Appartement in Tribunj bij Tribunj Strand
Tribunj, Dalmatië, Kroatië
Apartment Mara - two bedroom apartment (HR-22212-15) is gelegen in Tribunj, Dalmatië en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Apartment Mara - two bedroom apartment een oppervlakte van 69 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Kroatië. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dit gastvrije appartement biedt een praktische en comfortabele accommodatie voor gezinnen of kleine groepen, met voldoende ruimte voor maximaal zes gasten. De slaapindeling bestaat uit een slaapkamer met een queensize bed en een extra bed, en een andere slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een extra bed. Gasten kunnen gebruikmaken van een eigen balkon en een gedeelde tuin. Eén huisdier is toegestaan tegen een toeslag per nacht. Een flatscreen-tv met satellietzenders, airconditioning en een eigen parkeerplaats zijn inbegrepen, waardoor dit appartement een ideale optie is voor een verblijf in de zomer.
Het appartement is gunstig gelegen in Tribunj, op slechts 200 meter van de Adriatische Zee en op 450 meter van het dichtstbijzijnde zandstrand. Een supermarkt ligt op slechts 210 meter afstand en populaire lokale eetgelegenheden zoals Konoba Bepo liggen op loopafstand. Het centrum van Tribunj ligt op minder dan 650 meter afstand en biedt een mix van charme en gemak. Voor wie geïnteresseerd is in natuur en ontdekkingen: Nationaal Park Krka ligt op 27 km afstand, het Vrana-meer op 37 km afstand en de luchthaven van Zadar op ongeveer 69 km van de accommodatie.
Extra faciliteiten omvatten een volledig uitgeruste keuken met een fornuis, oven, magnetron en koffiezetapparaat, ideaal voor het bereiden van maaltijden tijdens uw verblijf. Het appartement biedt ook essentiële huishoudelijke voorzieningen zoals een strijkplank, EHBO-doos en schoonmaakmiddelen. Verwarming is beschikbaar in de wintermaanden en wordt gefactureerd op basis van verbruik. Gasten kunnen gebruikmaken van de gedeelde barbecuefaciliteiten in de tuin, wat bijdraagt aan de huiselijke en functionele sfeer van dit appartement.
Op de 1e etage: (open keuken(Tuinmeubilair, waterkoker, oven, afwasmachine, koelkast, vriezer, ), woon/eetkamer(1-pers. slaapbank, TV(flatscreen, satelliet)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, bidet), Internettoegang)
wasmachine, balkon, airconditioning, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een kort verblijf, de airconditioning was erg aangenaam en het balkon bood een heerlijke plek om te ontspannen na een lange dag.
Ik zocht een schone plek om te overnachten. De plek was rustig en klaar voor gebruik toen ik aankwam.
De rustige locatie bood voldoende ruimte binnen en buiten om volledig te ontspannen tijdens ons verblijf.
De korte loopafstand naar zowel rotsachtige als zandstranden was erg handig. Het personeel was vriendelijk en altijd bereid om te helpen, wat het verblijf zeer aangenaam maakte.
Ik kwam laat aan en de privé-ingang zorgde voor een soepele aankomst. Wifi functioneerde prima waardoor ik ongestoord kon werken. De keuken bevatte alle basisbenodigdheden wat handig was omdat ik een paar dagen bleef.
Ik kan deze plek van harte aanbevelen aan iedereen die door Tribunj rijdt en op zoek is naar een rustige nachtrust. Het tuinmeubilair maakte onze ochtendkoffie extra speciaal. De twee tweepersoonsbedden waren perfect voor ons kleine gezelschap. De inbegrepen parkeergelegenheid scheelde ons bovendien een hoop gedoe.
We waren behoorlijk moe toen we aankwamen, maar vonden deze plek makkelijk. De kamer was comfortabel en had handige voorzieningen zoals een vaatwasser en airconditioning, wat ons verblijf aangenaam maakte.
Eenvoudige installatie met alles wat je nodig hebt binnen handbereik!
We vonden het appartement erg ruim voor ons vieren. De nabijheid van winkels en het strand maakte alles heel gemakkelijk.
De kamer had alles wat je nodig hebt voor alleenreizenden of koppels. Dagelijks liep ik gemakkelijk naar lokale cafés en strandjes. Ik gebruikte vaak de keuken want elke dag uit eten is niet altijd prettig voor mij. Schone badkamer met douche voldeed goed en gaf me een fijn gevoel tijdens mijn verblijf.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links