Villa in Heki met zwembad

Villa in Heki met zwembad

Heki, Istrië, Kroatië

  • 127 m2
  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Huisdiervrij

  • Villa

  • Niet op een vakantiepark

  • TV

  • Airco

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Zwembad

  • Trampoline

Algemeen

Villa in Heki met zwembad (HR-52000-91) is gelegen in Heki, Istrië en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Villa in Heki met zwembad een oppervlakte van 127 m² en telt het 3 slaapkamersen 3 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, koelkast met vriesvak en vaatwasser heeft dit villa alles voor een fijne vakantie in Kroatië. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Als u droomt van een oase van rust te midden van adembenemende natuur, waar alleen het zoete gezang van vogels de stilte doorbreekt, dan is Villa Eldina uw ideale verblijf. Genesteld in een charmant dorpje in het hart van Istrië, biedt dit verborgen juweeltje een betoverende ontsnapping.

Deze heerlijke villa beschikt over drie smaakvol ingerichte slaapkamers en drie moderne badkamers en biedt plaats aan maximaal zes veeleisende gasten. Bij binnenkomst wordt u verwelkomd door een mix van traditionele elegantie en hedendaags comfort. Stenen muren, rustieke houten meubels en natuurlijke balken creëren samen een warme en uitnodigende sfeer. Zonlicht stroomt door de grote ramen en baadt de kamers in een aangename gloed.

Buiten de villa ligt een uitgestrekte, zorgvuldig aangelegde tuin. Een schommel nodigt uit tot momenten van bezinning, terwijl panoramische uitzichten over glooiende heuvels, landelijke boerderijen en pittoreske Istrische huisjes het perfecte decor vormen voor een vredig verblijf. Om uw ontspanning te vergroten, wacht er een royale tuin met een onweerstaanbare jacuzzi.

Villa Eldina belooft een idyllisch toevluchtsoord en biedt een harmonieuze combinatie van comfort en natuurlijke schoonheid in het hart van Istrië.

Afstanden

6 km Restaurant
38 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Villa in Heki met zwembad

Villa in Heki met zwembad

Heki, Istrië, Kroatië

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

1,0

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal