vanaf een mooi terras waar u buiten kunt zitten en ontspannen terwijl u naar de zonsondergang kijkt. Maria is een buitengewoon warme en gastvrije gastvrouw, gewoon een geweldige ervaring, bedankt Maria!!
Aarzel niet om te boeken! Prachtige locatie, uitstekende comfortabele en schone accommodatie met een prachtig uitzicht vanaf een mooi terras waar u buiten kunt zitten en ontspannen terwijl u naar de zonsondergang kijkt. Maria is een buitengewoon warme en gastvrije gastvrouw, gewoon een geweldige ervaring, bedankt Maria!!
De rust die je wilt, de uitzichten, de aandacht Alles absoluut, mevrouw Marian heel erg aardig, werkt mee en geeft uitleg om overal te komen
De rust die je wilt, de uitzichten, de aandacht Alles absoluut, mevrouw Marian heel erg aardig, werkt mee en geeft uitleg om overal te komen
Geweldige locatie vlakbij de bushalte en de veerhaven, schone kamer, mooi terras met uitzicht
De locatie was ideaal, op slechts een korte loopafstand van de veerhaven en lokale restaurants. Ik heb genoten van het ontdekken van verborgen pareltjes in de omgeving.
Wat een heerlijke ervaring! De kamer was charmant ingericht en het terras was perfect om te ontspannen na een dagje sightseeing. We vonden geweldige lokale restaurants op loopafstand, wat ons verblijf nog beter maakte.
De kamer was comfortabel en had alles wat ik nodig had. De ventilator hield het koel en de WiFi was snel. Perfect om te ontspannen na een dagje verkennen. Dichtbij winkels en restaurants, dus boodschappen doen was gemakkelijk!
De Sunset Bay Room was een aangename verrassing! Het terras bood een prachtig uitzicht op het water, perfect om te genieten van een kopje koffie in de ochtend. De locatie is rustig, maar toch dicht bij het busstation, waardoor het gemakkelijk is om de prachtige omliggende eilanden te verkennen.
Geweldige locatie met een geweldig uitzicht, we werden begroet met koffie en koekjes! Onze kamer was op loopafstand van de veerbootterminal of 10-15 minuten lopen van de belangrijkste bushalte, de kamer is ruim met een zacht (waarschijnlijk) kingsize bed, de wandeling naar de oude stad was een heerlijke wandeling van 30 minuten, er is een supermarkt in de buurt en we genoten ervan om de heuvel op te gaan en rechtsaf naar IGRA Street Food Dubrovnik voor ontbijt en lunch, gemaakt door vriendelijke Andi,
Geweldige locatie met een geweldig uitzicht, we werden begroet met koffie en koekjes! Onze kamer was op loopafstand van de veerbootterminal of 10-15 minuten lopen van de belangrijkste bushalte, de kamer is ruim met een zacht (waarschijnlijk) kingsize bed, de wandeling naar de oude stad was een heerlijke wandeling van 30 minuten, er is een supermarkt in de buurt en we genoten ervan om de heuvel op te gaan en rechtsaf naar IGRA Street Food Dubrovnik voor ontbijt en lunch, gemaakt door vriendelijke Andi,
De gastheer was geweldig en verwelkomde ons met een kopje koffie,\r\n\r\nIn een mooie rustige omgeving dicht bij de veerhaven en het busstation, Slechts 30 minuten naar de oude stad, met goede busverbindingen,
De gastheer was geweldig en verwelkomde ons met een kopje koffie,\r\n\r\nIn een mooie rustige omgeving dicht bij de veerhaven en het busstation, Slechts 30 minuten naar de oude stad, met goede busverbindingen,
Voor ons was het geweldig, de kamer is niet rijk, maar je weet wat het heeft voor deze prijzen, Voor ons was het ideaal, de behandeling van Maria was uitstekend, super attent, Welkomstgeschenk met wat verse druiven, die waren erg lekker, de kamer Het is ruim, de kast is erg groot, de badkamer is functioneel, het terras is erg koel, je kunt er eten en het uitzicht zien, en de locatie is onverslaanbaar als je dicht bij het busstation of de haven wilt zijn, \ n \nIn ons geval was het perfect omdat we vervolgens met de bus naar Split gingen. Er zijn bussen naar het centrum, dat op ongeveer 30-40 minuten lopen ligt. Hoewel we ze niet hebben gebruikt omdat we wilden lopen, is de stad erg mooi prachtig en niet alleen het centrum is spectaculair, de rest van de stad is ook de moeite waard om te bekijken en door de straten te wandelen.\n\nAls je dicht bij de oude stad wilt zijn, is dit heel ver weg, maar om naar toe te gaan andere plaatsen, is ideaal vanwege de nabijheid van beide stations,
Voor ons was het geweldig, de kamer is niet rijk, maar je weet wat het heeft voor deze prijzen, Voor ons was het ideaal, de behandeling van Maria was uitstekend, super attent, Welkomstgeschenk met wat verse druiven, die waren erg lekker, de kamer Het is ruim, de kast is erg groot, de badkamer is functioneel, het terras is erg koel, je kunt er eten en het uitzicht zien, en de locatie is onverslaanbaar als je dicht bij het busstation of de haven wilt zijn, \ n \nIn ons geval was het perfect omdat we dan met de bus naar Split zouden gaan. Er zijn bussen naar het centrum dat ongeveer 30-40 minuten lopen is. Hoewel we ze niet hebben gebruikt omdat we wilden lopen, is de stad dat wel erg mooi en niet alleen het centrum is spectaculair, de rest van de stad is ook de moeite waard om te zien en door de straten te wandelen.\n\nAls je dicht bij de oude stad wilt zijn, is dit heel ver weg, maar om te gaan naar andere plaatsen, is ideaal vanwege de nabijheid van beide stations,
Mooie kamer en aardige eigenaren, brandschoon, comfortabel met een prachtig uitzicht over de baai, goede douche en faciliteiten en een comfortabel, groot bed, koffie en wijn aangeboden door de vriendelijke eigenaar, goede locatie voor het busstation en de haven, veel leuke eetgelegenheden in de buurt en wandelpaden,
Goedkope en goed gelegen accommodatie, ik zou er graag nog eens terugkomen, vriendelijke gastvrouw die ondanks late aankomst vriendelijk werd ontvangen, fruit en drankjes werden gratis geserveerd, de privé-accommodatie is gunstig gelegen, goed verbonden met bus en boot en er zijn restaurants en cafés op korte afstand, bagage kon op de dag van vertrek worden gedeponeerd en later worden opgehaald,\r\nAls vrouw die alleen reisde, voelde ik me op mijn gemak,
Goedkope en goed gelegen accommodatie, ik zou er graag nog eens terugkomen, vriendelijke gastvrouw die ondanks late aankomst vriendelijk werd ontvangen, fruit en drankjes werden gratis geserveerd, de privé-accommodatie is gunstig gelegen, goed verbonden met bus en boot en er zijn restaurants en cafés op korte afstand, bagage kon op de dag van vertrek worden gedeponeerd en later worden opgehaald,\r\nAls vrouw die alleen reisde, voelde ik me op mijn gemak,
Om een paar dagen buiten het toeristische centrum door te brengen, De kamer en het bed waren super ruim, De aandacht van de vrouw des huizes was supervriendelijk, ze bood ons zelfs drankjes en fruit aan, We konden zonder enig probleem gebruik maken van de tuin van het huis, Het huis lag vlak bij de veerboot en het centrale busstation,
Om een paar dagen buiten het toeristische centrum door te brengen, De kamer en het bed waren super ruim, De aandacht van de vrouw des huizes was supervriendelijk, ze bood ons zelfs drankjes en fruit aan, We konden zonder enig probleem gebruik maken van de tuin van het huis, Het huis lag vlak bij de veerboot en het centrale busstation,
Geweldig verblijf - veel waar voor uw geld We hadden een geweldig verblijf in Sunset Bay Room!\r\nAlles was perfect: onze gastheer was erg aardig en attent (sap van... aankomst, bagage-opslag), het uitzicht vanuit de kamer een echt pluspunt niet om het terras te noemen \r\nIk raad het ten zeerste aan
Geweldig verblijf - veel waar voor uw geld We hadden een geweldig verblijf in Sunset Bay Room!\r\nAlles was perfect: onze gastheer was erg aardig en attent (sap van... aankomst, bagage-opslag), het uitzicht vanuit de kamer een echt pluspunt niet om het terras te noemen \r\nIk raad het ten zeerste aan
Sunset Bay Room is een goede keuze voor een rustig verblijf in Dubrovnik. De kamer was ruim genoeg en had een fijne ventilator, wat geweldig was voor de warme avonden. Hoewel het niet direct aan het strand ligt, vond ik het openbaar vervoer naar Banje Beach gemakkelijk te bereiken. Het personeel was behulpzaam en de mogelijkheid om bagage op te slaan vóór het inchecken was een leuke bijkomstigheid. Al met al een comfortabel en handig verblijf.
PerfectRoom goed gelegen dicht bij bussen om naar de oude stad, veerboten en het busstation (bus naar de luchthaven) te gaan, Uitstekend welkom,
PerfectRoom goed gelegen dicht bij bussen om naar de oude stad, veerboten en het busstation (bus naar de luchthaven) te gaan, Uitstekend welkom,
kamer heel schoon, mooie locatie, eigenaar heel vriendelijkalles
kamer heel schoon, mooie locatie, eigenaar heel vriendelijkalles
Fantastisch! Gastheer en zijn familie waren geweldig, erg behulpzaam, uitstekende communicatie, kan me geen betere plek voorstellen om te verblijven, de plek was schoon, had alles wat nodig was, veel ruimte en was redelijk dicht bij de meeste attracties, geweldige prijs-kwaliteitverhouding,
Fantastisch! Gastheer en zijn familie waren geweldig, erg behulpzaam, uitstekende communicatie, kan me geen betere plek voorstellen om te verblijven, de plek was schoon, had alles wat nodig was, veel ruimte en was redelijk dicht bij de meeste attracties, geweldige prijs-kwaliteitverhouding,
alles was perfect! het beddengoed, de badkamer, de locatie en de vriendelijkheid van de gastheer
alles was perfect! het beddengoed, de badkamer, de locatie en de vriendelijkheid van de gastheer
De dame was zo vriendelijk, de plaats was zo schoon en comfortabel en dicht bij alles, op slechts 10 minuten lopen van het centrale busstation,
De dame was zo vriendelijk, de plaats was zo schoon en comfortabel en dicht bij alles, op slechts 10 minuten lopen van het centrale busstation,
Fantastische locatie! Sunset Bay Room ligt op slechts enkele minuten van het busstation en de veerbootterminal, wat onze eilandhoppingavonturen gemakkelijk maakte. Het uitzicht vanaf het terras was een leuke extra.
Ik genoot van het gedeeltelijke uitzicht op zee vanaf het terras! Het was een oase van rust na een dagje Banje Beach en een bezoek aan Fort Lovrijenac.
Comfortabele kamer, vriendelijke gastvrouw, nabijheid van het busstation en goedkopere restaurants in Dubrovnik
Comfortabele kamer, vriendelijke gastvrouw, nabijheid van het busstation en goedkopere restaurants in Dubrovnik
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links