• 90 m2
  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis

  • Niet op een vakantiepark

  • Vrijstaand

  • Bij een golfbaan

  • Aan het water

  • Wifi

  • TV

  • Wasmachine

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Terras

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Laptopvriendelijk

Algemeen

Vakantiehuis Wadden Geluk (NL-9136-04) is gelegen in Paesens, Friesland en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Vakantiehuis Wadden Geluk een oppervlakte van 90 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Nederland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Prachtig, geheel gerestaureerde en luxe woning in Paesens zit aan de waddenzee en is voorzien van een tuin en 2 slaapkamers voor 4 personen. De overkapping is een prettige verlenging van de woonkeuken. Het is een uitstekende keuze voor gezinsvakanties die kunnen genieten van de wijdse uitzichten, de natuur en van de waddenzee.

De zeedijk grenst aan de voortuin en dit maakt de ligging van het huis uniek! De dorpjes Paesens-Moddergat liggen pal aan het UNESCO-werelderfgoed De Waddenzee. Achter de Waddenzeedijk kun je prachtig wandelen en het Wadloopcentrum is om de hoek.

Begin 2021 is dit huis volledig verbouwd en van alle moderne gemakken voorzien. Tijdens de verbouw zijn de karakteristieke elementen van het huis bewaard gebleven en er is aan de buitenkant niets veranderd. De sfeer en de nostalgie van toen, in combinatie met de gemakken en het comfort van nu. Om de hoek is het verzamelpunt van het wadlopen en ook de fietsenverhuur is om de hoek.

In verband met bedlinnen, graag het aantal gasten duidelijk vermelden bij de boeking. Personen boven de 13 jaar betalen € 1,50 toeristenbelasting p.p.p.n.. De woning is ook in combinatie te huur met het naastgelegen 6-peroonshuisje via huiscode NL-9136-05.

Er is glasvezel aanwezig.

Indeling

Parterre: (hal, woonkamer(TV, zithoek), keuken(kookplaat(inductie), waterkoker, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), badkamer(douche, wastafel, wastafel, toilet), toilet(toilet))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed))

wasmachine, tuindeuren, terras, tuin, tuinmeubilair, gezelschapsspellen, horren

Afstanden

0 m Lengte skipistes
10 m Centrum
50 m Fietsverhuur
120 m Watersport
4 km Levensmiddelen
6.5 km Restaurant
7 km Golfbaan
45 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

juli 2024

Geweldig fijn huisje waar je echt tot rust komt. Zeer vriendelijk en fijn ontvangen door de eigenaars. Hele mooie ligging . Vanuit het huisje ben je zo bij de waddezee. Echt een heerlijke beleving

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

x beoordelingen1 beoordeling

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal