• 70 m2
  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis

  • Op een vakantiepark

  • Niet vrijstaand

  • Wifi

  • TV

  • Ligbad

  • Vaatwasser

  • Koffiezetapparaat

  • Combimagnetron

  • Terras

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Laptopvriendelijk

Algemeen

Vakantiehuis Resort Maastricht 5 (NL-6216-06) is gelegen in Maastricht, Limburg en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Vakantiehuis Resort Maastricht 5 een oppervlakte van 70 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.

Omschrijving

Ontdek de perfecte mix van natuur, comfort en luxe op Maastricht Resort. Deze prachtig ontworpen villa's, gebouwd in 2016 en zorgvuldig verspreid over uitgestrekte groene percelen, bieden op maat gemaakte opties voor 4 tot 12 gasten. Of u nu de voorkeur geeft aan de gezellige warmte van een houtkachel in een villa voor 4 personen of de heerlijke ontspanning van een privésauna en bubbelbad in de retraite voor 12 personen, er is een villa voor iedereen. Stijlvolle interieurs, grote leefruimtes, boxspringbedden en volledig uitgeruste keukens zorgen voor een zorgeloos verblijf.

Dit resort ligt net buiten het bruisende Maastricht en biedt een oase van rust met het gemak van de stadsattracties in de buurt. En ja, huisdieren zijn welkom! U en uw trouwe viervoeters kunnen de schilderachtige wandelpaden van Dousberg verkennen, genieten van wandelingen langs de Maas of een dagje doorbrengen in Stadspark Maastricht, een hondvriendelijk park waar uw huisdier los mag lopen. Sommige cafés in de buurt, zoals Coffeelovers, verwelkomen honden zelfs met een bakje water en een koekje!

Geniet van de lokale Limburgse keuken bij nabijgelegen pareltjes zoals 't Kläöske of geniet van wijn en culinaire hoogstandjes bij Château Neercanne, op slechts een klein eindje rijden. De Belgische grens ligt op slechts enkele minuten afstand – perfect voor dagtrips naar charmante stadjes zoals Tongeren. Na een dagje verkennen kunt u terugkeren naar uw privéterras, een glas wijn inschenken en ontspannen met uw huisdier aan uw zijde. Welkom in een oase waar comfort, cultuur en gezelschap samenkomen.

Indeling

Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(digital), kachel(hout)), open keuken(fornuis(gas), koffiezetapparaat(cups), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), berging)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(ligbad, douche, 2x wastafel, toilet), overloop)

terras, tuin, tuinmeubilair, parking

Afstanden

0 m Lengte skipistes

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

februari 2025

Fantastisch verblijf gehad! De villa was uitzonderlijk schoon en goed onderhouden. De bedden waren comfortabel en we vonden de sauna geweldig. Perfect om te ontspannen na een dagje sightseeing.

december 2024

De villa was ruim en modern, met een prachtige tuin waar de kinderen heerlijk in konden spelen. Het was rustig gelegen en toch maar een korte rit naar Maastricht. We voelden ons hier echt thuis!

december 2024

Het inchecken verliep soepel en de gastheer was erg vriendelijk. De villa zelf was ruim en smaakvol ingericht. We hebben een fantastische tijd gehad en zouden het iedereen aanraden die op zoek is naar een uitje in de buurt van Maastricht.

december 2021

Een mooi schoon huis en van alle gemakken voorzien! Je komt zelden een goed schoon huis tegen, maar het is erg bepalend voor je vakantiegevoel. Huis gelegen op een modern en sfeervol park, mooie ligging ten opzichte van Maastricht en alle faciliteiten in buurt. Ideaal voor deze lockdown dagen/weken. Openhaard om het extra knus te maken.

mei 2019

Mooi huisje en tuin, rustig gelegen, foodcourt en proeflokaal, zwembad met apart badje voor peuters.

november 2018

Het enige nadeel was voor honden eigenaren, niet echt een makkelijke route in de buurt. of plek om de honden ontlasting op te ruimen. Verder nette accommodatie en vriendelijk personeel

augustus 2018

Goed verzorgd vakantiehuis.

juli 2018

Bij aankomst bleek dat wij nog 111,00 euro moesten betalen terwijl op 2 oktober 2017 ons medegedeeld was dat wij bij aankomst niets meer hoefden te betalen

februari 2018

Park was erg netjes. Was nog wat in aanbouw maar wat er stond was mooi en netjes. Personeel is erg vriendelijk .

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

x beoordelingen1 beoordeling

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal