- Villa Seastar

- Villa Seastar

Pula, Istrië, Kroatië

  • 198 m2
  • 8 personen
  • 4 slaapkamers
  • 4 badkamers
  • Huisdiervrij

  • Villa

  • Niet op een vakantiepark

  • TV

  • Open haard

  • Airco

  • Ligbad

  • Wasmachine

  • Vaatwasser

  • Vriezer

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

Algemeen

- Villa Seastar (HR-52100-932) is gelegen in Pula, Istrië en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft - Villa Seastar een oppervlakte van 198 m² en telt het 4 slaapkamersen 4 badkamers. Met faciliteiten zoals open haard, koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit villa alles voor een fijne vakantie in Kroatië. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Villa Seastar is een plek waar ontspanning, stijl en zorgeloos leven samenkomen. Deze moderne villa ligt vlakbij de zee en is ideaal voor families en vrienden die Istrië in hun eigen tempo willen ontdekken. Drie slaapkamers met tweepersoonsbedden en een vierde met een slaapbank bieden plaats aan maximaal acht gasten. De open woonkamer met uitzicht op het overloopzwembad, de zee en het eiland Cres zorgt voor een lichte en luchtige sfeer – perfect voor een ontspannen ontbijt, zonnige dagen of om samen te relaxen bij zonsondergang.

Voor actieve gasten biedt Villa Seastar oefenmatten, pilatesballen, fitnessbanden en Blackrolls om te stretchen en te ontspannen. Gasten kunnen ook gratis fietsen lenen bij een lokale verhuurder in Krnica, ideaal om de omgeving te verkennen.

De villa

Ruim en elegant, de villa strekt zich uit over twee verdiepingen en baadt in natuurlijk licht dankzij grote ramen met uitzicht op zee. Het ontwerp combineert strakke lijnen, neutrale tinten en natuurlijke materialen, wat zorgt voor een rustige en uitnodigende sfeer.

Slaapkamers & Indeling

De villa heeft vier slaapkamers, elk met een eigen badkamer. Drie kamers hebben een tweepersoonsbed, terwijl de vierde, gelegen op de begane grond, een uitschuifbaar eenpersoonsbed heeft dat kan worden uitgeklapt tot een tweepersoonsbed. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning en smaakvol ingericht. Eén badkamer heeft een ligbad, de andere hebben moderne inloopdouches.

Buitenruimte

Het hoogtepunt is het prachtige overloopzwembad met uitzicht op zee en Cres. Het zwembad is omgeven door een ruim terras met ligstoelen, parasols en een eethoek. Er is ook een barbecue aanwezig, terwijl de mediterrane begroeiing zorgt voor privacy en rust.

Aanvullende informatie

Wi-Fi, privéparkeergelegenheid, airconditioning, wasmachine, vaatwasser en Pilates-/fitnessapparatuur zijn aanwezig. Zwembadverwarming is op aanvraag beschikbaar in april, mei, september en oktober voor € 200 per week, afhankelijk van de weersomstandigheden. De villa is niet geschikt voor jeugdgroepen. Huisdieren zijn niet toegestaan en roken is binnen verboden.

Afstanden

0 m Lengte skipistes
300 m Restaurant
18 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

- Villa Seastar

- Villa Seastar

Pula, Istrië, Kroatië

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

1,0

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal