Villa Buitenhof De Leistert 10 (NL-6088-13) is gelegen in Roggel, Limburg en geschikt voor maximaal 9 personen. Verder heeft Villa Buitenhof De Leistert 10 een oppervlakte van 124 m² en telt het 4 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals een omheinde tuin, zwembad, WiFi, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit villa alles voor een fijne vakantie in Nederland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Ontdek dit vijfsterren vakantiepark in hartje Midden-Limburg, een ideale bestemming voor gezinnen het hele jaar door. Met een breed scala aan binnen- en buitenactiviteiten, waarvan vele gratis en onbeperkt, is dit de perfecte setting voor een zorgeloze familievakantie.
Deze luxe 9-persoons vakantieboerderij, gebouwd in typisch Limburgse stijl, is een echte blikvanger. Gelegen op een royaal perceel met een grote tuin, combineert het charme, comfort en wellness. De ruime indeling van 150 m² omvat vier slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen. Beneden vindt u een tweepersoonsslaapkamer met aparte matrassen en een andere met twee eenpersoonsbedden. Boven vindt u een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed, plus een extra kamer met twee eenpersoonsbedden. Twee stijlvolle badkamers zijn voorzien van een inloopdouche en een hottub.
Het is speciaal ontworpen voor gezinnen en beschikt over vloerverwarming, een flatscreen-tv, een vaatwasser, een ruim terras, een overdekte patio en zelfs een ingebouwde sauna. De kindvriendelijke extra's – een omheinde tuin, een traphekje, afgeschermde stopcontacten, een kinderbedje, een kinderstoel en een bolderkar – maken het perfect voor kleine avonturiers.
Geniet van volledige toegang tot de parkvoorzieningen, waaronder een subtropisch zwembad, glijbanen, een bubbelbad, adventure golf, hyperbowlen en een volledig programma met familie-activiteiten. Dineer in een van de verschillende restaurants op het terrein, van Italiaans eten bij Via Verde tot indoorplezier bij La Selva, of grill uw eigen eten bij Grillo.
Ontdek nabijgelegen pareltjes zoals het Designer Outlet in Roermond, het witte dorp Thorn, Nationaal Park De Groote Peel en Attractiepark Toverland: alles binnen handbereik.
Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV), open keuken(combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, TV), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, TV), badkamer(douche, wastafel, toilet))
Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, TV), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(bad met douche, bubbelbad, 2x wastafel, toilet), overloop(sauna))
berging(wasdroger, wasmachine), verwarming(CV, vloerverwarming), terras(overdekt), tuin(omheind), tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten), zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt), kinderbed, kinderstoel, kinderbox, traphekje
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Prima huis mooie rustige ligging. Slechte bedden en kussens. Voor in de tuin zouden ligbedjes het gevoel van luxe vergroten. 4 keer WiFi voor een 9 persoons huisje is weinig.
Geweldige villa! Super schoon en comfortabel, De sauna is een leuke toevoeging na een lange dag, Perfect voor een gezinsuitje
Groot vakantiepark, maar goed georganiseerd. Degelijk uitgeruste woningen. Heel kindvriendelijk. Speeltuin en tropisch zwembad inbegrepen in de prijs.
Aankomst goed. De accommodatie was goed. Misschien één tip. Hordeuren en horren voor de ramen, er zaten ontzettend veel vliegen. De omgeving was mooi
De volledige vakantie was verpest vanwege het vakantiepark met het Noro-virus in zijn zwemmeer. Al mijn kinderen waren ziek en de weken vakantie was verpest. De Nederlandse waterschappen waren erbij betrokken en het vakantiepark gaf een waarschuwing voor het Noro-virus en het meer werd vervolgens voor de rest van onze vakantie gesloten.
Net terug van een gezinsvakantie in deze villa, Het was schoon en goed uitgerust, maar het beste deel was het buitenterras, We hebben elke avond buiten doorgebracht, omringd door de natuur, Bovendien was het dichtbij enkele leuke eetgelegenheden
Geweldige locatie om Limburg te verkennen, De nabijgelegen Sint Petrusmolen was charmant, en de villa zelf was goed uitgerust en schoon
Alles zeer goed geregeld op dit park. Huisje zeer luxe en mooie afwerking. Uitstekend geschikt voor gezinnen met kinderen.
Gezellig weekend gehad met onze kinderen en kleinkind op een mooi en ruim opgezet park.
Ter viering van de gesameljke verjaardag trakteerden oma & opa de kinderen en kleinkinderen een prima verblijf gedurende 4 dagen op uw mooie complex. Het geluk was ook met ons, want we hebben het mooiste weer van dit jaar, op de dag af, gehad. Alles klopte, m.u.v. ons etentje in uw restaurant. Helaas heel slecht op alle fronten. Er scheen een calamiteit te zijn gebeurt, volgens het personeel. Daar stonden wij buiten. Alles prima behalve dit laatst.
Gezellig weekend met kinderen en klerinkinderen. Gaan we een traditie van maken.
Kort weekend kinderen hebben heerlijk kunnen zwemmen omgeving met leuke plaatsen om langs te gaan.
Prima weekend gehad, fietsen gehuurd die ook prima waren. accomodatie perfect.
We hebben een geweldige week hier doorgebracht met onze grootouders, De indeling van de villa maakte het gemakkelijk voor iedereen om zijn eigen ruimte te hebben, De sauna was een hoogtepunt voor ons allemaal, en de rustige omgeving zorgde voor een ontspannen verblijf, Zou zeker terugkomen!
Dit villapark is nog geen jaar open, maar nu al een topper, we komen hier zeker terug. Prachtige luxe villa, mooi park, veel faciliteiten en een mooie omgeving. Echt een aanrader.
Mooie huizen. comfortasbel ingericht
Prima huis gehad op nr. 189. Ruim met heel goed sanitair en een prima keuken. Ook de tuin was uitstekend, hoewel we daar i.v.m. het tijdstip en weer niet zoveel gebruik van hebben kunnen maken. De tafels en stoelen buiten waren niet schoongemaakt. Nu konden we die niet gebruiken maar toch......
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links