Buqez - Villa 12

Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. De villa in Drage heeft 2 slaapkamer(s) en is geschikt voor families en groepen tot 6 personen. Deze smaakvol gemeubileerde woning is recent gebouwd, De accommoda..

Pakoštane/Drage, Noord Dalmatië, Kroatië

  • 54 m2
  • 6 personen
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis

  • Bij het centrum

  • Niet op een vakantiepark

  • Vaatwasser

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

  • Vriezer

  • Terras

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Carport

Algemeen

Buqez - Villa 12 (HR4312.610.1) is gelegen in Pakoštane/Drage, Noord Dalmatië en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Buqez - Villa 12 een oppervlakte van 54 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.

Omschrijving

Binnen
Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. De villa in Drage heeft 2 slaapkamer(s) en is geschikt voor families en groepen tot 6 personen.
Deze smaakvol gemeubileerde woning is recent gebouwd, De accommodatie heeft een oppervlakte van 54 m² en Uitzicht op zee en de tuin De woning ligt vlakbij het strand.
Uw acommodatie ligt in een rustige omgeving en vlak aan zee.
Tevens heeft u de beschikking over Tuin, Tuinmeubilair, 20 m² terras, Internet (wifi), Haardroger, Zone voor kinderen, Centrale verwarming, Airconditioning, Buitenparkeerplaats in Een gebouw dichtbij, Radio.
De open keuken, met inductie kookplaat, is uitgerust met koelkast, vriezer, vaatwasmachine, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker.

Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 1
- geen jeugdgroepen
- mogelijk aantal contingent: 1
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 1

Top eigenschappen
- terras

Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: koffiezetapparaat
- koelkast/vriezer: diepvrieskast, koelkast
- broodrooster
- vaatwasser

Entertainment
- radio

Voor kinderen
- speeltoestellen

Buitenbereik
- outdoor meubilair

Omgeving
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 2,0 km
- vliegveld: 40,0 km
- kiezelstrand: 50 m

. HR23278888804

Buiten / omgeving
text missing

Afstanden

0 m Lengte skipistes
2 km Centrum

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Voor deze accommodatie zijn nog geen reviews achtergelaten.

Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. De villa in Drage heeft 2 slaapkamer(s) en is geschikt voor families en groepen tot 6 personen. 
Deze smaakvol gemeubileerde woning is recent gebouwd, De accommoda..

Buqez - Villa 12

Pakoštane/Drage, Noord Dalmatië, Kroatië

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal