Vakantiehuis in Trget met zwembad
Trget, Istrië, Kroatië
Vakantiehuis in Trget met zwembad (HR-52224-22) is gelegen in Trget, Istrië en geschikt voor maximaal 7 personen. Verder heeft Vakantiehuis in Trget met zwembad een oppervlakte van 127 m² en telt het 3 slaapkamersen 3 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Kroatië. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Op slechts 5 minuten rijden van het charmante kustplaatsje Trget vindt u Villa Lavanda, een vakantiehuis voor maximaal 7 personen. Breng uw warme zomerdagen door in het verwarmde zwembad, gelegen in een tuin van meer dan 600 m². De barbecue bij het zwembad biedt heerlijke en smakelijke specialiteiten.
Het huis is nieuw, modern, ruim en van alle gemakken voorzien. Het beschikt over drie slaapkamers, vier badkamers, een keuken, een woonkamer en een speelkamer. Alle slaapkamers, evenals de woonkamer en de hal, zijn voorzien van airconditioning.
Het huis biedt diverse leuke activiteiten, waaronder darts en tafeltennis. Uw huisdieren zijn welkom!
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links