"Havenlodge", huis 3-kamers 26 m2. Comfortabel ingericht: woon-/eetkamer met eettafel en Flatscreen TV. Uitgang naar het terras. 1 2-pers. kamer met 2 bedden. Uitgang naar het terras. 1 2-pers. kamer ..
Uitgeest, Noord-Holland, Nederland
Vakantiehuis De Meerparel (NL1911.130.1) is gelegen in Uitgeest, Noord-Holland en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Vakantiehuis De Meerparel een oppervlakte van 26 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Binnen
"Havenlodge", huis 3-kamers 26 m2. Comfortabel ingericht: woon-/eetkamer met eettafel en Flatscreen TV. Uitgang naar het terras. 1 2-pers. kamer met 2 bedden. Uitgang naar het terras. 1 2-pers. kamer met 1 x 2 stapelbedden. Kleine, open keuken (4 inductiekookplaten, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Vloerverwarming. Terras. Terrasmeubelen. Panoramazicht op het meer. Ter beschikking: Internet (WiFi, gratis). Rookvrij huis. Maximaal 2 huisdieren/honden toegestaan. Rookmelders. Deze accommodatie is een woonark en heeft het Green Key certificaat.
Buiten / omgeving
Uitgeest 32 km van Amsterdam: Comfortabel vakantiepark "De Meerparel". Buiten de plaats, 1.2 km van het centrum van Uitgeest, 6 km van zee, direct aan het meer, 6 km van het strand. Voor medegebruik: tafeltennis, kinderspeelplaats. In het complex: receptie, restaurant, wasserette (extra), fietsen beschikbaar (extra). Beschikbaar: kano, boot (extra). Centrale parkeerplaatsen. Oplaadstation. Supermarkt 1.5 km, restaurant 200 m, bar, café 750 m, bushalte "Molenweg" 1.4 km, treinstation "Uitgeest" 4 km, zandstrand 6 km, meer (zwemmen) "Zwaansmeer" 1.2 km. Attracties in de buurt: IJmuider Zee- en Havenmuseum 18 km, Het Hollands Kaasmuseum Alkmaar 15 km, De Dorregeester Molen 4 km, Bazaar Beverwijk 8 km. Bekende meren kunnen gemakkelijk worden bereikt: Uitgeestermeer 1 km. Auto noodzakelijk. Baby uitrusting op aanvraag (extra). Privé aanlegsteiger voor een boot (extra) op aanvraag. Autobaan in de buurt. Vliegveld in de buurt 35 km van het huis. De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. Vergelijkbare accommodaties kunnen worden geboekt. De woningen kunnen onderling van inrichting verschillen. Wanneer u voor een week of langer een woning boekt op dit park ontvangt u een voucher ter waarde van 50 Euro, besteedbaar bij de fiets- en bootverhuur (enkel tussen 1 juni en 1 september). De kosten van een babybedje zijn inclusief de bedlinnen. Bij een verblijf langer dan 2 weken worden extra schoonmaakkosten in rekening gebracht (115 Euro p/week), deze dient u ter plaatse te voldoen. Preferentiekosten € 35,- Naast de kosten voor het huisdier is er 35 Euro extra schoonmaakkosten van toepassing wanneer u een huisdier meebrengt.
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Wij zijn een week in ‘de Amstel’ geweest, hebben genoten van het uitzicht. De accomodatie was schoon, de bedden waren een beetje smal maar wel fijn en met goede dekbedden. Keuken ingericht op ‘uit eten’. Er is wat geluid van de snelweg (valt vooral ‘s nachts op) en afhankelijk van de windrichting hoog overkomende vliegtuigen, vonden wij niet storend. Het was heel leuk om in de verte de zeillessen te zien en de boten die passeren op het meer. Zwemmen direct vanaf de steiger. Ook bootverhuur.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links