Villa Buitenhof Domburg 10 (NL-4357-24) is gelegen in Domburg, Zeeland en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Villa Buitenhof Domburg 10 een oppervlakte van 91 m² en telt het 3 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Deze luxe vrijstaande villa's bieden een scala aan accommodaties, van standaard villa's tot rietgedekte landhuizen, geschikt voor 6 tot 16 gasten. Elke villa is comfortabel ingericht en beschikt over meerdere slaapkamers met eenpersoons boxspringbedden, verdeeld over twee of twee bedden. Sommige villa's beschikken over kindvriendelijke voorzieningen, zoals een aparte kinderkamer met een kinderbedje, badje en verschoontafel. Sommige accommodaties bieden extra luxe, zoals een hottub, privésauna, wasmachine en droger. Een omheinde tuin biedt een veilige buitenruimte. Deze accommodatie is niet huisdiervriendelijk, wat een rustig verblijf voor gezinnen en groepen garandeert.
De villa's liggen in de bruisende badplaats Domburg, dicht bij het prachtige Noordzeestrand, perfect om te zwemmen en te wandelen langs de kust. Gasten kunnen gezellige cafés, verse markten en boetiekjes verkennen. Golfliefhebbers kunnen genieten van de nabijgelegen Domburgsche Golf Club, terwijl natuurliefhebbers het natuurgebied de Manteling kunnen bezoeken. De rijke geschiedenis en uitstekende visrestaurants van de stad maken het een perfecte bestemming voor ontspanning en ontdekkingstochten.
Elke villa beschikt over een ruime tuin met een gemeubileerd terras, ideaal om buiten te eten. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van moderne apparatuur voor het eenvoudig bereiden van maaltijden. Meerdere badkamers zorgen voor gemak, en sommige villa's beschikken over een hottub of sauna. Er is parkeergelegenheid op het terrein en gasten kunnen kiezen uit verschillende villatypes, afgestemd op hun groepsgrootte en wensen.
"Vanwege een brand in het wellnesscentrum van Roompot Hof Domburg zijn het zwembad, de bowlingbaan en de wellnessfaciliteiten (De Parel) momenteel gesloten."
Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(kabel)), open keuken(koffiezetapparaat(filtermaling)))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(ligbad, douche, wastafel), overloop(toilet))
berging, terras, tuin, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Al met al een fijn verblijf! De villa had een charmante sfeer en was goed gelegen. De service was vriendelijk en we voelden ons er thuis tijdens ons verblijf. We komen waarschijnlijk nog een keer terug voor een vakantie!
Over het algemeen een prettig verblijf! De villa had een charmante sfeer en was goed gelegen, De service was vriendelijk, en we voelden ons als thuis tijdens ons bezoek, We komen waarschijnlijk terug voor een andere vakantie!
Een ontspannende plek! Schoon en comfortabel, ik heb echt genoten van het terras voor mijn ochtendkoffie. Perfecte afstand van het strand. Gewoon een geweldige plek om te ontspannen en nieuwe energie op te doen.
Ontspannende plek! Schoon en comfortabel, ik vond het echt leuk om op het terras te zitten voor de ochtendkoffie, Perfecte afstand van het strand, Gewoon een geweldige plek om te ontspannen en op te laden,
Deze villa overtrof onze verwachtingen! Het was prachtig ingericht en zeer comfortabel, We genoten van de korte wandeling naar het strand en de nabijgelegen speeltuinen voor de kinderen, Sterk aanbevolen voor gezinsvakanties!
Net huisje alles aanwezig en superschoon park
De villa was mooi, maar we verwachtten iets meer van de voorzieningen, Dat gezegd hebbende, de locatie was uitstekend - dicht bij stranden en geweldige restaurants, Het voldeed aan onze verwachtingen voor onze reis
Prima huisje maar mis toch paar dingen: lamp buiten in de tuin, savonds pikdonker... Grotere parasol (het strand parasolletje slaat nergens op), locatie niet echt bijzonder , park is meer een wijk.
Mooie plek voor een gezinsvakantie, Rustige locatie, niet te ver van Domburg Beach, Het buitenzwembad is een goede plus, maar het was gesloten tijdens ons bezoek, wat jammer was, Over het algemeen een schone en goed onderhouden plek, en de kinderen hebben genoten van de speeltuinen in de buurt, Perfect om blijvende herinneringen te creëren!
goede mooie vakantie
Accommodatie ruimtelijk ok, weinig geluidsisolatie, buren luid (01.00 uur), onredelijk. Voor kinderen te ver weg van de kinderclub enz. Speeltuin te weinig uitgerust, geldt ook voor de kinderclub, alleen niet geschikt voor kinderen tussen 8-12 jaar. Toegang tot het strand door de golfclub veel te ver van het wooncomplex te blokkeren. van meer dan 2.000, - € per week voor residentieel gebruik, is de recreatieve omgeving volledig ontoereikend. Als het weer slecht is, is het horror voor ouders omdat de kinderen in het condominium geen kans hebben op recreatieve activiteiten. We zijn meer dan teleurgesteld over deze vakantie aanbieding, godzijdank was het mooi weer en konden we dagelijks met de auto naar het strand rijden (parkeertarief 6, - €!) Deze aanbieding wordt niet door ons aanbevolen! Met vriendelijke groeten Robert RUST
Huiskamer heel gezellig. Waarschijnlijk opgeknapt tov gepubliceerde foto's. Slaapkamers ook in orde. Badkamer te klein voor 6 personen. Huis over het algemeen in orde. Omgeving prima.
Leuke en gezellige vakantie woningen. Omgeving uitstekend.
Domburg is een erg leuk dorpje. Dat is zeker een bezoekje waard.
Al met al een leuke Urlaub.Zur Typ6H. Hier mist het een beetje troost. Kabels van de schansen werden rond de lampen gewikkeld, de keukenuitrusting werd samengegooid, de verlichting was niet erg comfortabel. De algemene toestand was tot nu toe i.O.
Perfecte vakantie in Domburg
Ruime en goed uitgeruste villa, perfect voor gezinsuitjes, Dichtbij Domburg Beach en geweldige eetgelegenheden in de buurt
Zeer comfortabele villa met een prachtige tuin, Het buitenzwembad was een leuke toevoeging voor ontspanning,
Het huisje heeft een heel leuke omsloten tuin en dat straalt een en al rust uit. De benedenverdieping is mooi en comfortabel ingericht. De bovenverdieping is wat krap voor 6 personen. Voor 4 personen zou het ideaal zijn . De bedden zijn heel goed.
Comfortabel en gezellig! De villa was schoon en had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf, Het nabijgelegen strand was op loopafstand, en we genoten van de lokale eetgelegenheden, Ik zou het zeker aanbevelen!
De accommodatie was naar volle tevredenheid,het park zag er mooi en verzorgd uit,zal het beslist aanraden.
morgane onze kleine meid was zo blij te waden door dit doolhof van steegjes en paden in het gebied van Buiten hof in de buurt van de zee en het strand, het dorp van Domburg en de "goedkeuring van het zwembad !!
We hebben een aantal zeer mooie dagen in Domburg. De faciliteiten in het park, vooral attracties voor de kinderen, evenals de badkamer waren erg mooi en goed georganiseerd. Het huis was in een onlangs gerenoveerde, schone staat, dus we hadden alleen geen reden tot klagen. De inrichting is functioneel en modern. Helaas hebben we alleen maar later bleek dat we in een rokers huis met de toestemming van de accommodatie huisdier. In onze verhuur documenten, maar stond niet gerookt worden. De haren van huisdieren is geknoeid met onze kleindochter en ze heeft tot vandaag allergische reacties. Daarom moet iedereen controleren bij aankomst, als het huis bestellen. Wat we ook ontbrak (tegen een prijs van meer dan € 1000) werd voldaan voor de tuinmeubelen en een handkar.
Een fijn verblijf gehad. we komen vast wel een keer terug.
Mooi huis in een mooie omgeving.
Vriendelijke park, mooi huis, zeer schoon, goed aangelegd, goed uitgerust, goede bedden, .... we waren helemaal tevreden, en een fantastische locatie.
Deze villa is zo goed! Ruim en supergezellig, perfect voor familie bijeenkomsten, Het buitenzwembad was een hele sfeer, En dichtbij Domburg Beach zijn? Grote plus, 10/10 zou aanbevelen,
Lekker een midweekje weg in eigen land. Nooit eerder in Zeeland geweest, is goed bevallen. Prima vakantiepark in het gezellige Domburg met het strand op loopafstand. We komen zeker een keer terug!
De villa was ruim en gezellig, Schoon en goed uitgerust keuken, perfect om te koken,
De leeftijd bijbehorende huis in goede staat. De badkamer moet op meer stroom worden geplaatst.
Nadeel is toch dat het strand niet zo dichtbij ligt als gedacht. Wij zaten achteraan het park. Wij hebben ook problemen gehad met onze sleutel(kaart), we konden 's avonds niet meer binnen, receptie was dicht, dan naar het sportcafé een heel eind van de receptie, daar heeft men ons na een lange tijd wachten en problemen met de printer kunnen helpen. Personeel kwam ook niet zo vriendelijk over. Ze hebben een andere kaart aangemaakt die volgens hen zeker zou werken. We hebben toch ook maar het telefoonnummer van de bewaker gevraagd. Terug naar ons huisje gewandeld, nieuwe sleutel werkte ook niet. De bewaker gebeld, die wel onmiddellijk is gekomen. We konden eindelijk naar binnen. Gelukkig waren onze kinderen groot genoeg om eventjes alleen te wachten. Voor de rest hebben we toch wel een goede vakantie gehad.
Het zag er allemaal netjes uit. Fijne bedden.
We hadden een ontspannen week in Buitenhof Domburg, De villa was ruim en de tuin was heerlijk voor de ochtendkoffie, De nabijgelegen binnenspeeltuin was een hit bij onze kinderen, Een solide keuze voor gezinnen!
Een charmante plek voor gezinnen! De villa was schoon en goed onderhouden, en de kinderen vonden de zandbak in de tuin geweldig, We vonden ook enkele uitstekende eetgelegenheden in de buurt, zoals Horeca Hof Domburg, We komen terug!
Ons verblijf in Buitenhof Domburg was gewoonweg charmant! De villa was ruim, schoon en prachtig ingericht, We hielden van de volledig uitgeruste keuken, die het bereiden van maaltijden vergemakkelijkte, Het terras was perfect voor de ochtendkoffie, terwijl de kinderen in de tuin speelden, Bovendien, met slechts een paar stappen van Domburg Beach, was dat een enorme plus, Ik raad het ten zeerste aan!
De villa was goed uitgerust en perfect voor onze gezinsvakantie, We waardeerden de aandacht voor detail en de kindvriendelijke faciliteiten, De locatie was rustig, maar slechts een korte rit van restaurants en winkels,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links