Double Room with Old town view
Dubrovnik, Dalmatië, Kroatië
Apartment Ivančica - Double Room with Old town view (HR-00098-29) is gelegen in Dubrovnik, Dalmatië en geschikt voor maximaal 3 personen. Verder heeft Apartment Ivančica - Double Room with Old town view een oppervlakte van 37 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak en wasmachine heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Kroatië. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Apartment Ivančica in Dubrovnik, Croatia, provides a comfortable and scenic base for exploring the rich cultural heritage, natural beauty, and vibrant local life of Dubrovnik. With modern accommodations, stunning views, and a wide range of nearby activities and attractions, it offers an excellent opportunity to enjoy both relaxation and adventure. Whether you're interested in historical sites, beach activities, local cuisine, or outdoor excursions, Dubrovnik has something for everyone.
Note:
Parking is not available.
Baggage drop-off is available before check-in.
Wi-Fi is available throughout the property.
Pets are not allowed.
Babu cot available on request.
This double-room apartment can accommodate up to three guests. It features flat-screen/ cable TV, living room is combined with a sofa. The private bathroom is equipped with a shower, bathtub, and toilet. Free toiletries are provided for your convenience.
Thanks to its excellent location, everything you'll need for your vacation is just a short walk away from the property. Grocery stores, cafes, restaurants—everything is within 100 m radius.
The airport is 21 km away from the property.
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een eenvoudig en comfortabel verblijf. De locatie was handig en de volledige keuken met fornuis en magnetron maakte het gemakkelijk om te koken wanneer we dat wilden.
Geweldige locatie! Het uitzicht op de oude stad vanaf het terras was een hoogtepunt. De flatscreen-tv was een fijne toevoeging om 's avonds te ontspannen.
Deze plek is praktisch en comfortabel. De wasmachine was een redder in nood tijdens ons verblijf van een week. Dankzij het fornuis en de koelkast was het bereiden van maaltijden eenvoudig.
Ik heb een heerlijk verblijf gehad in dit appartement met twee slaapkamers. Het terras bood een prachtig uitzicht op de oude stad, vooral bij zonsondergang. Het was de perfecte plek om te ontspannen na een dagje verkennen.
We vonden de ruimte van de tweepersoonskamer geweldig, het bad was een fijne luxe na een lange dag rondlopen in de stad, een echte aanrader voor een ontspannende vakantie,
Het appartement was van alle gemakken voorzien. De magnetron en broodrooster maakten het ontbijt heel gemakkelijk, en de eettafel was een fijne extra om samen van te genieten.
Ik waardeerde de kleine dingen zoals het strijkijzer en de strijkplank. Het maakte de voorbereiding op onze reizen veel gemakkelijker. Al met al een prima keuze voor een verblijf.
De wifi was betrouwbaar, wat voor mij belangrijk was omdat ik nog wat werk moest inhalen. Het appartement had een gezellige sfeer en alle voorzieningen waren in goede staat.
Het terras was een fantastische extra, we genoten er elke dag van onze ochtendkoffie, de waterkoker en het koffiezetapparaat waren erg handig,
Dit appartement voldeed aan al onze behoeften. De flatscreen-tv en de kabeltelevisie hielden ons bezig tijdens onze vrije tijd, en de verstrekte handdoeken waren fris en schoon.
Goede locatie, gezellig, de huiseigenaar is geweldig, een echte aanrader.
Goede locatie, gezellig, de huiseigenaar is geweldig, een echte aanrader.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links