Vakantiehuis Parc de Kievit 9 (NL-5111-24) is gelegen in Baarle-Nassau, Noord-Brabant en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Vakantiehuis Parc de Kievit 9 een oppervlakte van 90 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Nederland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit prachtige vakantiehuis dankt zijn charmante uitstraling aan de combinatie van prachtige materialen zoals hout, steen, glas en een rieten dak. Door de praktische indeling van dit huis kon de hoogte in de woonkamer behouden blijven. Dit wordt nog eens benadrukt door de vrijwel volledig glazen pui.
Uiteraard is bij het ontwerp van deze accommodatie rekening gehouden met de hedendaagse maatstaven. Zo beschikt u over een smart-tv, gratis wifi en een volledig uitgeruste keuken met een Dolce Gusto koffiezetapparaat. Extra comfort ervaart u in de slaapkamer op de eerste verdieping, compleet met en-suite badkamer.
De keurig aangelegde tuin is voorzien van comfortabel tuinmeubilair met een prachtig uitzicht op de charmante vijver. U vindt er alles wat u nodig heeft om u direct thuis te voelen.
Geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 15.00 uur. Op zaterdag en zondag is de receptie geopend van 10.00 tot 14.00 uur.
Bedrijven die het park voor en/of na de openingstijden van de receptie willen betreden, dienen rechtstreeks contact op te nemen met de bewoner.
Let op: Er heerst wederom grote droogte, waardoor de kans op bosbranden zeer groot is. Daarom is barbecueën op open kolen/briketten, vuurkorven e.d. verboden.
Parterre: (woonkamer(TV(smart TV)), open keuken(kookplaat(inductie), waterkoker, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(ligbad, douche, toilet), berging(wasdroger, wasmachine))
Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet))
verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmbaar)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
In de beschrijving stond dat er een dulce gusto in het huisje zou zijn, was uiteindelijk een Senseo die kapot was ( konden 1 bakje koffie per keer zetten, knop 2 kopjes deed het niet). Ook was de schuifdeur van de badkamer moeilijk open en dicht te maken. Voor derest hebben we het goed gehad.
Mooi, schoon en goed onderhouden. We hebben geen problemen gehad tijdens ons verblijf en hebben de gratis wifi gewaardeerd. De locatie is handig voor het bezoeken van nabijgelegen attracties.
Wij hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis! De tuin was prachtig en we vonden het heerlijk om te ontspannen bij de vijver. De kinderen genoten van het zwembad en het was een perfecte uitvalsbasis voor onze uitstapjes naar De Efteling en Bobbejaanland.
We hebben een heerlijke tijd gehad in het vakantiehuis. Het was prachtig ingericht en leek gastvrij. Het nabijgelegen restaurant, Brasserie Parc de Kievit, serveerde uitstekende maaltijden.
Ideaal voor een gezinsuitje! We hadden genoeg ruimte met drie slaapkamers en vonden het gebied rustig en ontspannend, Het was ook een korte rit naar enkele geweldige eetgelegenheden,
Het huis was ruim en zeer schoon, met alles wat we nodig hadden voor ons comfort, De keuken was goed uitgerust, en we waardeerden het om een vaatwasser te hebben, Een geweldige plek voor gezinnen!
Het buitenzwembad vonden wij geweldig! Het was verfrissend na een dag fietsen in de omgeving, de wereldkampioen was vriendelijk en zorgde ervoor dat we ons thuis voelden,
Onze familie genoot van ons verblijf, Het zwembad was een hit bij de kinderen, en we waardeerden de ruime woonkamer, Zou zeker overwegen terug te komen!
Wat een heerlijk toevluchtsoord! De sfeer was vredig en de ligging vlakbij Baarle-Nassau maakte het makkelijk om de omgeving te verkennen. De tennisbaan was een leuke bonus voor wat lichte oefeningen.
Ik raad deze plek ten zeerste aan! De gastheren waren attent en de hele ervaring voelde gastvrij. De locatie was rustig, maar toch dichtbij genoeg bij attracties zoals Het Speeltuintje,
Het vakantiehuis had een rustieke charme die we echt leuk vonden, De combinatie van hout en steen gaf het een warme uitstraling, Perfect voor onze natuurwandelingen in de buurt,
Een geweldige vondst! Het huis had een prachtig ontwerp, vooral de glazen voorgevel liet veel licht binnen. Voor ons was de slaapkamer met eigen badkamer een echt hoogtepunt.
Over het geheel genomen een solide keuze. De accommodatie was comfortabel en bood een prachtig uitzicht op de tuin. We hebben vooral genoten van onze ochtenden op het terras met een kopje koffie uit de Dolce Gusto-machine.
Alles was precies zoals beschreven! Schoon, comfortabel en met alle noodzakelijke voorzieningen, Het nabijgelegen T Rustpuntje was een leuk klein stopje voor koffie,
De locatie was perfect voor ons, Zeer dicht bij Breda voor dagtochten, maar toch gelegen in een rustige omgeving, De buitenruimte was geweldig voor BBQ's in de avond,
Al met al een zeer aangenaam verblijf! Het huis was goed uitgerust en de tuin was een heerlijke plek om te ontspannen, de kinderen vonden de nabijgelegen speeltuinen geweldig,
Het huisje was erg ruim, schoon en mooi ingericht. We hebben niets gemist en we hebben echt genoten van ons verblijf.
Mooi huisje. Met veel luxe
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links