Sea Lodges Ameland 3 (NL-9161-52) is gelegen in Hollum, Friesland en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Sea Lodges Ameland 3 een oppervlakte van 50 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Stap binnen in de stijlvolle en zonovergoten Sea Lodges Ameland, waar moderne architectuur en het ontspannen kustleven samenkomen. Deze prachtig ontworpen lodges zijn voorzien van hoge ramen, vloerverwarming, een smaakvol interieur en alle comfort van thuis, waaronder een goed uitgeruste keuken, smart-tv, Nespresso-apparaat en een eigen veranda met een loungeset. Of u nu met z'n tweeën, met het gezin of met een groep vrienden reist, er is een lodge die perfect bij uw wensen past – van knusse bedstedes tot slaapkamers met eigen badkamer en toegankelijke indelingen voor gasten met beperkte mobiliteit.
Gelegen op slechts enkele minuten van het strand in het hart van Hollum, biedt deze accommodatie het beste van de Waddeneilanden. Geniet van een rustige wandeling door de duinen of verken het nabijgelegen dorp vol charmante boetiekjes en culturele bezienswaardigheden, zoals de vuurtoren en het Maritiem Museum. Met de zee vlakbij en talloze fiets- en wandelpaden voelt u zich volledig ondergedompeld in de natuur.
Neem uw trouwe viervoeter mee – Sea Lodges Ameland verwelkomt honden! Je hond zal dol zijn op lange wandelingen langs het strand en door schilderachtige paden, zoals het nabijgelegen "Hondenlosloopgebied". Na een dagje spelen kun je jezelf trakteren op lokale favorieten zoals Strandpaviljoen Ballum of Eeterij Tante A'n. Beide zijn hondvriendelijk en perfect voor lokale smaken. Zonsondergangen, zeevruchten en kwispelende staarten - wat wil je nog meer?
Parterre: (woonkamer(TV), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(cups), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), verwarming(vloerverwarming))
veranda, berging, lounge set
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Mooi, kleinschalig park vlak bij het strand. Vriendelijk personeel. Helaas maakte de koelkast in onze accommodatie een storend bromgeluid, dat niet opgelost werd tijdens ons verblijf.
Geweldige accommodatie in een prachtig complex
Op de dag dat we aankwamen was het 35 graden in huis en er was geen airconditioning. We probeerden het koeler te maken door alle ramen en deuren open te zetten, maar kregen het toch koud tot 32 graden, wat de hele nacht een ramp was. Ik raad aan om in een accommodatie met airconditioning te verblijven.
Het park is leuk en de faciliteiten zijn prima. Het eten in de brasserie is ook prima. Alleen de bedden zijn onnoemelijk slap en doorgezakt. Als je in het midden van het matras gaat zitten komen de uiteinden omhoog. Verder is Ameland zeer aan te bevelen. Leuke dorpjes, mooie natuurwandelingen en natuurlijk de vuurtoren, waarop je vanaf het park uitzicht hebt.
Bluetooth Speaker Streaming tv
Clean, Nice house and friendly staff
De twee badkamers in ons huisje waren een groot pluspunt voor ons gezin. Het was ruim, schoon en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. We waren dol op de hangmat op de veranda – perfect om te ontspannen na een dagje strand!
De twee badkamers waren voor ons een doorslaggevende factor. Ik was dol op de ruime woonkamer en het natuurlijke licht door de hoge ramen.
Park -met veel groen en waterpartijen-ligt op fietsafstand van Hollum, strand en zee, bos op loopafstand. Ons huisje had uitzicht op de vuurtoren, maar had weinig privacy van overburen (die er nu niet waren) Huisjes zijn van veredeld golfplaat dat “werkt” en dat hoor je. Lekker dat er terrasoverkapping is. Een meter meer over de lengte van de huisjes zou t meteen n stuk fijner maken, nu zijn de slaapkamers erg krap. Prima ruime douche.
Zeer vriendelijk personeel, geweldige accommodatie. Graag weer!!
Zeer leuk team, geweldige schone omgeving. Mooi huis met alles wat je nodig hebt op vakantie. Bedankt :)
Een zeer mooi ingerichte woning waarin het aan niets ontbreekt in de directe omgeving van de vuurtoren. We vonden het erg leuk en we zouden graag terugkomen.
We hebben genoten van het mooie huisje. Alles prima geregeld.
We genieten hier op Ameland van het leven!!
De ligging van de accommodatie is geweldig. In een paar minuten loopt u op het strand of in het bos. De accommodatie zelf is klein maar de ruimte wordt ideaal gebruikt. De grote raampui zorgt voor lichtinval, als alternatief kunt u heerlijk buiten zitten en genieten van de Noordzeewind.
Prachtige lodge, vlakbij zee. Mooi park is de moeite waard. Topverblijf samen met de hond
Wij hebben een fijn verblijf gehad. Aardige receptie mensen en facilitaire medewerkers. De receptie heeft ook prima geholpen aan el. fietsen aangezien er op dat moment.niet genoeg beschikbaar waren. Het park lag er piekfijn bij. Top!
Het team en ons huis waren naar volle tevredenheid
Vakantie huis boven verwachting mooi en schoon. Gastvrij ontvangst. En goed georganiseerd. Daarbij super paas weer.
Prettig vakantiepark. Dichtbij strand, standtent. Fijn onderkomen. Netjes en schoon. Van alle gemakken voorzien.
Het vakantiepark ligt mooi gelegen vlakbij de vuurtoren. Je loopt gemakkelijk de duinen in en bent binnen een minuut of tien op het strand! Het personeel op het vakantiepark was zeer vriendelijk. Ons verblijf was half januari; een periode waarop het ontzettend rustig is op het park en op het hele eiland. Wat wel opviel was dat op een zonnige dag bij terugkomst het huisje loeiheet was (29 graden volgens de thermostaat, zonder dat wij de verwarming aan hadden gezet). Ik weet niet of het in de zomer ook zo gemakkelijk warm wordt want dan lijkt het verblijf mij onaangenaam. Voor in de winter zou ik het verblijf in ieder geval aanraden!
Fijn huis Lekker warm Goed bed Rustig
Fijn verblijf, netjes en schoon, prettige inrichting. Alles wat je nodig hebt is aanwezig, opgemaakte bedden bij aankomst, dik in orde!
Het park was mooi , en de huisjes waren heel mooi en gezellig ingericht!! Ameland is een prachtig eiland!! We komen nog wel een keer terug!!
Uitermate rustig en aangenaam vakantiepark op een schitterend eiland. Prima voorzieningen en met oog voor ons milieu.
Mooi huisje , goed ingericht van alle gemakken voorzien. Leuk programma voor de kinderen
Goed gelegen, rustig vakantiecomplex, modern ingericht en schoon.
Het was erg leuk en de accommodatie was ook perfect in orde. We zouden terugkomen
Ik heb vrij lange benen en ben 1.86 meter lang. Ik kon niet op een normale manier gebruik maken van het toilet. Als ik op het toilet ging zitten kwamen mijn knieën zo tegen de wand voor het toilet aan dat dit niet mogelijk was. Ik moest derhalve dwars op het toilet zitten. Niet echt prettig.
Keurig ingericht, schoon en alles volledig.slaapkamers iets te smal en ventilatie in kamer matig! We missen ventilatieroosters of een loszetraampje in de huiskamer! Badkamer prima, ruimte bij de wc smal voor lange mensen!
Slaapkamers klein maar te doen Gelukkig wel een huisje zonder inkijk.
Prima huisje, alleen slaapkamers en badkamer erg krap. Wel goed uitgerust (kookgerei e.d.) Redelijk dicht bij strand (1 km)
Schone omgeving, prachtig eiland. Het appartement is ok, maar de slaapkamers zijn wat klein en de bedden ook, wat onbegrijpelijk is als je de enorme Nederlanders ziet. Vervelend was dat het magnetische kaartslot bij ons thuis niet meer beschikbaar was (ze krijgen al twee maanden zogenaamd geen klusjesman). Toch kregen we in eerste instantie magneetkaarten. Voor het eenvoudige cilinderslot was er maar één sleutel op aanvraag, waardoor aparte werkzaamheden niet mogelijk waren.
Heerlijk verblijf op mooi park in mooie omgeving. Strand is af te lopen.
Niet boeken dat is het advies
prachtig mooi huisje, schoon en mooie omgeving!!
Heel fijn huisje, mooie plek, vlakbij de duinen en het strand.
Heel mooi huisje, alles netjes verzorgd. Mooie locaty
Weekje Ameland, fantastische natuur met name voor wandelaars en fotografen een walhalla. Huisje op Qurio park is prima, zien er leuk uit en mooi aangelegd park.
Het was een heel net huisje waar we 3 dagen in verbleven. Met mooi uitzicht op de vuurtoren.
Een week hier verbleven, de bungalow was nog vrij nieuw en van alle gemakken voorzien. Prima douche en goede bedden, op loopafstand van Hollum en strand en duinen. Slaapkamers waren wel aan de kleine kant en doordat er latten voor de ramen zitten ook nog eens erg donker.. Woongedeelte ruim en gezellig ingericht. De temperatuur liep in de zon wel erg op en dat terwijl het nu buiten erg koud was, dus waarschijnlijk is het in de zomer wel erg heet onder de platte daken. Wij hebben nu zelfs de deur open moeten zetten om het wat koeler binnen te krijgen. Personeel erg vriendelijk en ook de afhaalservice van het restaurant is prima. We hadden 1 avond dat de wifi niet werkte en daardoor ook geen televisie en radio, het telefoonnummer wat 24/7 bereikbaar zou moeten zijn, was dat toen helaas ook niet.... Maar verder zijn wij erg tevreden over ons verblijf!
Een week verbleven in een mooie bungalow, vlakbij de duinen en strand, Het huisje was van alle gemakken voorzien, heerlijke douche en prima bedden, De keuken heeft alles erop en eraan, Wel jammer dat de toch al kleine slaapkamers ook nog eens erg donker waren doordat er latten voor de ramen zitten,,,, Toen de zon de hele dag scheen werd het wel erg warm binnen, we moesten de deur openzetten voor frisse lucht en dat bij min 5 graden buiten, Weet niet hoe dat in de zomer uitpakt,,, Verder genoten van de mooie natuur en de rust op het prachtige eiland, Alles is op loop of fietsafstand, In de zomer heb je wrs minder privacy wanneer alle huisjes bezet zijn, je kijkt zo bij de overburen op het terras, Wij hadden verder ÃÃn hele avond geen wifi en daardoor ook geen televisie/radio,,,, Het nummer van het park wat 24/7 bereikbaar zou moeten zijn, was toen helaas ook niet bereikbaar, Restaurant was prima en beschikbaar voor afhalen, Vriendelijk personeel op het gehele park,
Fijn verblijf op een prachtige lokatie op Ameland, Huisje had alle benodigdheden, Hey werd wel erg warm overdag, Vraag me af hoe dat in de zomer zal zijn,
Prachtige schone accommodatie, van alle gemakken voorzien, in een mooi aangelegd parkje, Plezierige receptie, We hebben genoten
Mooie luxe vakantiewoning, 2 slaapkamers en 2 badkamers, Het huis is niets op aan te merken qua inrichting, Omdat de huisjes tegenover elkaar liggen zou er wat bebossing kunnen worden aangelegd ivm de privacy, Wellicht is er met raambekledingaan de onderkant van de grote ramen ook iets te verbeteren,
Geweldig park met veel leuke activiteiten voor de kinderen. Huisje is niet groot maar alles is er en super efficiënt en luxe ingericht. De ligging van het park is fantastisch: vlakbij de duinen, het strand en het dorp.
Prachtig aangelegd park. Hertje en konijntjes voor je raam. Vriendelijk personeel en heerlijk gegeten in de brasserie.
Heel mooi huis in een rustige nederzetting. Alleen de uitrusting van serviesgoed en bestek kan worden bijgewerkt.
netjes en schoon. helaas wel wat enig opbergplaat voor kleding. omgeveing was goed en rustig
Mooi modern en schoon huisje en mooi onderhouden park. Personeel is aardig. Het afhaal eten viel tegen wat prijs kwaliteit verhouding en algemene verwachting betreft. De broodjes in de winkel waren soms snel op.
Hartelijke ontvangst, mooie accommodatie en een prachtige omgeving; echt strandgevoel!
Bij aankomst vriendelijk ontvangen bij de receptie
Prachtig lichte accommodatie en leuk duingebied, strand dichtbij. De 2 badkamers met z’n 4-en is top!
We werden begroet door zeer vriendelijk bedienend personeel.Het huis was erg nieuw, schoon en modern en comfortabel ingericht. De omgeving in de directe omgeving van de vuurtoren was heel bijzonder. Het strand en het stadscentrum zijn gemakkelijk te bereiken per fiets of te voet.
Ameland is voor ons een prima bestemming, we genoten van rust, luxe en gezelligheid. De Amelanders zijn zeer vriendelijk...
Mooi stukje eiland, dorp en zee binnen handbereik.
De bedden vielen tegen dus niet goed geslapen.
Leuke lodges, wel vrij klein. Fijn dat elke slaapkamer een eigen badkamer heeft. Fijne douches. Leuke plek op Ameland bij strand, vuurtoren, strandtent Sunset en niet ver van het vliegveld af waar je een parachutesprong kunt doen en dat is echt super! Skydive Ameland.
Perfect verblijf. Echt een aanrader.
Prima ontvangst. Erg attent. Fijn dat er fietsen te huur waren. Huisje prima mooi alles nieuw en schoon!
Het is een mooi park. Huisje is mooi en modern ingericht en van alle gemakken voorzien. De ruimte om het huisje is ruim.
Fijne en mooie accommodatie, gastvrij personeel.
De sea lodge is fantastisch. Alles is schoon en netjes. De sfeer in de lodge en buiten op de veranda was heerlijk. We kijken uit op (wel wat kunstmatige) duintjes en de vuurtoren. De lodges staan in een halve cirkel en door de duintjes heb je best veel privacy voor een vakantiepark. De service was ook uitstekend. Gastvriendelijk en zeer behulpzaam. Het enige nadeel, ik vond het matras wat te hard, maar dat is persoonlijk.
Keurige ontvangst door zeer vriendelijk personeel. Accommodatie precies zoals verwacht, ruim, schoon en van alle gemakken voorzien. We hadden de pech dat we er verbleven in de warmste week van het jaar, dik boven de 30 graden, waarbij de temperatuurregeling in de accommodatie te wensen overliet, niet koel te krijgen. Verder alles dik in orde.
Personeel gedraagt zich vriendelijk, taalkundig, maar niet goed geplaatst. Er werd geadverteerd met 900m naar het strand, dit is luchtvaartmaatschappij! We waren met twee kinderen met de fiets van de voordeur naar de zee ongeveer 15 minuten onderweg.
Alles was prima op de prijzen in de winkel na.
De accommodatie was geweldig. Nieuw park. Heel leuk eiland. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel.
Goed ontvangst. Alles duidelijk en zeer netjes. Huisje was zeer compleet.
De accommodatie ziet er modern en verzorgd uit, van alle gemakken voorzien. De omgeving is zoals omschreven, in de duinen nabij het strand. De natuur komt daadwerkelijk in de voortuin tot leven. Alle medewerkers waren buitengewoon vriendelijk en behulpzaam, wij voelden ons erg welkom.
Anticiperen op het huis was erg leuk, zoals te zien op de conceptfoto's. MAAR het is helemaal niet in een echt duinlandschap, er zijn nog steeds 120 (!!!) meer huizen. Het is een vakantiepark. Dit is volgens ons niet herkenbaar.
Accommodatie kon niet beter, prachtig gelegen onder/bij de vuurtoren, gloednieuwe lodges, zeer smaakvol ingericht. Vriendelijk personeel. Aanrader!
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links