Villa Claretta

Vakantievilla in Vabriga met privézwembad

Vabriga, Istrië, Kroatië

  • 262 m2
  • 8 personen
  • 4 slaapkamers
  • 4 badkamers
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Villa

  • In een dorp

  • Niet op een vakantiepark

  • Vrijstaand

  • Bij een strand

  • Wifi

  • Airco

  • Ligbad

  • Privé zwembad

  • Wasmachine

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Waterkoker

  • Terras

  • Dakterras

  • Balkon

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Barbecue

  • Zwembad

  • Fietsen beschikbaar

  • Kinderbed

  • Laptopvriendelijk

Algemeen

Villa Claretta (HR-52465-55) is gelegen in Vabriga, Istrië en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Villa Claretta een oppervlakte van 262 m² en telt het 4 slaapkamersen 4 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit villa alles voor een fijne vakantie in Kroatië. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.

Omschrijving

Villa Claretta is een fantastisch 5-sterren vakantiehuis. Deze prachtige villa met vier grote tweepersoonsslaapkamers en vier badkamers is ideaal voor een droomvakantie met maximaal 8 personen. Buiten vindt u een privézwembad van 34 m2 in een mooie, beschutte tuin met een gemeubileerd zonneterras en een gezellige eethoek. Binnen beschikt u over twee verdiepingen, met beneden drie slaapkamers met eigen badkamers, een stijlvolle woonkamer, eethoek en volledig ingerichte keuken.

Wij willen graag dat u zich thuis voelt en daarom organiseren we op verzoek excursies, bezoeken aan beroemde wijnhuizen of uitstekende restaurants.

Gratis toegangskaart voor hotelcomplex Lanterna, waar kinderen kunnen genieten van het zandstrand en amusement.

Indeling

Parterre: (woonkamer, open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten), espresso apparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), douche, wastafel, toilet, bidet, haardroger), toilet)

Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), douche, wastafel, toilet, bidet, balkon, haardroger), slaapkamer met badkamer(stapelbed, ligbad, douche, wastafel, toilet, bidet, balkon), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), douche, wastafel, toilet, bidet))

douche(buiten), wasmachine, verwarming, airconditioning, terras(privé), dakterras, tuin(privé), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé, geopend van Apr t/m Nov), fietsen beschikbaar(op aanvraag), kinderbed, strijkplank, strijkijzer

Afstanden

0 m Lengte skipistes
500 m Levensmiddelen
500 m Restaurant
500 m Bank
1 km Openbaar vervoer
1 km Centrum
2 km Strand
50 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

juni 2026

Prachtig privézwembad en terras!

juni 2026

Na een dag de omgeving te hebben verkend, was het zwembad een heerlijke verfrissing. We hebben ook genoten van de comfortabele zitjes op het terrein!

mei 2026

Een heerlijke tuin om te ontspannen.

mei 2026

De kamers waren ruim genoeg zodat je je niet opgepropt voelde zoals in andere huurwoningen.

april 2026

Ik voelde me meteen thuis, vooral het samen koken in de open keuken vond ik erg fijn, net als al die ruimte die we samen hadden.

april 2026

De airconditioning werkte prima op warme dagen.

maart 2026

De indeling was beter dan verwacht voor ons tweeën. Genoten van de ochtenden op het balkon met koffie, er viel veel licht binnen door de grote ramen, wat het nog gezelliger maakte dan andere plekken waar we zijn geweest.

maart 2026

Aangekomen laat, maar de villa was klaar en zeer uitnodigend. Ruimte genoeg voor onze groep van zes, met comfortabele bedden in elke slaapkamer. De keuken had alles wat we nodig hadden voor maaltijden, plus een mooie BBQ buiten om te grillen op warme avonden.

februari 2026

De tuin had een heerlijke sfeer en was een ideale plek om te ontspannen.

februari 2026

Ik was benieuwd naar de parkeermogelijkheden; er is hier genoeg ruimte en de hoofdstraat is gemakkelijk te bereiken. Het stadscentrum is vlakbij en goed bereikbaar.

Vakantievilla in Vabriga met privézwembad

Villa Claretta

Vabriga, Istrië, Kroatië

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4,7

10 beoordelingen

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal