Villa in Vodnjan bij Historisch Centrum
Vodnjan, Istrië, Kroatië
Located just three hundred meters from the cultural and historic center of Vodnjan, villa Cera offers richly furnished interior which stretches over two floors. With five bedrooms, three kitchens three bathrooms and three supplementary sleeping spaces on the couch, this fully furnished villa in Vodnjan can accommodate up to twelve people. Feel all the benefits of the curative coastal surroundings while staying in pleasant ambience of villa Cera in Vodnjan and spend an unforgettable vacation in the unique southern Istria.
Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), zithoek), open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. onderschuifbed, 2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), wasmachine, terras(overdekt))
Op de 1e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(satelliet), eettafel, DVD-speler, balkon, airconditioning), open keuken(waterkoker, fornuis, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), wasmachine, balkon)
1-pers. vouwbed, open haard, bubbelbad, douche(buiten), terras(overdekt), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, ligstoelen, zwembad(privé, 5 x 3 m.), haardroger, Schommel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een uitnodigende plek die overal dichtbij is!
Goede locatie, genoeg ruimte voor onze groep.
Het inchecken verliep vlot en de wifi werkte de hele tijd goed. Het personeel was erg behulpzaam tijdens ons verblijf.
Het zwembadgebied trok echt mijn aandacht, ideaal om te ontspannen na een dag vol verkenningstochtjes.
Parkeren vlak voor de deur maakte het makkelijk om te komen en gaan wanneer we wilden. De kamers waren ook ruim, iedereen voelde zich er thuis tijdens ons verblijf.
Ruime villa, zeer schoon. De keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te koken.
Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding: vijf slaapkamers en drie badkamers zorgden ervoor dat iedereen zijn eigen ruimte had!
Vijf nachten vol luxe. Het zwembad was bijzonder mooi en aangenaam om in te ontspannen.
Gezinsreis van vier nachten. We vonden het geweldig dat de kinderen hun eigen plek op het terras hadden terwijl wij relaxed bij het zwembad waren. Drie keukens maakten het bereiden van maaltijden gemakkelijk en leuk.
Over het geheel genomen een solide keuze voor een vakantiehuis, het pand was schoon en ruim, en de gastheer was erg responsief, we waardeerden de rustige omgeving en de nabijheid van het stadscentrum,
Geweldige locatie! Op korte rijafstand van het Brijuni Nationaal Park en de lokale restaurants in Vodnjan waren heerlijk. De keuken had alles wat je nodig had om maaltijden te bereiden, wat een leuke bonus was.
Villa Cera was de perfecte plek voor onze familievakantie! Het huis is ruim en prachtig ingericht, waardoor het voelde als een tweede thuis. We waren dol op het privézwembad en brachten talloze uren ontspannen door in de tuin. De locatie is fantastisch, op slechts een korte loopafstand van het centrum van Vodnjan, waar we lokale winkels en cafés bezochten. Het nabijgelegen Nationaal Park Brijuni was een hoogtepunt van onze reis – absoluut een bezoek waard! Al met al een geweldige ervaring die ik iedereen die op zoek is naar een rustig toevluchtsoord zou aanraden.
Deze plek voelde als een tweede thuis, de keuken had alles wat we nodig hadden en we hebben samen een aantal heerlijke maaltijden gekookt, de kinderen vonden het zwembad geweldig en de volwassenen genoten ervan om erbij te ontspannen,
Wat een pareltje! De villa is prachtig ingericht en van alle gemakken voorzien. De hot tub was een fijne toevoeging na een dagje verkennen. We hebben genoten van ons verblijf!
We hebben genoten van ons verblijf, maar vonden dat wat meer keukengerei handig zou zijn geweest. De ruimte was echter comfortabel en we hebben een geweldige tijd gehad met het bezoeken van nabijgelegen attracties.
Het huis was prachtig en goed uitgerust. We hebben vooral genoten van de barbecuefaciliteiten en hebben onze avonden doorgebracht met grillen in de tuin. Het was de perfecte setting voor ons familiefeest!
We hebben een fantastische tijd gehad in Villa Cera! Alles was super schoon en comfortabel. De slaapkamers waren ruim genoeg voor ons allemaal en de keukens hadden alles wat we nodig hadden. Het zwembad was perfect om te ontspannen. We zouden hier zo weer verblijven!
De accommodatie was ruim en goed onderhouden, We hielden van de privacy van het zwembad en het barbecuegebied, Het was ook een korte rit naar lokale attracties zoals het Archeologisch Museum van Istrië,
Zeer mooie villa! Schoon en gunstig gelegen in de buurt van de culturele bezienswaardigheden van Vodnjan. We waardeerden de gratis WiFi en parkeergelegenheid. Perfect voor gezinnen die de omgeving willen verkennen!
Wij hebben een geweldig verblijf gehad in het vakantiehuis in Vodnjan! Het privézwembad was een hit bij de kinderen en de ruime indeling van het huis zorgde ervoor dat iedereen zich gemakkelijk kon ontspannen. Bovendien waren onze dagtochten gemakkelijk te maken, omdat het zo dicht bij de Pula Arena lag.
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen. De airconditioning hield ons koel tijdens het warme weer en het privézwembad was een verfrissende afwisseling. Ik zou het zeker aanbevelen voor een familievakantie!
Het vakantiehuis was perfect voor onze vriendengroep. Er was genoeg ruimte om te slapen en een groot buitenterras om te ontspannen. We hebben ook genoten van een bezoek aan de nabijgelegen stranden. Het strand van San Lorenzo was onze favoriet!
Over het algemeen een prettige ervaring, de bedden waren comfortabel en het uitzicht op de tuin vanaf het terras was een heerlijke plek om de dag te beginnen met een kopje koffie, een goede uitvalsbasis om Istrië te verkennen,
Eigenlijk het beste verblijf ooit, vijf slaapkamers en een geweldige buitenruimte, we konden het nabijgelegen Brijuni Nationaal Park verkennen, wat een absolute aanrader was, de perfecte mix van ontspanning en avontuur, ik geef toe dat ik alweer bezig ben met het plannen van de volgende reis
Zeer aan te raden dit vakantiehuis! De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, en de omgeving was vredig maar dicht genoeg bij de actie in Pula, De hot tub was een hoogtepunt voor ons,
We hebben een comfortabel verblijf gehad, hoewel het weer niet ideaal was. De open haard was een leuke toevoeging en we hebben genoten van gezellige avonden. De locatie was handig voor een bezoek aan Pula.
We vonden de buitenruimte met zwembad en tuin geweldig. Het was perfect voor de kinderen om te spelen terwijl wij ontspanden. De villa was van alle gemakken voorzien en was zeer comfortabel. Zeker een plek die we aan anderen zouden aanbevelen.
Ik vond de ruimte geweldig! Villa Cera is superruim en perfect voor een grote groep. Het privézwembad was een hit bij iedereen, vooral op warme dagen.
Fantastische locatie vlakbij het historische centrum van Vodnjan. De accommodatie was erg rustig, wat zorgde voor een rustgevende nachtrust. We hadden voldoende ruimte voor iedereen en de inrichting was charmant. Een uitstekende keuze voor gezinnen of groepen.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in Villa Cera! De ruime indeling was perfect voor onze familiebijeenkomst en het privézwembad was een geweldige manier om te ontspannen na een dagje Vodnjan te hebben verkend. Ik kan het van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een ontspannende vakantie.
Over het algemeen een leuke plek, het buitenterrein is fantastisch met een hot tub en een grill, 's Nachts is het een beetje lawaaierig van de straat, maar niet al te erg, de wifi werkte goed, wat altijd een pluspunt is
Dit vakantiehuis is een echt pareltje! De locatie is perfect, op korte loopafstand van het charmante centrum van Vodnjan. Het interieur is prachtig ingericht en we waren dol op de meerdere keukens en badkamers. Dit maakte ons verblijf zeer comfortabel.
Ons verblijf was geweldig, De villa is prachtig ontworpen en zeer ruim, We hebben vooral genoten van de nabijgelegen eetgelegenheden, vooral Chiavalon voor een heerlijke olijfolieproeverij, Het is een perfecte plek om Zuid-Istrië te verkennen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links